0 oy
1,518 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (69 puan) tarafından
2 hafta kadar oldu kızıma mont almıştım çok giymedi ama etiketini çıkardım ve 1 sefer makinaya attım.buguncebi de var citcitli  kimliğini koyayım dedim açtım alttaki çıt-çıt üsttekine yapışık şekilde cıktı canım sıkıldı nor.al de olmaması lazım yabi dikkat ederim bi de mağazayı aradım dedim böyle böyle ürünü getirin incelemeye gönderelim dediler yarın gideceğim ama iade ya da değişim yaparlar mı ki 

12 Cevaplar

0 oy
(9,209 puan) tarafından
Dikemez misin.. o kadar giymiş kirlenmiş ki makineye atmşsn almazlar bnce
(69 puan) tarafından
Yok canım mağazadan aldım mı 30 derece de bir yıkarım ben goydirmeden üzerindeki tiz gitsin diye ve dikilecek gibi değil yoksa dikerim
(9,209 puan) tarafından
Anladm cnm ama yıkanmş olduğu için yapısı vs bozuluyor die almauabilirler.. çok onemli deilse kalsn bnce... yada şansını dene değişirler belki iade almasalar bile..
(69 puan) tarafından
Deneyecegim bi şansımı canım . Kullanmadım öyle 2 sefer giydi. Sorun yıkanmış olması ama fark yok sarin alındığıyla.
(9,209 puan) tarafından
Aynen dene bakalm :)
-Reklam-
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Yıkanmış ürün iade almıyolar, ama yan etiketi dduruyosa ürün hatasından belki alabilirler
(69 puan) tarafından
Etiketi kopardım da canım isim soy isim söyleyince değişim olur demişti ama yıkadım işte 1 sefer bugün dahil 2 sefer de giydirdim yani kullandım desem.oyke kullanmadim da pahalı bir de verdiğim paraya da yazık
0 oy
(418 puan) tarafından

Genelde yıkanmış ürünün iadesini almıyorlar canım sen genede götür şansını dene 

(69 puan) tarafından
Aynen canım denicem bi uzun vadeli kullanmak  için sağlam olsun  dedim 2. De kullanır dedim ama kullanamadan sorun çıktı
(418 puan) tarafından
Mont alıcağın zaman lc waikikiden al uzun süre kullanırsın ben oğlumun montlarını hep ordan alıyorum
(69 puan) tarafından
Bindahakine aklımda bulunsun canım daha zaten mint konusunda güvenemem mağazaya
(418 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Fisi de al git canım kusurlu ürünse tabiki de almak zorundalar tüylenme bile olsa almak zorundalar
(69 puan) tarafından
Tüylenmeyi  bilmiyordum canım öğrendiğim iyi oldu yarın gideceğim bakalım.
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Almiyorlar canım. Ben gecen sene tulum aldım , tulumun üstunde 2-3 yas yaziyordu. Kizim 9 aylık olmasina rağmen tulum küçuk geldi. Değiştirmediler. Belliki etiket yanlıs basilmış hata sizin dedik incelemeye gonderdilee sorun yok dediler almadilar.
(69 puan) tarafından
Ben bir  de yıkarım hiç almazlar o zaman of ya bi dünya da para  verdim canım sıkıldı. Alıyoruz sağlam olsun şöyle olsun diye o da böyle olunca insansın canı sıkılıyor. Ama sizinkini değişmeleri lazım biz kasada ödeme yaparken kadinin biri değişim yaptırdı değişmişlerdi siz de yıkayıp kullandınız mı
(13,852 puan) tarafından
Canim tulumun normal rengi beyazdi ama  aldiğımizda kirlenmişti ben o ürünü yikamadan deneyemezdim. Bunlari dememe rağmen değiştirmediler. Bu konularda en iyi magaza Lcw , onlar sattıklari ürünün hep arkasındalar. Ben civilden bir daha bişey almadim. Calışanlar çor hadsiz. Canları isterse değişiriyorlar istemezlerse yapmıyorlar.
(69 puan) tarafından
Bende aldığım ürünü yıkamadan giy3mm de giydirsem de canım pis oluyor çünkü. Almazlarsa bende bir daha güvenip de alışveriş yapamam açıkçası.
0 oy
(924 puan) tarafından
Etiket ve makina işi bozmuş canım almazlar
(69 puan) tarafından
Ben bi yine de deneyecegim canım bakalım nolcak
0 oy
(136 puan) tarafından
Yikadigin  belli olmuyorsa soyleme ya da yıkadık de almak zorundalar hata firmanin yani
(69 puan) tarafından
Belli olmuyor  canım ama doğuyu söylemek en iyisi yapabileceğim bisi de yol hanı ben yapsam desem yapamam da yani alt çitciti üsttekine yapışmış geri alta dikim nasıl olacak bilmiyorum da
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ben civil magazasi olsam geri almazdim

Sizde olsanız almazdınız elinizi vicdaniniza koyun

Almazlar civil den cok alisveris ediyorum ama iadem hic olmadi
(69 puan) tarafından
Elimi vicdanıma koysam da koymasam da kusur benden kaynakliysa  alırdım ben günlük hayatım da farklı değilim. Iade  den ziyade değişim yapabilirler mı bilmiyorum ve bende çok alışveriş yaptım  harici yerlerden de ama çitciti hatasizdi.civil gibi mağaza daha kaliteli satması lazım.
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Kullanılmış tabikide almazlar 
(69 puan) tarafından
1 sefer de olsa 2 sefer de olsa kullanılmış oluyor maalesef ama yarın götüreceğim bi en azından değişim olsa iyi okur
(2,257 puan) tarafından
Sanmıyorum canim ama götürün insaAllah değiştirirler
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ayipli urun oldugu icin yikasanda fark etmez onu tekrar reyona koymazlar hatali urun cunku fisinle birlikte git hemen degisim yapmazlar ama bekletirler o daha incelemeye gitcek birkac gune haber verirler yada ayni gun degisirler
(69 puan) tarafından
Eher orada deneseydim orada olacaktı ama nereden aklıma gelsin ki sağlam diye güvenip alıyoruz. Yıkandığı bile fark edilmiyor
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yıkadım ayıplı mal çıktı de .. tüketici hakkın senin ...
(69 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(283 puan) tarafından
Seninde dedigin gibi once incelemeye götürürler. Tüketici kanununda pekala almaları lazım 1 yikamayla ürün o hale gelirmi.

Benim iade etmişliğim çok öyle çünkü halkıyız.. ama civil bu konularda biraz cimri sanırım üstünde etiketi olsa bile iade etmiyorlar kafalarina göre iş yapıyorlar.. biraz cırtlak olman lazım illa
(69 puan) tarafından
Bem oradayken biri değişim yapmıştı canım iadeden ziyade değişim de yapsalar iyi az kaldı bakalım yarim giduom bi önce usul usul sonra harici şekilde

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 637 göst.
28 Haziran 2019 Diğer kategorisinde ☆☆☆hry☆☆☆ (3,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
0 oy
21 cevap 1,035 göst.
0 oy
3 cevap 4,765 göst.
25 Haziran 2019 Diğer kategorisinde ☆☆☆hry☆☆☆ (3,149 puan) tarafından soruldu

379,602 soru