0 oy
1,365 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Bundan 1 sene önce kızıma hamileyken eşim eski sevgilisiyle konuşmuş ve onu unutamadığını hala onu sevdiğini içinde gizli kaldığını söylemiş kıza. Ben ise dün onun o mesajlarını gördüm tesadüfen ağladım ettim şimdi tekrar hamileyim ne yapicam bilmiyorum 

23 Cevaplar

+6 oy
(453 puan) tarafından
Eşinle konuş Allah'ım ya artık kendi kocamdan soğumaya başlıyorum böyle şeyler duydukça tüm erkklerdn nefrt ediyorum
-Reklam-
+2 oy
(1,390 puan) tarafından
Kız ne demiş 
(13 puan) tarafından
Kız da aynı şekilde bende seni çok özlüyorum ama imkansiziz sen evlisin çocuğun olcak demiş
(1,390 puan) tarafından
Tövbe yarabbi bu nedir ya. Aklı ondaysa senle neden evlenmiş.. Şuan nasılsın eşinle aran nasıl
0 oy
tarafından
Evli barkli adam ne işin var eski sevgilinle ya tövbe tövbe
0 oy
(13,006 puan) tarafından
Cevap vermiş mi kız 
(13 puan) tarafından
Vermiş baya uzun bı süre konuşmuşlar ben hamileyken kizima
0 oy
(1,438 puan) tarafından

Neden evlenmiski ozaman.Allah akil fikir versin ozaman.

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Unutamamış neden senle evlendi peki 

Bu denegesiz erkekleri tutup dar agacindan asmak lazım

Hesabını sor sessiz kalma.

tarafından
Aynen valla gözü doymaz pislikler..
(13 puan) tarafından
Soruyorum ama nafile adam pişmanım diyip duruyor
0 oy
(57 puan) tarafından
Yani şimdi azımı bozmak istemiyorum ne mal kocan var madem içinde kalmış sen neye evlenir başkasının gunahını alır 2 cocuk yaparsın valla Allah korusun boyle bısey başıma gelseydı herhalde o tlf onun kafasında paralar dunyayı başına yıkar içinde kalmışsa sıktir gıtsın o kırığının yanına
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Daha da konuşmuşlar mı sonrasın da

(13 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(814 puan) tarafından
Onu seviyorsa ssana olan davranislarindan anlarsin cnm anlamadinmi hic bir kisiyi seven biri baskasini seviyormus gibi davranamaz biyerde patlak verir
0 oy
tarafından
Gercekten ciddi ciddi konusup suanki fikirlerini öğrenmen lazım aradan 1 sene geçmiş yani çok sey yaşamışsınızdır. Acele karar verme derim. 
0 oy
(10,511 puan) tarafından
Niye bu kadar doyumsuzlar yaaa
0 oy
tarafından
Bunun benzerini yakın akrabımızın başına geldi hatta daha beter şekilde ben hala soktayım bugun ögrendik olayı insan oglun dan herşey beklenir kimseye güvenmiyiceksin yapmaz deme herkes herşeyi yapar çaresizlik çok zor Allah yardım etsin
(14,032 puan) tarafından
Daha beteri derken né olmuş merak ettim
tarafından
Üstüne evlenmiş yeni aldıkları sıfır daireye dostunu oturttu
0 oy
(670 puan) tarafından
Adamda mal mı ne bir sene önceki mesajı silmemiş 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Allah belası nasıl versin böyle erkeklerin zamanında akılları beş karış havada gezerler sonrada mal mal hareket ederler aynı şeyi yaşadım ama kendimde yasadim eski sevgilim gitti kız kaçırdı 3sene sonra ben başka şehirde yim numaramı bilmiyor kimseden bulamamış sosyal medya falan kullanmam zaten nereye atandığımi nerde calistigimi öğrenmiş ve çalıştığım yeri ariyor beni bağlanıyor seni arıyor biri dediler ben baktım ne olduğunu anlayamadim sakın kapatma dinle beni dedi sen mal mısın burası hastane ve sen zevkin için bu telefonu meşgul ediyorsun Sakin bir daha arama beni dedim ve santrale söyledim beni arayan olurda sakın bağlamayın diye sonra bı şekilde numaramı buluyor o kadar çok mesajlar attı ki unutamadım seni affet beni vs bı ton boş laf gittim ertesi gün hattımı değiştirdim zamanında nerdeydi aklın o yüzden böyle erkeklerden nefret ediyorum pislik yaratıklar 
0 oy
tarafından
Bir sene önceki mesajı nasıl buldun ki 
0 oy
(119,317 puan) tarafından
Kiz evlimi ne yazmis kocanqla
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ben aynı durumu yaşadım. Ama ben msj yazılan kızdım o ise karısı hamile olan bi adam. Adam dersek tabi ona 
0 oy
(4,664 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun inşallah diyecek birşey bulamıyorum :(

0 oy
(3,352 puan) tarafından
Siz aldatsanız eşiniz ne yapardı? 

Siz de onu yapın. Her şeyi biliyorum. Şimdi şartları konuşalım deyin bağırıp çağırmadan. 
0 oy
(306 puan) tarafından
İnsanoğlu ulaşamadığının köpeği olurmş.. Sennkide öyle olmş.. Seni de anca kaybednce değrni anlar o beyni anca o zamn basar.. Allh akıl fikr versn sende hesabını git sor iyi tutmşsn içinde o telefonu kafasına vura vura anında sorardım hesabını bklyemem o kadar.. 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 909 göst.
+1 oy
54 cevap 1,539 göst.
0 oy
16 cevap 301 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 632 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Arzud.1998 (13 puan) tarafından soruldu

379,762 soru