0 oy
622 göst.
Diğer kategorisinde (287 puan) tarafından
38+3 teyim misafirlerim bitmiyor maşallah hetalde bu gidişle misafirlerin ortasına doguracam yada refakatçi olarak cümbüt cemaat misafirlerle gideriz :)

10 Cevaplar

+1 oy
(673 puan) tarafından
Ben çok severim misafiri olsun yanlız olmaktan çok daha iyidir:))) 
tarafından
Misafir iyidir ama dagittigini toplayan ve cocuguna sahip cikan misafir iyidir bence :D cocuguna yapma demeyen misafirlere sinir oluyorum. Cocugu dolaplari evi karistirana da ayni sekilde. Misafir var misafir var :)) hamile hamile insana yuk olmamali kimse bence
(287 puan) tarafından
Valla bilmiyorum çocuk yok gibi görünüyor ama ben hazirligimi yemeğini bir gün önceden yaptım yardim ederler mi bilemiyorum şimdiye kadar ay yük olduk bu haline diyip diyip yük olmayalım diye yardim eden cok az oldu
(673 puan) tarafından
Yardım ediyorlarsa ne mutlu benim misafirlerim daha doğrusu çevrem çok anlayışlıdır ben misafiri severim genel olarak yanlız olmak hali hatrı Sorulmayan biri olmaktan daha iyidir yorulmak hamileyken de zira anlayışlıysa bi insan zaten kalkar yardım eder hazır beklemez:)
(287 puan) tarafından
Misafir güzelde insan saglamken
(673 puan) tarafından
Orası  öyle canım
-Reklam-
0 oy
(3,829 puan) tarafından

:D cok güldum

Kendini bilmez insan cok bu son zamanlarinda nasil gelebiliyolar gercekten hayret 

(287 puan) tarafından
Misafir severim de son ayda zorlaniyorum ister istemez ya ebem olurlar yada refakatcim artik
0 oy
(61 puan) tarafından
Walla ben kactim kimse gelemiyo duyunumden her hafta sonuna kadar misafir agirladim dedim esime hamilelikde olmaz kendimle zor ugrasiyorum zaten cok sukur hamilelikde kurtuldumda geri donunce ne yapicam bilmiyorum millet hic cocuk gormemis gibi akin akin gelir hatta bazilari cok seviniyo hep bebek severiz biride kizina diyo 5 yasinda oynarsin diye dedim kimse kusura bakmasin oyuncak getirmiyorum kimseye izinsiz kimse ellemesin
tarafından
Kucuk cocuklarin kucagina felan koyuyolar ya cok karsiyim burda akrabalar var kesin oyle hareketleri olur iki tane kucuk kiz cocugu var biri 5 biri 9 yasinda.  Kucaklarina koyalim kucagina verelim yapmazlar insaAllah. Bide sap sap diye opmeye karsiyim kayannam esim cocugun opulmesine karsi ama iste. Open olursa da uyaririm esim diyo zaten sen annesin herkesi uyar ben soylesem.yanlis anlarlar ama sen soylersen anneligine verirler lohusaligina verirler diyo. Bakalim bazen korkuyorum valla. Akrabalra da bisey denmiyo hemen trip. Umarim dikkatli olurlar bebege karsi.
(61 puan) tarafından
Sanmiyorum canim yaa gercekden milletimiz cok cahill cok gordum canini yakan opmeye calisan tabi insan bebek gorunce seviniyo ama kokla bitsin onlarin teninden ne olur ben direkt diyorum kim olursa olsun istemiyorum yapilmicak diye cocugumun cani yanicagina beni kotu bilsinler umurumda deyil
0 oy
(834 puan) tarafından

:))

