0 oy
680 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

.............

13 Cevaplar

0 oy
(18,230 puan) tarafından
Iyi yapmissin valla ikinizde karantinadasiniz zaten hem 
tarafından
Aynen cnm gecicek olsa çoktan geçerdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(13,322 puan) tarafından
Canım ya eğer hamileysen sabretseydin görümcemin eşi 15 gün kaldı yatak odasın da
tarafından
Canım hamileyim.  Gecicek olsa çoktan geçerdi ya
(13,322 puan) tarafından
Görümcemede geçmedi ama ne bileyim inşaallah geçmez sana rabbim şifa versin
tarafından
Amin inşallah canım eşim olmadan olmuyor başka sebeblerde var
(13,322 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Cok cok gecmis olsun
tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Hadi gözün aydın canım
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(12,776 puan) tarafından

Geceydi çok tan geçerdi gibi bı durum yok cnm hala pozitif ise geçme ihtimal yuksek ve hamilesin gurbette değil veya başka yerde değil aynı ev içinde keşke çıkmadan 10 14 gün tamamlasa idi sana bulassa şimdi gene ayrı kalacaksınız keşke beklese idin 1 2 gün daha 

14 gün bekleyip herşey düzelen ama hala pozitif olan 20 gün süren insanlar da var 
tarafından
Test yaptırmak istedik yapmadılar. Tek olmuyor cnm başka sebeblerde var o yüzden. Mümkün olduğunca maskeli yine ayrı odada yatacak
(12,776 puan) tarafından
Başka sebep bilemem ama genede 3 4 gün daha durmasi iyi olurdu gerekirse durumunuz var ise özelde test tekrarlayın
tarafından
Var cnm. Özelde yapılmıyor diye biliyorum yarın bi sorarım arayıp
(12,776 puan) tarafından
Yapılıyor yapılmaz mi cnm ara yakında ki özel yaparlar
0 oy
(924 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(854 puan) tarafından
Bakanlıktan böyle bi bilgiyi nasıl vermiş olabilirler? 4 günde iyileşiyosa insanlar niye 10 gün karntinada? Anlamıyorum sağlıktan daha mı önemli 10 gün ayrı odalarda durmak? Anladığım kadarıyla hamilesin niye böyle bi riske giriyosunuz aklım almıyo. Linççiler gelicek demişsin ama amacım linç değil aşırı bilinçsizce alınmış bir karar bence. Geçmiş olsun. 
tarafından
Eşim olmadan olmuyor. Rahatsızım bı nevi.mecburiye
(854 puan) tarafından
İhtiyacın olduğunda takar çift kat maskesini sen takarsın çift kat maskeni yardımcı olur döner odasına bunun çözümü bu olur. Dayanamadım çıkarsım diyosun yukarıda şimdi mecburiyetten diyosun. Bu olay keyfi birşey değil. İnsanlar ölüyor bi çoğunda iyileşse bile tahribat kalıyor. Ölüm kalım meselesi değilse yapmayın Allah aşkına karnındkine acı.
tarafından
Engelliyim diye ilan edeyim istersen
(854 puan) tarafından
Canım ilan edilecek veya ayıp birşey yok bunda saygı duyarım. 4 gün idare etmişsin aynı şekil devam edin 6 gün diyorum yanlış anlamlar çıkarma lütfen. Kendini mümkün olduğunca koruman lazım. Bak arkadaşım 2 çocuklu engeli de var. Eşi pozitifti aynı odaya girmedi bile korkusundan idare etti 10 gün. Tam eşinin karantinası bitti kız da test yaptırdı bi baktı ki pozitif. Yani şimdiye kadar bulaşırdı diye birşey yok bu meret öyle pis.
0 oy
tarafından
Geçicekti çoktan geçerdi dedikleri için şuan vaka sayısı çok. Hadi kendini dusunmuyorsun karnında bebegin var .

Tey allahım ya
tarafından
Ya şuan vaka artışı ne alaka evden çıkmıyor. Kimse gelmiyor kimseye gitmiyor  suçlayacak başka bir şey bulun lütfen
tarafından
Eşinden sana geçse 1 vaka daha .Neyse kizlar belirtilerim var diye post açmada allah korusun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm
0 oy
(10,768 puan) tarafından
Sağlık bakanlığındam nasıl böyle bir şey diyebilirler ya bu nasıl sorumsuzca açıklama canım haftayı tamamlayın bulaş riski kalksın sen kapsan başa dönecek her şey ve geçmedi geçmez diye bir olay yok. 

İlgili bir soru bulunamadı

384,914 soru

11,512,801 cevap

35,174 kullanıcı

...