0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
Kzlar hamileym koltukda yatiorm sobali olanlar kapiniz surekli kapalimi nasil isiniryosunuz valla su kis hic gelmesin istyom ya

18 Cevaplar

0 oy
(1,506 puan) tarafından
Valla ben koltukta yatıyorum yatak odası çok soğuk eşim de gece de mecbur 
-Reklam-
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Sobalı değil klimalı koltuklarda yatıyoruz maalesef 
0 oy
tarafından
Bizim eskiden sobaliydi oturma odasında yatardık kapı hep kapalı olurdu 
0 oy
tarafından
Cekyatta yatiyoruz malesef oglum da yer yatagin da diger odalar buz gibi kapida hep kapali
(81 puan) tarafından
Cekyatin ustune ne seriyosun canm
tarafından
Normal  carsaf canim
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Yer yatagında yatıyoruz biz cnm yatak odası buz gibi kapımızı kapalı tutmaya çalışıyoruz ama 2 yzşında bi oglum var sürekli açıyor inat yapıyor kapatmıyor sobamız öyle yanıyor çogu zaman
(81 puan) tarafından
Yer yatagi rahatmi koltuga gore en azindan dosek kalin olur
(1,451 puan) tarafından
Koltuga göre bnce yer yatagı rahat cnm üzerinede battaniye seriyorum soguk olmasın diye gece soba bitince soguyor çünkü
0 oy
tarafından
Sobalı değil bizim ki ama sobalı olsa kapıyı açardım bütün odalar ısınsın diye öbür türlü tek odadan çıkmaman lazım hiç 
0 oy
(260 puan) tarafından
Döşekte yatıyoz valla :D sobayı yakıyoz sobalı odada yer yatağı hazırlayıp yatıyoz yatak odamız çok soğuk değil ama kızım bizle uyuduğu için beşiğinde uyumadığı için mecburen yerde uyuyoz 
0 oy
(266 puan) tarafından
Kapılar hep kapalı bizde yer yatağında uyuyoruz
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Yeni taşındık Bizimde sobalı yatak odası ile oturma odası yakın olduğu için yatak odasının kapısını acıyorum şimdilik ısınıyor ama iyice soğuklarda orda yatamayiz herhalde 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
annemlerin ev sobalı yan odada yatardik abimle alttan babannemler yakardi ilik olurdu babannem vefat etti halam sobali odanin altındaki odaya geçti simdi o oda buzane gibi sobali evde kapi kapali oluyor hep yoksa disardan cok soguk geliyo canim
(48,695 puan) tarafından
kanepede yatar altimiza battaniye yayardik
0 oy
(924 puan) tarafından
Sobalı ev özledim:(
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Holde yanıyor soba şu an her yeri ısıtıyor bizde yatak odasında yatıyoruz sabaha karşı soğuyor ufo ile idare ediyoruz ama sobalı ev aşırı zor yaz biterken düşünmeye başladım ben bu kış nasil geçecek diye hele çocukla en zor kışım bu 
(81 puan) tarafından
Holde ne oluyor canm anlamadm bnde yatak odama sobami kursam die dusunuyrm 2 sobada nasl olur hamileym suan bnde zor geciriyorum
(1,077 puan) tarafından
Arada yani canim, bütün odalara ordan gidiyor kapıyı açınca
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm önceden sobaliydi oturma odasında yatardik ne günlerdi bee ❤️
0 oy
tarafından
Evet koltukta yatıyorum valla yatağımdan daha rahat ediyorum :) ben sobayı hole kurdum kapı açık ama gece kalkınca oda ısısına göre kapatıp ufoyu açılır kapanır şekilde açıyorum. Bazen eşim eğer kalkabilirse kalkıp gece de odun atar sobaya biz kömür kullanmıyoruz 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Eşim gececiyse koltukta yatıyoruz kızımla. Altımıza battaniye seriyoruz. Bizim ev petekli ama arka odalarım ısınmıyor. Eşim gündüzdeyken de yer yataģında yatıyoruz komple canım
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Soba candir bee oturma odasinda kapiyi kapatip uyurduk ne guzel gunlerdi
0 oy
tarafından
Kapimiz kapali oluyo devamli sunger yatak aldik onda yatiyoruz
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bnde ilk evlendigimde sobaliydi canm hanyanaydi yatak odasiyla otrma odasi boruyu yatak odasindan gecirmistik

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 370 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 526 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde Azizeak (150 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 618 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 483 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,539 cevap

34,882 kullanıcı

...