0 oy
701 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (405 puan) tarafından

Instagramı olmayanlar için atıyorum. Beni kızım 4.ayında şu an. Gerçekten böyle uyuyor. Tek sıkıntımız gece bazen çok uyanması. Onun nedeni de gündüz uykularını iyi uyuyamadığı içinmiş. Gündüz uykularının önemi. <3

image

image

image

image

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
17 aylık evet hemen hemen tutuyo benim oğlumun da ama gündüz bazen 2 kere uyumak istiyo benimki 
(405 puan) tarafından
Belki yoruluyordur bilemicem
-Reklam-
0 oy
(2,590 puan) tarafından

Benimkide hemen hemen ayni da gece ile sabah arasini yazmamislar:)biz sabaha kadar kac kere uyaniyoruz :(

(405 puan) tarafından
Gece bi iki kere kalkıyor benim kızım acıktığı zaman. Ama çok kalktığı zaman gündüz uykusunu alamamış oluyormuş. Gerçekten öyle dün gece kızım çok uyandı. Gündüz de doğru düzgün uyuyamamıştı. Demek ki o etkiliyor.
(2,590 puan) tarafından
Benimki gunduz hic duzgun uyumuyo zaten emiyo tekrar uyuyo bolunuyo uykusu napcaz bilmiyrm
(405 puan) tarafından
Uyumadan önce emzirin uyanınca emzirmeyin geri uyutmaya çalışın
0 oy
(2,069 puan) tarafından
5 aylığız bizim gece yatma ve sabah kalkma zamanımız geç sadece 10bucuk gibi uyuyor 10 gibi uyanıyor ama günde 3 uykuya düştü bizimde :) 
(405 puan) tarafından
Tıpatıp aynı olmaz zaten. Bebeklerin her biri ayrı. Benim kızımda 10da yatar. 7 8 gibi kalkıyor.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bizimki güne biraz erken başlıyor 5 gibi diğerleri hemen hemen aynı sayılır
(405 puan) tarafından
Evet ufak farklılıklar olması normal. Benim kızımda 10da uyuyor.
0 oy
(660 puan) tarafından
7 aylık ama hç o tabloyla uyumlu dgl
(405 puan) tarafından
Saatlere çok takılma. Önemli olan gündüz iki kere uyku yapıyor mu güzelce? Mesela benim kızımda 9da uyumuyor 10da uyuyor ilk gündüz uykusunu. 3 aylık.
(660 puan) tarafından
Bazen mecbur 3 oluyo bide gece uykusuna 9.5 da başliyo uyuyo ama derin uykuya 12 ye kadar anca dalıyo
(405 puan) tarafından
Bence gayet güzel.
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Yok bacım 6 aylık ama alakası yok gündüz 0 uyku gecede yarım saate bir kalkma varsa o bizim :D
(405 puan) tarafından
Bilmiyorum instagramın varsa takip et paylaşım yapınca sorarsın :)
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bzimiki aynen öyle valla:)
(405 puan) tarafından
Bizim de çok uyumlu :)
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Valla canım saatleri tutuyor da bizim kinin gündüz uykusu 15 dk en çok 30 dk. Gece de saat basi uyanır sansliysam 2 saatte bir
(405 puan) tarafından
Neden uyanıyor acaba. Benim kızım da uyanır hemen ama sallıyorum gazı uyandırmasın uykusunu alsın diye.
(2,252 puan) tarafından
Bilemiyorum ki canım gaz sorunumuz çoktan bitti ama. Uyuyamıyor doktor da bir şey demedi
(405 puan) tarafından
Sağlığı yerindeyse keyfine kaldın o zaman :D
(2,252 puan) tarafından
Çok şükür yerinde canım aynen beyefendi nasıl isterse o
0 oy
(680 puan) tarafından
Biz güne 11 de başlıyoruz :) 
(405 puan) tarafından
Maşallah uykucuya :)
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benimki 5 aylık o da böyle uyuyor kendiliğinden hem de
(405 puan) tarafından
Uyku süreleri tutuyor da kendiliğinden uyumaz. Gündüz illaki sallanmak istiyor. Gece yok en azından.
(3,107 puan) tarafından
Yok ben süpürge açıyorum bı bakıyorum uyumuş. Kendi haline bırakıyorum uyuyo. Su aralar dış çıkardığı için illa kucak istiyor da onun dışında bazen kendiliğinden uyur
(405 puan) tarafından
Ne güzel maşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
0 oy
2 cevap 1,114 göst.
11 Nisan 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
12 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,483 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...