0 oy
971 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bebegim 3 aylik ve cok zayif dogum kilosu 3100 fakat yarik damak dogdu besleyemedim sutum gelmedi gogsumu tutmadi vs yeni yeni dogum kilosuna ulaşti 3400 felan şuan ve cok zayif doktorumla telefonla gorustum bu mamaya başlamami istedi . Kullanan faydasini goren var mi nasil kullandiniz ssdece bunu mu verdiniz yoksa mevcut mamasiyla mi verdiniz şu mama Sma kullaniyorm memnunum.bebegim severek yiyo fikir ve tavsiyelerinizi paylasirsanz sevinirm tesekkurler.

Bebegi zayif olup vitamin kullanan varsa bu aylarda ismini verirse sevinirim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
??? Yokmu ya
-Reklam-
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Post yukarı çıksın canım bilgim yok 
tarafından
Tesekkr ederm ama kimsenin bilgisi yok galiba
(16,506 puan) tarafından
Aynen :(
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum canım kızımda kalp hastası kilo alimi çok azdı biz faydasını görmeye başladık çok şükür düzenli kullanımda çok etkisi oluyor . Infatrini ve protein tozunu karıştırip içiriyorum.
tarafından
Protein tozu ayrimi satiliyo peki
Bide nasil kullaniyosun ek mama veriyomusun
tarafından
raporumuz var ikisini veriyorlar 60 sise ınfatrini 3 kutu toz  onun adıda fantomalt.  1 ölçek protein tozu 50 cc ınfatrini koyup ısıtıyorum biberonu öyle kullanıyoruz.  Diyet listesine gore
tarafından
Toz mama kullanmıyoruz biz
0 oy
tarafından
Benim benegimdede yarik damak var infatrini kullaniyorum sma ve infatrini veriyordum  surekli infatrini vermiyorum bi o mama bi dger mama ust uste infatrini verince fiskirarak kusuyor belki senin bebegin kusmaz bu mamayi surekli verebilirsin sadece infatrini her bebek farklidir ... Aylardir kullaniyorum tabiki faydasini gorduk tavsiye ederim. Suan aptamil ve infatrini veriyorum 
tarafından
Denyeecem canm carsamba doktorumuza gidecez zaten tesekkrlee

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 493 göst.
0 oy
3 cevap 347 göst.
0 oy
1 cevap 129 göst.
0 oy
4 cevap 780 göst.
22 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1234567890 (295 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...