+1 oy
290 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Tlf da knsyodum sesi hoparlöre aldım karşıdaki insanın Sesini duyabilmek için yüksek sesle bağırır gibi konuştum baktım bebeğim ağlamaya başladı durmadı sonra onu kucağıma falan aldım sakinleştirdin .

Daha sonra mutfakta aradık mutfak besigine koymuştum o sırada gerçekten bebeğin yüksek sesten tartışmacı bir sesten dolayı mı böyle yaptığını merak ettim ve sonra "sen ne yapmaya çalışıyorsun" diye kapıya doğru dönup yüksek sesle  konuştum bebeğim dudağını büktü ve ağladı . Kahroldum o an demek ki kavga olsa ne kadar korkacak 

minicik daha 5 aylık demek çocuklar ne kadar hasta ne kadar çabuk alınıyorlar Bu kadar çabuk anlıyorlar Allah hiçbir bebege coguga tartışma kavga huzursuzluk nifak sokmasın Allah tüm çocukları tüm bebekleri güzel huzurlu bir ailede büyütsün inşallah Allah bana da size de aileme de herkesede huzurlu bir yuva versin Amin ecmain

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Amin inşallah canım amin. Şimdi linç tayfa gelir başlar niye tekrar bağırdın çocuğu korkuttun derler 
tarafından
Ay ona bagrmadim ki o besikte idi bende gercekten bu tartsmaci  kavgaya acik ses tonuyla sanki esim veya baskasi varmis  da ben ona "sen ne yapmaya calllsyosun "dedim
tarafından
Biliyorum kuzum ama burdakiler hemen başlar diyorum
tarafından
Ah ah bitmez onalr :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amin cnm amin inşallah
0 oy
(423 puan) tarafından
Amin canım amin Rabbim tüm evlatlarımızı korusun hiçbiri kötü gün yüzü görmesinler sağlıklı mutlu huzurlu uzun ömürleri olsun tüm evlatlarin inşallah 
tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Bizde eşimle bazen şakalaşırız eşim bana vuruyor gibi yapar 2 oğlum var küçüğü dudağını büzer hemen büyüğü de eşime babacığım sakin ol vurma diye bağırır kurban olurum verene rabbim kimsenin yuvasına huzursuzluk vermesin inşallah ne kadar küçük olsada çocuklar anlıyor herşeyi 
tarafından
Amin ..Yaslari kac acaba
tarafından
1.5 ve 2.5

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 319 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 348 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miss dilek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy