0 oy
1,309 göst.
Diğer kategorisinde (6,203 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Çocuklarınızı kız,erkek farketmez kimseyle tek başına birakmayin!Gorumceniz vs diğer kişiler kadın diye bebeğinizin altını değiştiremez,banyosunu yaptıramaz, kimse kucağına oturtamaz,mahrem yerlerine dokunamaz!Çocuğunuza başına bir şey gelirse size güvenip,herşeyin anlatabilecegini öğretin ve onunla arkadaş olun yoksa her yanlışı da orangutan gibi bagirmayin! Pedofili olan bir kişi gelip size ben pedofiliyim,sapığın,tecavuzcuyum,tacizciyim demez!

image

image

image

image

image

image

image

15 Cevaplar

0 oy
(427 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah belasini versinnnnnn
-Reklam-
+2 oy
(17,738 puan) tarafından
Birakmam cocugumu hic kimseye güvenmem babama bile korkuyorum arkadasim devir sapiklarin kötülerin katillerin devri ben cok korkuyorum cokkkkkk
+1 oy
(964 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayretsin boylelerinide kahretsin 
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Aynen öyle Allah korusun çocuklarımı ve tüm çocukları
+1 oy
tarafından
Niye bu tarz seyler hep en yakinlardan cikar ya gercekten kimseye guven olmaz neler goruyoruz duyuyoruz Allah sonumuzu hayır etsin 
+1 oy
(190 puan) tarafından
Pislik çağlar allahım sen böyle pis insanları evlâtlarımizdan uzak eyle inşallah 
+1 oy
(48,660 puan) tarafından
simdiden ayip kavramini ogretiyorum kim olursa olsun sana dokunamaz bagir izin verme diye simdi ben bile opeyim diye sordugumda hayır çünkü ayip diyor gercekten ortalik sapik kayniyor kuzenimde beni taciz etmisti en cok korktugum sey kizimi koruyamamak Allah korktugumuzla imtihan etmesin insallah
0 oy
(759 puan) tarafından
Neden bu insanlar bu kadar vicdansız .Sinirlerim bozuldu böyle insanları varya tekme tokat döveceksin bu kıza bildiyin TECAVÜZ TACİZ ne denilirse yapmış pislik  Sapıkk
0 oy
(119,282 puan) tarafından
Allah kahretsin        
0 oy
(4,654 puan) tarafından

Ahlaksız köpekkkkkk:angry:

0 oy
(14,030 puan) tarafından
Birinci derece akrabaniza bile güvenmeyin bu konuda o benim kardeşimdir yapmaz demeyin yapıyorlar 
0 oy
(590 puan) tarafından
Banada gecen esim anlatti esimin arkadasinin arkadasinin basina gelmis bu olay dikkat edin anlatiyorum 

Simdi karsilikli iki komsu kizlari yasit birbirlerine gidip gelirmis oyun oynarlamis bir gun kiz gitmis yine yan komsuya kizla oynamis ve eve gelmis aradan biraz zaman gecmis annesi kizi ustunu degistirirken ic camasirinda kan gormus ve kizina sormus kizi anlatamamis ve hemen babasi yan komsunun esini suclamis ve adam kac yil hapis yemis ama adam hep ben sucsuzum benimde kizm var ben yapmadim demis ve avukato arastirmis bakmis o ailede dedesi ve nineside yasiyormus ve dna sonuclari alinmis ve yapan dedesi cikmis kimseye guvenmeyim babana bile bu devirde guvenmicen insanin kiz cocugu olunca herkese suclu gozuyle bakiyorsun ne pedofili hastalari var kizim kucuk dah 19 aylik ama sort bile giydirirken terettut ediyorum nice pislik sapiklar var bakip duranlar neler neler dikkat edin bir dk ayirmayin cocuklarinizi bu erkekte olsa ayirmam ikiside benim gozumde ayni 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Malesef ben çalışırken çocuğu kaynanamlar gönderiyorum orda alti pislebince kim müsaitse o değiştiriyor bi de popoya vurma olayı da var
(6,203 puan) tarafından
Tek bir kişi değişsin sadece altini
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Dayimin kına gecesi için yengemin evine gitmiştik o zaman daha ilkokula gidiyorum yengemin erkek kardeşi vardı benden oldukça büyük bir odada kınaya gelen çocuklarla oyun oynuyorduk sonra saklambaç oynucaz diye bütün çocukları başka odaya sakladı ben ebeyim o da o odada kaldı arkamdan yaklaştı eteğin altında ne var bı kere bakayım diye beni zorladı ellemeye kalkiyordu ki ben hemen kaçtım odadan o kadar uzulmusum ki üzüntüden kusmustum bunun üzüntü den olduğunu yıllar geçince fark ettim bu olay yüzünden bı şeye aşırı uzulunce midem bulanır kusarim ve bunu kimse bilmiyor ben de hemcinslerimle paylaşmak istedim şimdi bir kızım var umarım o böyle şeyler yaşamaz yaşamaması için elimden geleni yapicam
(6,203 puan) tarafından
Allah hepsinin belasını versin
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Devir çok kötü bu isin malesef kiz bebek erkek bebek tarafı da yok sapık her türlü sapıktır Allah korusun hepimizi o sapıklardan özellikle çocuklarımızı 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 785 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 548 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 327 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde hayrullahkubra (500 puan) tarafından soruldu
+2 oy
30 cevap 681 göst.
4 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Ben anne (3,661 puan) tarafından soruldu

379,501 soru

11,360,797 cevap

34,838 kullanıcı

...