0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Mesela ben emzige pek sıcak bakmıyordum ilk ay emzik verdim :)ayağımda sallamam dedim salladım:)Kucağıma alıştırmam dedim çokta güzel alıştı maşallah:) sizde neler bakalim

30 Cevaplar

+1 oy
(1,523 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kaynanayla aynı evde kalmam ddm kaldım hala devam ..
(1,946 puan) tarafından
Aynı ben ;)
(1,755 puan) tarafından
Aynısını yazmaya gelmiştim Selamün aleyküm  
(1,523 puan) tarafından
Aleyküm selam kaderimiz diyelim kizlar
-Reklam-
+3 oy
tarafından

aglatmam dedim bebek kolikti, sallamam dedim 6 aylik su an bile ayagimda,tablet telefon göstermem dedim gunde net yarim saat sar sar sar makarayla geciyo :D dogunca çalışırım dedim daha bi gun adıyla kimseye 1 saat bile emanet edemedim.yuz vermem dedim 500000 yüzüm olsa hepsini vercem totosu u yedigime:Daklıma simdilik bunlar geldi

(759 puan) tarafından
onlar için her şey deyer ❤kıyamam ya❤❤❤
+1 oy
(290 puan) tarafından

Sarışın bir adamla evlenmem dedim evlendim alakasız oldu ama:D yanlız varya kadin bebekle ilgili sordu biz ne varsa boşalttik nekadar dolduysak :P

(660 puan) tarafından
Ahah dolmuşuz :D
+1 oy
tarafından
Çok sakin bi anne olacam dedim sonucu soylemeyim:))
(2,704 puan) tarafından
Hahahahahahahaha bu ben :D
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Evlenmem dedim evlendim.

0 oy
tarafından
Köye gitmem dedim gittim
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Annem ve babama ablam gibi evlenip sizi bırakmıcam size bakıcam dedim sonuç 3 senedir evliyim :)) 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
kucağa alistirmam dedim hala dip dibeyiz gaz yuzunden ve hala gaz sancisi cekiyoruz
0 oy
tarafından
Bebekle ilgili değil ama 2.evlilikte asla düğün yapmam derdim nişan yaptım düğün yaptım :D bide bekar biriyle asla evlenmem derdim evlendim bide asla başka çocuk istemiyorum derdim doğurdum :D
0 oy
(84 puan) tarafından
Bende TV ye baktirmayacam dedim dur bakalim daha küçük bakmıyor anlamıyor ama bakar kesin anlayınca :)
0 oy
tarafından
Herseyi yaptım mahvetti beni napim ;)
0 oy
(119,249 puan) tarafından
Belcikaya geldim daha napim laaa
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Anacıma seni bırakıp asla gitmem uzaklara evlenmem dedim. Ablam gitsin yurt dışında otursun dedim :)) Bn aydına gittim uzaklara ablam ise 5 dk mesafede oturuyor 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ben eşimi önceden tanıyordum esimde teklif etmişti bana ben kabul etmedim ben bununla hayatta evlenmem buna acimam da evlendiği kadına acırim demiştim ama karısı benim :)))
(490 puan) tarafından
Hahah aciyon mu kiz kendinee simdi
(1,207 puan) tarafından
Yok valla Allah'a bin sukur iyiki evlenmisim iyiki benim kocam ama onceden ne bileyim herkese mavi boncuk dagitiyor gibi geliyordu hatta demistim ki bununla evlenen yandi hergun baska kadinin kollarindan toplar gelir demistim cok sukur daha bi hatasini gormedim iyiki o :)
(490 puan) tarafından
Massallh diyelik o zmann:-)
0 oy
tarafından
Allah'a şükür ne yapmam dediysem Allah hepsini tek tek yaptırdı yapmıcağım pek bir şey kalmadı :) 
(1,946 puan) tarafından
Maşallah:)
0 oy
(868 puan) tarafından
:) ayakta sallamam derdim ama öyle olmazsa uyumuyor. Emzige karsiydim ilk 2 ay verdim saqolsun kızım kendiliginden bıraktı. Tlf karşıyız eşimle ama bazen açtığım dini çocuk ilahileri yada çocuk şarkıları kurtaricim oluyor. Büyüyünce vermeyiz zaten şimdi anlamıyor modundayiz da inşallah öyle olur. 

Eşimle 8 senelik arkadaşlığımız vardı öyle arada hal hatır sorar ederdik. Onu arkadsim bilen kaç kişi iyi çocuk şöyle böyle derdi ama Asla derdim biz olamayiz gibisinden sonuç Mart 24 te 2 senemiz bitiyor ve bir kizimiz var . İnsan kendini yapmam etmem dediği şeyleri yaşarken buluyor . Çokta büyük konuşmamak gerekiyormuş :)))))))
0 oy
(703 puan) tarafından
Ne yapmam dediysem hepsini yaptım çok şükür
0 oy
(964 puan) tarafından
Asla kokoreç ve mumbar yemem derdim bu hamilelik bana mumbar dolması yedirtti :D
0 oy
(322 puan) tarafından
Bebekle alakalı soruyorsan canım 6 aydan önce imkansız hiç bişey vermem dedim mama istedi beni emmedi sonrada mama istemedi 5 aylık doktor kontrolünde hanımefendi Herşeyi yiyo 
0 oy
(10,497 puan) tarafından
Evlenmem dedin evlendim 

Annemsiz duramam dedim mecburen duruyorum :((((

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 381 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
5 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nevbahar21 (522 puan) tarafından soruldu
+4 oy
23 cevap 489 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Papatya02 (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 110 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Daisyyy (1,135 puan) tarafından soruldu

379,283 soru

11,352,841 cevap

34,825 kullanıcı

...