0 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde (616 puan) tarafından
Kizlar oğlum geçtiğimiz nisan ayından beridir park yatagini bıraktı ve yer yatağı yaptiridk ona özel çift kişilik orada yatıyor normal yatakta aslarahat edemiyor bazen bundan bile cktiti oluyor içimde rahat etmiyor böyle ama nasıl bir yatak veya oda bakabilirim varmı boyle deli dana gibi yatan çocuklar :))

23 Cevaplar

0 oy
(15,745 puan) tarafından
Bazen bizimle bazen beşiği de nasıl estiyse 
(616 puan) tarafından
Keşke yatsa beşikte
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Beşiğinde uyuyor.

Park yatak kiziminkide oradan baska yerde rahat edemiyor 
(616 puan) tarafından
Benimkide onu bıraktı ya :(
0 oy
(13,920 puan) tarafından
Park yatak olmasa evi tavaf eder . Dönerek uyuyor , bizimkini başka yatak kurtarmaz.
(616 puan) tarafından
Uyumuyor benimki onda donemedignden
0 oy
(774 puan) tarafından
Anne yani beşik var onda uyuyor ama sabah eşim gidince yanıma alıyorum o zaman aralıksız uzun saatler uyuyor 
(616 puan) tarafından
Küçük mu peki dhaa benimki 19 aylık
(774 puan) tarafından
Evet 4. Ayımıza gircez
0 oy
(5,220 puan) tarafından

karnımda uyuyor :silly:

(616 puan) tarafından
Ooi masalalh ona uyusun uyusun çıkınca uyumuyolar ya :))
(5,220 puan) tarafından
ama ben size çok heves ediyorum inşallah bende sizin gibi uykusuz kalırım =)
(208 puan) tarafından
Bu nasıl bi heves etme :))) uykusuzluk heves edilirmi hiç
(5,220 puan) tarafından
doğunca uykusuz kalacağımı bildiğim için şimdi günde 11 12 saat uyuyarak uyku çuvalını dolduruyorum ben bi de ilk gebeliğim =))
(208 puan) tarafından
:))) bende doğum yapmadan önce öyle yapıyordum nasıl olsa uyuyamycam diye aman doğsunda uykusuz kalayım diyordum 19 aydır uykusuzum:))))
0 oy
(306 puan) tarafından
Benimki de acayip deli yatıyor sağdan sola atıyor kendini yatakta 180 derece dönüyor bazen 360 derece dönüp bulundupu yere geliyor sağa sola atarken yüz üstü geliyor kafasını kaldırıp uyandırıyor kndini ahh ahhh bnde iki koltğu birlştrdim de baya geniş oluyor birlkte yatıyoruz yoksa şuan yatak alacak durumumuz yok miniğe :) 
(616 puan) tarafından
Yaaa tam benim fırlama gibi desene ne kdrlik senin ki
(306 puan) tarafından
7 aylık olmasına bir hafta var :)
(616 puan) tarafından
Benimki 19 aylık :)
(306 puan) tarafından
Oo büyümüş o maşallah :)
0 oy
(413 puan) tarafından
Ortamızda yatıyor canım hala 7. Ayına girdi 
(616 puan) tarafından
Maşallah evet alisiyorlar hemen ya
(413 puan) tarafından
Beşiği boşa almışım zaten gerek yokmuş memede uyuyor yanımdan ayorınca uyanıyor kuzum nasıl alışır bilmiyorum odasını ayırdıgımda tek yatmaktan korkacak die düşünüyorum
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Kucagimda kolumun üzerinde uyur 6 aydir 
(616 puan) tarafından
Ooi masalkah ona :)
(1,358 puan) tarafından
Saol cnm eme eme uyur oyle
0 oy
(119,456 puan) tarafından
Odasinda yatiyo biz rahatiz artik 
(616 puan) tarafından
Ben ayiramadim bu ara epey düşkün memeye 19 aylık ama seneye Eylül gibi ayrı oda yapacağım tayin olduğumuz yerde artık
0 oy
(5,364 puan) tarafından
Yere yatak yaptım 6 aylıktan beri yerde yatıyo döne döne uyuyo kızım. Kendime de yere yatak yaptım çocuk odasında uyuyoz  13 aylık oldu kendi yatagımı özledim ya
(616 puan) tarafından
Bizde bı ara öyle yattık eşim oğlum ven hepimiz yere şimdi sadece oğlum yere biz yatağınıza geçtik yatak odasında hep birlikte yatıyoruz ama ememye çok uyanıyor 19 aylık :(
(5,364 puan) tarafından
Eşim bizle yatmıyo horluyo kızı uyandırıyor o yüzden onu yanımıza alamıyoruz o da memnun değil bu durumdan ama napim
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kızım da öyle deli yatiyo ama odasında  beşiğinde istediği gibi yatiyo gece kalkıyorum üst gerekirse ortuyorim
(616 puan) tarafından
Benimde donemedifi için park yatkta yatmıyor
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Doğduğu günden beri benimle yatıyor babayı kovduk 
(616 puan) tarafından
Yok eşimle yatiyorum ama ona bı çare bulmak istiyorum yerde gönlüm el vermiyor gerçi ince değil 20 kilo pamuktan yatak var altında ama iş te
(12,264 puan) tarafından
Valla kızım istemiyor babayı ;))  oda başka yerde yatıyor
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Oğlum büyüyen beşikte yatıyor. Yatakta gece boyu fır dönüyor. Park yatağı neden bıraktınız ben orayı anlamadım
(616 puan) tarafından
Kendi yatmak istemiyor asla donemedifi için
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Benim kizimin da park yatak var ama bizimle yatiyo 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Beşiginde uyuyor :)) eşim işe gidince de yanıma alıyorum 
0 oy
tarafından

Biri sağımda biri solumda :angel: baska olmuyor <3

0 oy
tarafından
Park yataginda bazen benim yatagimda bazen kanepeye nere olursa :)
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Odasında yatağında yatıyor ama çoğu zaman bende yanında yatıyorum gece yarım saatte bir kalktigi için 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Benimki de öyleydi malesef. Beşiğinde çok döndüğü için kafasını çarpıp çok uyanıyordu gece. Yer yatağı yaptım bu sefer de döne döne betona yatıyodu. Bende montessori yatak aldım. 2 metreye 1 metre. Kenarlarına da beşiğinin korumalarını taktım. Rahat yatıyor
(616 puan) tarafından
Yaa sorma dün geceden beri bakıyorum ama biz tayinciyiz Eylül ayında yeni bir şehre gideceğiz benim suanki evimde büyük lojmana sığar mı eder mi onu gidince almayı düşünmeye başladım
(2,443 puan) tarafından
Gideceğin evin nasıl olduğunu bilmiyorsan gidince alman daha mantıklı tabiki canım
0 oy
(2,259 puan) tarafından

Benim kızımda besikte yatmıyor. 6. Ayından beri yer yatağı yaptım orada yatıyor döne döne :D 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 506 göst.
0 oy
4 cevap 78 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mathselin (462 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 111 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Fer000 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 78 göst.

380,914 soru