0 oy
481 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Kızlar biraz gram altınım var bende dalgın bi insanım kaybederim diye korkuyorum kaynanama vermeyi düşünüyorum böyle verip sorun yaşayan oldu mu ? Kaynanama çok güveniyorum annemden çok diyebilirim çünkü anneme ne zaman para emanet etsem her seferinde bi kısmını harcar öyle verir ben parasında değilim ama habersiz olması çok zoruma gidiyor bende kaynanama vermek istiyorum artık 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim hepsi Kaynanam da evim giris kat
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ölüm kalım var verme bence banka ya at daha iyi 
0 oy
(84 puan) tarafından
Bankaya yatirsan ?
(84 puan) tarafından
Çünkü ihtiyaçları olur Allah muhtaç etmesin ama kullanırlar belki borç diye amaan sonra ödenir ödenmez sana lazım olur toparlayamazlar veremezler sıkıntı olur
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Güveniyorsan bence sorun olmaz onu sen tanıyorsun sonuçta 
0 oy
tarafından
Canım en iyi sen tanırsın kaynananı güveniyorsan ver. Ama bankada altın hesabı açtırabilirsin benim kendi altınım fln olsa öyle yapardım. 
(1,787 puan) tarafından
Altın hesabım var zaten orda biraz var ama bu elimdekilerden eşimin haberi yok haberi olsun istemiyorum ama vericem galiba yatırması için yapacak bişey yok
0 oy
(119,282 puan) tarafından
Gotur bankaya koy ne olcq belli olmaz
0 oy
tarafından
Koy yastık altına gec canım emanet sonucta 
0 oy
tarafından
kendin sorumluluk almayı öğrenmen lazım onları muhafaza edebilmelisin seni omur boyu birileri mi desteklicek? Araya para girdi mi kimseye güven olmaz 
0 oy
(418 puan) tarafından

Vallah canım ben bu konuda bir tek kendi anneme güvenirim gözüm kapalı emanet ederim onun dışında kimseye güvenim yok bence sen bir bankaya at kasa aç öyle daha güvenilir olur kimseye güvenme derim.. 

0 oy
(660 puan) tarafından

Guveniyosan ver tbi cnm 

kaynanalarında adı çıkmıs ya:D

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Hmmm verebilirsin altın bu bozduracak değil ya inşallah yani :))) ama annenin yaptığı da doğru değil 
0 oy
(780 puan) tarafından
Hesap açtırıp hesabına koysana gram altın olarak niye ugrasiyorsunki paranda varsa bankaya hesabına at dursun eskiden kaldı  parayı pulu birilerine emanet etmek biraz acık gözlü olun kimseye de deme benim şu kadar param veya altınım var diye çocuklarının geleceği için kötü gün Allah göstermesin olursa hazır elinde birikimin olur bacım ananda olsa söyleme 
0 oy
tarafından
Kaynanama hiç bir konuda güvenmem. Ama konu emanet olunca gözüm kapalı herşeyimi veririm nasıl verdiysem öyle de alırım. Kupelerim saatim kolyelerim herşeyim kaynanamda durur. Eşime de söylemedik herkesten gizli biriktiriyorz :D şuan onunla konuşmuyorum küsüm ama yinede durur :D 
0 oy
tarafından
Ac bı altın hesabı yatır babama bile güvenmem bu zamanda 
0 oy
tarafından
Git bozdur bankada kendine altın hesabı aç ne olur ne olmaz 3 kuruş için aranı bozma kimseyle 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Güven varsa ver cnm 
0 oy
(286 puan) tarafından
Valla canım bn başta bütün altınlarımı kaynanama emanet etmiştim bir gün benden habersiz eşim sen tut birine ver bana da söyleme şans ha aradan aylar geçsin sen öğren kıyamet koptu kıyamet sımdiki aklım olsa vermezdim hatta sınırımı bilir haddinden fazla değer vermezdim
(1,787 puan) tarafından
Doğru valla o konuda haklısın kaynanam vermez adım gibi eminim ama sınır açısından doğru diyorsun
(286 puan) tarafından
Aynen öyle canım bnde vermez diyordum ama işte hatta biri bana demişti nasıl guveniyorsun kaynanana altınlarini teslim ediyorsun die bnde yok ya güveniyorum ben ona birşey olmaz eminim demiştim olunmuyirmus
0 oy
(48,660 puan) tarafından
kayinvalideme güvenir veririmde o agzinda tutamaz kaçırır agzindan ☺️
0 oy
(146 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam kendime altın hesabı acar oraya kendim atarım kimsede bilmez dünya hali ne olacagi belli olmaz
0 oy
tarafından
Bence verme koy Bi yere gerekirse koyduğun yeri telefonuna yaz 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 577 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 452 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gmzz (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 725 göst.
7 Şubat 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❄❀GÖKTUĞ'UM❀❄ (6,825 puan) tarafından soruldu

379,498 soru

11,360,665 cevap

34,838 kullanıcı

...