0 oy
641 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Bebeğim ackdan kıvranırken kayinbabam  hastanede onca vakit kaybedemem deyip goturmemisti bana o konuda bile ailesini savundu yine yarın bebegi hastaneye goturmemiz lazım sağlık sorunu var eşim yine babasını aradı hastaneye gitmemiz lazım dedi iyi güle gule gidin çaya geliriz biz dediler bende derim esime ne demek hastaneye degilde boğazlari icin mi gelecekler dedim binmiyorum ben o arabaya eger ısrar edersen bu konuda savunursan seni bosarim arkama dahi bakmam dedim haksız miyim ya çocuğun sağlığı soz konusu her yerde virus var mecbur gitmek zorundayiz gule gule gidin dediler

10 Cevaplar

+4 oy
(2,078 puan) tarafından
Ayy canım düşünemiyor demek, herkes ince düşünecek değil, sana zor gelen bir gün, onlara sıradan gelebilir, bunun için eşine bunu söylemen çok gereksiz, zavallı eşin napsın, babası öyle dedi diye, sende seni boşarım dedin diye ailesini mi silsin ne yani, Allah evladına en kısa zamanda şifa versin, çocuguna odaklan kim ne demiş, ne yapmış umrunda olmasın, yapandan yapmayandan Allah razı olsun
(3,739 puan) tarafından
Amin canım inşallah ya ben anlamıyorum nasıl insanlar bunlar
(6,052 puan) tarafından
Ne güzel söylemişsin ya artılamasam olmazdı valla
(759 puan) tarafından
Çok güzel soyledin canım++++ Artıladımm ❤❤❤❤
-Reklam-
+1 oy
(5,016 puan) tarafından
Ailesi ne ki oğulları ne olsun diyesim geldi..
(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle
+1 oy
tarafından
Boylesını evıme bıle katmam ne demek gule gule gıdın cay içmeye gelırız zıkkım içsinler sakın kendını ezdırme lafınıda catır catır soyle hıc bır sey hıc kımse cocugundan daha onemli degıl 
(3,739 puan) tarafından
Ben evime almazsam suçlu ben olurum işte
0 oy
tarafından
Duduncesiz ve vicdansız insanlar maalesef var
(3,739 puan) tarafından
Evet tamam goturmek zorunda değiller ama öyle demek zorunda da değiller çok zoruma gitti
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Rahatlarına çaylarına düşkünler.  Çay falan yapma sende . Vicdansizlar
(3,739 puan) tarafından
Aynen onlar boğaza gelirler anca zaten:?
(5,559 puan) tarafından
Hiç sevmem öyle ınsanları
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Iste herkes dede babanane sözde bu ne düşüncesizlik yazık ufak bi çocuk söz konusu kocan iyi sesiz evladına diyor lar bunu 
(3,739 puan) tarafından
Anaya babaya bir şey denmezmis ona gore:(
(1,426 puan) tarafından
Anca dilleri karılarına çıkar zaten bu durumu senin ailen yapmış olsa küser konuşmaz ama mesele kendi tarafı olunca değişiyor bu erkek milleti gerçekten nefret edilesi kadar var
(3,739 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum dedim aynısını ailem yapsa nasıl insanlar dersin dedim
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ayıp etmişler onlar

Eşin haklı haksız ayrımı yapıyorsa ona böyle demen olmamış ama hep sni suçlu çıkaran biri ise sen haklısın cnm
(3,739 puan) tarafından
Onları hep haklı goruyo ben hep haksizim onun gözunde:(
0 oy
(119,572 puan) tarafından
Duyarsiz insanlar yuzunden bitmiyo bu virus
(3,739 puan) tarafından
Valla öyle canim
0 oy
tarafından
Büyük konuşmayım ama öyle insanları kapımdan içeri asla sokmam! Torun hasretiyle yakarım onları! Eşinde öyle insanlara kalacak kadar bir araba bulamıyor mu? Hiç mi eş dost akraba yok? Sizi onlara nuhtaç ediyor??? 
(3,739 puan) tarafından
İşte bende ona kızıyorum her seferinde ağzının payını alıyor ama yine anadır babadır dio
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Ahh be kuzum ne çekiyo sen onlardan ya Allahım yardımcın olsun olan eşine olmuş ama sesini çıkarmadan basmışsın lafı 

Geçmiş olsun cnm 
(3,739 puan) tarafından
Saol canım :( insan düşmanı olsa bile goturur ya çocuk ne halde gorsen:(
(3,753 puan) tarafından
Kıyamam ya Allahım onlara merhamet versin
(3,739 puan) tarafından
Amin canım inşallah:(

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 676 göst.
7 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 412 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 610 göst.
1 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 772 göst.

381,632 soru

11,424,365 cevap

34,982 kullanıcı

...