Gülüm bunlar biz doğuralım diye yapıyorlar... 9 ay boyunca görmediğim insanlar 10 gündür  evimden çıkmıyorlar. Temizlik memizlik bo ka battı heryer. Alıştım artık giderlerse yadırgarım heralde...
39+3'üm... dün de kayınvalidemler vardı, görümcemler çocukları filan vardı.. bugün d3 teyzem v3 kızı  oğlu annem filan vardı, yarın da babam kahvaltıyq istanbuldan geliyor yanında ordan bi  komşumuzu getiricek... valla ne diyim alıştım kızşar eğil kalk ssil süpür  çaylardı yemek yap börek aç derken... bi şekilde doğacak. Hamilelik mi yaşamışız Allqh yaşayabilene benim yerime de yaşama hakkı versin daha güz2l geçsin inşallah hamileliği.  Kimse bunlqrı çekmesin inşallah. Milletin iöinde sancılanıyorum da gözümün içine baka baka hala çay, poğqça börek bekliyorlar... n3 diyim Qllqh hidayet versin.
(287 puan) tarafından
Gecen hafta sancilandim annem anladı baban kızdı kalkın dagittiginizi toplayin kızım sen otur diye anne baba harici düşünen yok
(834 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun bacım. Valla misafir misafirliğini bilse bişey olmayacak da. Son 4 günüm kalmış doğuma sabah 9 da çocuğunu bana bırakmak nedir ya... akşam da 7 de ilten çıkıp gelip alıyor.... valla ben utanıyorum başkalarının yerine. Allah akıl fikir versin artık... sana da sabır diliyorum Alllahtan. Merak etme cano iyi günde herkes yanımızda çocuk az büyüsün yaramazlık başlasın suratımıza bakmazlar evimizin kapısını açmazlar
(287 puan) tarafından
Gidecez bakalım o zamanda lafını söylerim
0 oy
(153 puan) tarafından
Valla canım bende senin gibiyim bizim ev yol geçen hanina döndü artık sıkılmaya başladım tamam misafir bereketi ile gelir derler de bu kadar da olmaz ya vallahi canımdan bezdimmmmmm kicimi yere koyamiyom bugun kasik agrisi ve bel agrisindan olecem
(287 puan) tarafından
Aynısından 2 günde bir misafir var yemek vs misafir olmadığı günde komsular filan var muhakkak birileri var kicım yer görmüyor :)
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Aiss nsl kabul ediyorsun misafir ben olsam eşime kızarım bu haldeyim filan hiç gücüm yok filan dün zar zor ağırladım mecbur kuzenim şehir dışından gelmişti geri gidicekti filan 15 kişi filan ağırladım yoruldum bide bana bulaşık indirme kaldırma çok yardim etmelerine rağmen :D 36+2
(1,517 puan) tarafından
Evde değilim filan bahane bulurum bir iki daha fazla kaldıramam vallaha
(287 puan) tarafından
Ahh onlar gitti bugün sabah gelenler oldu onlar otururken başkası geldi bittim ben yaa
(1,517 puan) tarafından
Ayyy maşallah Allah sabır versin sana ben hayatta çekemem bahane bulurum heleki bu hamile halimle seni tebrik ederim
(287 puan) tarafından
Yapacak bisey yok hani ne diyim ki
(1,517 puan) tarafından
:) rahatsızım evde değilim :D
0 oy
tarafından

Sen bi de dogurunca gör :D

(287 puan) tarafından
Acaba nerde dogursam diye düşünmüyor değilim yada doğurduğumu duyurmasam mi sessiz sedasiz:)
0 oy
tarafından
Aynen bende oyleyim vallaha cok usandim ya yardim da etmiyorlar biktim artik 
0 oy
(725 puan) tarafından

Allah tan bana kimse gelmiyor son zaman larda.. :Dbugün kaynanam geldi kalkıp çay yapacaktım izin vermedi sen hamilesin otur dedi:Dehhh baya ısrarcı oldum sonra rahat rahat oturdum yerime 

0 oy
tarafından
Bazen gurbet zor geliyor bazen de böyle şeylerden dolayı gurbette olduğuma şükrediyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
0 oy
25 cevap 291 göst.
+1 oy
7 cevap 102 göst.
12 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (12,211 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
4 Ekim 2024 Aile kategorisinde Aysehfk (66 puan) tarafından soruldu

399,867 soru