0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben gurbete gelin geldim kardeşimde arkamdan geldi aramızda sadece bi cadde var ve suan hamile sizce ona gidip gelmeli miyim bu virus zamanı daha 18 yasinda ve bana ihtiyacı var:(

7 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Git bence maskeni takip
tarafından
Aynrn canm haklisin:/
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maskeni tak git canım ihtiyacı var madem bide küçük muş 
tarafından
Aynen canim sanirim gitmek en doğrusu
0 oy
tarafından
Git desem ya taşiyciysan ? Gitme desem ihtiyacı varmış  ay valla bilemedim maf etti bu hastalık hepimizi
tarafından
Aynrn oyle canm ya:(
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Hamile  canım bağışıklığı zayıf olur malum hastalık günden güne çoğalıyor, canı birşey istiyormu ara sor, yapıp kapıdan verirsin o zaman kapıda görürsün :) 
tarafından
O oturup sohbet etmek istiyor ya cani çok sıkılıyormuş :/
0 oy
tarafından
Git tabiki kardesini yalnız bırakma sana ihtiyacı varsa ölüm var kalım var
tarafından
Haklisin canım gitmek en doğrusu olcak sanirim
0 oy
tarafından
Bu kadar abartmayın ya Allah aşkına. Biz 1000 kişinin içinde hergün çalışıyoruz bizim canımız yok mu??? Benim 1 cadde ötemde ablam olsa hergün uğrarım ya maske mesafe olduktan sonra. Nasıl duruyorsun gitmeden anlamıyorum ben. 
tarafından
Dogru söylüyorsun canim ama benkmde kucuk kziim var ya o taşıyıcıysa ya ben tasiyiciysam kucuk kizim var onum bebeği riskli bilemedim valla:(
tarafından
Temas olmadıktan sonra maskeyi çıksrmdıktan sonra bişey olmaz yinede senin vicdanına kalmış

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 28 göst.
6 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oykulku (1,106 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
5 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pakize333 (2,002 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
25 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ipekreha (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
23 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde dobbysdream (4 puan) tarafından soruldu

397,176 soru

11,879,274 cevap

35,995 kullanıcı

...