0 oy
994 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından
Kızlar ya ablamın 4 cocugu var eniştem baska kızla konusuyor kız eniştemin evli 4 cocugunu oldugunu biliyor. Ablam evi terketmek istedi eniştem öldürürüm kendimi dedi ablamdan vazgecmiyor ama kızla da konusmaya devam ediyor daha konusmayacam dedigi halde ablam numarasını internette paylasacam diyor benden yardım istedi sizce yapsın mı işe yarar mı sizin dusuncenız nedir bu konuda ?

22 Cevaplar

+3 oy
(6,204 puan) tarafından
Yav he öldürür *** yesin.Kendini öldürecek adam öldürürüm demez ki zaten başkasıyla konuşuyorsa gitsin kendini oldursunAnlamadigim şey hayırdır onu aldatan eşi kız mı?Onun değil ******** eşinin numarasını paylassin
-Reklam-
+1 oy
(14,003 puan) tarafından
Bıraksın enisten kendini öldürsün pis herif yaparken aklı nerdeydi hayv.an birinden daha kurtulmuş olur dünya
+1 oy
tarafından
Yalan ya 2sini bi idare etmek için yapiyo sadakatsiz volkan geldi aklima ******** herif
(14,003 puan) tarafından
Caner Cindoruk'un yine kulakları çınladı :D
0 oy
tarafından

Ya bu hikaye çok tanıdık geliyo aynı kişiden bahsetmeyelim yoksa :'( imam nikahı kiydimi kadina

(245 puan) tarafından
Ne bilim valla dunya hali hersey bekliyorum herkesten ama bence sadece konusma gonul eglendirmedir otesi varmi bilmiyorum canm ya
tarafından
Ablan kaç yaşın da aynı kişi den bahsetmeyelim bugün başımıza böyle bi olay geldi bizim de
(245 puan) tarafından
Ala ala cnm mumkunatı yok bence ablam 30 yasında
0 oy
tarafından
Huylu huyunddan vazgecmez o kiz olmaz baskasi olur canm.iyi düsunsün nasil mutlu olacaksa oyke yapsin.merak etmesin iylelerinin cani tatlidir.ne yardan ne serden vazgeceyim modu olduuu baska istedigide varmiymis ahlaksiz
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Hepsini yalan aklı nerdeymis yaparken anlama yazık ya
0 oy
tarafından
Gitme imkani varsa gitsin öldürürse  öldürsün ki hic sanmıyorum ablan gider gitmez o şılligi getirir eve pislik
0 oy
tarafından
Öldür öldür  pislik.herif mik.rop canin çıksın  utanmaz ahlak.siz
0 oy
tarafından
Sadakatsiz dizisindeki gibi olmus kizin ailesine anlatsin bence rezil etsin onu 
0 oy
tarafından
Öldürsün kendini o zaman bizene mesepsiz pislik hemen pastam dursun hem karnım doysun oldu zihniyete bak 
0 oy
tarafından
Ya kendini öldürürse oldurssun boşver ki bişey yoamaz merak etmeyin 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
O kızı bulun dövün enişteyi terk edin kendini öldürsün. Siz de mutlu mesut yaşayın 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Öldürsün kendini ablana şöyle bıraksın 
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Ben olsam derim öldüreceksen öldür 

Sen beni yaşarken öldürmüşsün ihanet etmişsin derdim 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Benim enistede aynasi canım Allah yardımcısı olsun emin ol biri gider biri gelir numara felan dagıtmasın sucsuzken suçlu hale düşer 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hee öldürsün dünya pislikten kurtulur 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Eniştenin davranısı asla kabul edilemez. Ama baska bir insanın izni olmadan numarasının dagıtılması verilmesi suç canım ablan böyle ise girmesin haklıyken haksız duruma düşer.
0 oy
(405 puan) tarafından

Ben en çok dört çocuğa üzüldüm şu an. :'(

0 oy
tarafından
Yaw öldürsün şerefsi z köpe k 

Ablan eğer numarayı yayarsa onun yaptığı da ortaya çıkarsa bu da ciddi suç 
(245 puan) tarafından
Sagolun kızlar Allah razı olsun hepinizden
0 oy
(10,705 puan) tarafından
Numarayı paylasırsanız ablan ceza alır. 
(245 puan) tarafından
Tamam canm sagolun bilgi icin

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 828 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 667 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 275 göst.
30 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (876 puan) tarafından soruldu

377,076 soru

11,284,440 cevap

34,686 kullanıcı

...