0 oy
598 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kizlar eşimle her akşam tartışırız o konuşmayı sevmiyor bende. Cok seviyorum süs der başka bişey diyorum süs der başka bı konu açarım ve tartışma çıkıyor ne yapcam böyle şaşırdım 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende konuşmayı çok severimmmm eşim az konuşur öz konuşur 
-Reklam-
0 oy
(119,533 puan) tarafından
Bende cok konusurum 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Benimde eşim pek sevmez, bildiğim için bu yüzden tartışmam, 
0 oy
tarafından

Benim eşim de sevmez ama iki kendi annemn arkasından atym hemen çenesi acilir :D atym derken kotuleme degl oylesne uydrmasyon soylerm bilir oda annem şöyle dedi derim felan oe dene sonra ordan hemen bağla yerlere bağlarım:))) bizmki dedikodu sever:)

0 oy
(265 puan) tarafından
Konusmayi sevmese vile sürekli sus derse ağzini yırtarim.Sende yırt dinlesin yorum yapsin iki ne olacak sanki.
0 oy
tarafından

Ay benimki de aksine cok konusuyo sus diyen benim ;)

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Temelli susarim sesime hasret kalir 
tarafından
Keşke bende onu yapsaydım
(6,053 puan) tarafından
E sus kuzumm hic konusma sus dedim sustum dersin
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bnm esimde hiic sevmez konusmayii. Ev3tt duvarr nasilsin derim bazenn anlar kizdigimi konusur bi soru sorarim cevabi on dakka sonra verir deli olurum..ama adam bolee değişmiyor. 
tarafından
Sen ne yapıyorsun kiziyormusun
(4,152 puan) tarafından
Bazen kizarim bagirr cagirrim oda gelir arkamdan tamm konusalim der bazendee kendi kendime kizarum hicc tinlamamz ;))
0 oy
tarafından

Sende konuşma bakalım ne olcek:D

tarafından
Susamiyorumki anam
0 oy
(262 puan) tarafından
Benimkide sevmez ben başlayınca karı sarma bana der ama ben yinede susmamm banane derim
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bizde öyleyiz bazen kendimi evde kendi kndine konusan deli gibi hissediyom ben yokmuşum gibi davraniyo sanki cevap bile vermiyo 
tarafından
Aynı durumdayız
(1,105 puan) tarafından
Demek ki hepsi böyle bunların
0 oy
tarafından
Bende çok konuşurum bir saat konuşurum konuşurum bir ton laf anlatırım eşimin söylediği şey evet, tamam, haklısın başka bişey demez 
0 oy
(883 puan) tarafından
Yanlış anlama senin için deil bazen benim eşimde. Öyle der ama biz onlarla konuşmayıp kiminle konusucaz arkads
0 oy
(9,003 puan) tarafından
Bende bundan sikayetciydim bebekten sonra baktım meğer eşim baya geveze önceden ketum bisey anlatmıo d3rdim şimdi o herşeyi anlatiyo ben yorgun oluyom askim meğer sen konuskanmissin diom:D
0 oy
tarafından
Bizde tam tersi o konuşur ben dinliyor gibi yaparim. Bizim ailenin konusmayi sevmeyeni benim oda cok cok konusur hoc susmaz

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 498 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 192 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 246 göst.