+1 oy
625 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,331 puan) tarafından

Benim astım var birde korkunca bayilabiliyorum şükür başka bi sağlık problemim yok Rabb'im bütün hastalara acil şifalar versin inşallah tez vakitte ❤️❤️❤️❤️

Kimin duası kabul olur belli olmaz kimimiz hamileyiz kimimiz lohusa yiz...

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ne güzel bir post acmissiniz mutlu oldum Rabbim bütün hastalara şifa versin <3benimde eşim kalp hastası bendede boğazımda ödem var :'(

(1,331 puan) tarafından
Rabbim dizede esinizede acil şifalar versin inşallah tez vakitte ikinizde iyileşirsiniz insalah rabbim beterinden korusun inşallah❤️❤️❤️☝️
tarafından
Aminn kuzum cümlesini Allah razı olsun❤️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
(2,722 puan) tarafından
Bende bir şey yok çok şükür ama oğlum çok kusuyor dua edebilirseniz sevinirim kusmasin yemeklerini yesin
(1,331 puan) tarafından
Allah acıl şifa versin inşallah yemeklerini yer sağlıkla büyür insallah❤️
(2,722 puan) tarafından
Amin canım
+1 oy
(670 puan) tarafından
Ayy benimki egzama çok rahatsız ediyor artık Rabbim bütün hastalara şifa versin inşallah 
(1,331 puan) tarafından
Ayy oda zor yasa coook geçmiş olsun inşallah ❤️❤️
(670 puan) tarafından
Amin canım çok sağol
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah razı olsun böbrek ve bel ağrım çok var :( allahım herkese şifa versin inşallah 
(1,331 puan) tarafından
Amin inşallah çok büyük geçmiş olsun böbrek ağrı çok zor
+1 oy
(31 puan) tarafından
Bnde çölyak hastasıyım malesef. Çok çok dua edin :( 
(31 puan) tarafından
Çok zor ama yapack bişi yok :(
(1,331 puan) tarafından
Oyleeee Rabb'im büyüktür yardımcı n olsun inşallah ❤️
(31 puan) tarafından
Amn amn inş...
tarafından
Nasil anladin colyak oldugunu benimde bulgur pilavi yedikten sonra midemde bulanma oluyor yazdim direk colyak cikti tabi internetten teshis koymak sacma ama merak ettim
(31 puan) tarafından
İshal olmştm 1 hafta falan hiç geçmedi dahiliye bölümüne gittim dirk çölyk testi yapalm dedi kanda pozitf çıktı sonra endoskobi oldm onda da pozitif çıktı.  Unla alakalı herşey bulgur çavdar arpa vb. Bütün gıdaları yediğim zaman annda ishl okuyırm karn ağrısı oluyo. Arada iç bulantısı. Deride dökntüler falan oluyo. Tabi herkeste farkkı oluyo etkiler.
+1 oy
tarafından
Ülseratif kolit yani bağırsaklarımda yara var ve bu benim hayatım boyunca çekeceğim bir acı kronik rahatsızlık oldu bende koronadan dolayı ömür boyu ilaç kullanacam  :(
(1,331 puan) tarafından
Ayyy çok üzüldüm Allah acil şifalar versin inşallah rabbim beterinden korusunnn
tarafından
Aminñnnn aminnnnn
+1 oy
tarafından
Cook şükür sağlığım yerimde ama 7.5 ay önce ilk gebeligimdi  ve 31 haftalık ölü doğum yaptım şuan hamileyim yemi öğrendim dua edin inşallah bu kez bebeğimi sağlıkla kucağıma alabileyim. 
(1,331 puan) tarafından
Kıyamam ya rabbim yardımcın olsun inşallah hayırla doğumunu yap insalah dualarimiz seninle Rabb'im sağlıcakla kucağına alıp hayırla buyutmeni nasıp etsin inşallah ❤️❤️❤️☝️
tarafından
Allah razi olsun cokk teşekkür ederim ❤
tarafından
Rabbim evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsib
tarafından
Amin inşallah çok sağolun.
+1 oy
tarafından
Bacaklarımda istemsiz olarak titreme sorunu var.bugun tekrar nuksetti ve hamileyim şuan bütün vücudun ağrıyor Allah bu günün hürmetine tüm hastalara şifa versin inşallah
+1 oy
(117 puan) tarafından

Allah tum hastalara sifa versin

Benim oglumda west sendromu var. Dualarinizi beklerim :(

(1,331 puan) tarafından
Rabbim yâr ve yardımcınız olsun İnşallah acil şifalar versin inşallah
(117 puan) tarafından
Amin, insallah.
0 oy
(2,153 puan) tarafından
Elhamdülillah büyük hastalıklarım yok rabbim tüm hastalarimiza şifa versin içinde de sizlere insallah
(1,331 puan) tarafından
Aminn insallahhhhhh❤️❤️❤️❤️☝️
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ay beni  hastalıklara değil de kızımın ağlamaları bitsin diye dua edin:D
(1,331 puan) tarafından
Bsksksk inşallah oda geçer yaz vakkite
0 oy
(19 puan) tarafından

Ben fibromiyalji hastasıyım ağrılarım çok oluyor ama hamdolsun halimize RABBİM daha büyük hastalık vermesin hiç kimseye İNŞAELLAH <3

(19 puan) tarafından
Kas hastalığı canım bir diğer adıda prenses hastalığı yorulmak üzülmek ağır kaldırmak bu hastalara yasak  RABBİM kimseye vermesin İNŞAELLAH
(1,331 puan) tarafından
Hmmm evet denk gelmiştim Rabb'im sifa verisn insalalh rabim huzur mutluluk versin inslalah sanada üzülme hiçbir derde inslaah büyük sikintilarin olmasın insalalh
(19 puan) tarafından
Cümlemize İNŞAELLAH hayat işte gülüm insan ister istemez üzülüyor heleki ağır bir yaşantısı varsa..
(1,331 puan) tarafından
Belkide ondan olduu haklsiin valal çok zor Allah yardımcın olsun inşallah ❤️
(19 puan) tarafından
Amin İNŞAELLAH ❤️
0 oy
tarafından
Allahim butun burada dertlerini yazan dostlara sifa ver. Benimde egzama astim. Bide suan 22 haftalik gebeyim. Doguma astima ve egzamaya bol dua istiyirum....
tarafından
Amiiin isnAllah canim benim ♡
(1,331 puan) tarafından
Bende bir ay oldu sezaryen oldum ikinci evaldimi aldım kucağıma dikişlerin açıldı tkrr yayın hastaneye kanda yüksek enfeksiyon cikkti tkrr yarım bir ay yattım toplamda hastanede yattım şükür sanki hicbisey olmamış gibi öyle vermişler kucağıma çocuğu :D gelip geçicik inşallah hiç korkma
tarafından
Sezeryan olmadim ilkinde normaldi ama alttan dimisim coktu mahfoldduydum. Ya onkardan korkmuyorum. Rabbim bagladigi dugumu cizer elbette tek korkum basur valla
(1,331 puan) tarafından
Hmmmm basurrr ayy valal evet bnd bu kızımda son aylarında olmuştum ağlıyorum tuvalete Allah'ım nolur yardım et diye dua ediyorum valal
tarafından
Aynen yaa cok zoedu xok
0 oy
(665 puan) tarafından
Beendede zehirli quatr var RABBİM her birimize şifa versin))
(1,331 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah tez vakitte ❤️
(665 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(398 puan) tarafından
Benimde bebeğim 16bucuk.aylik 2 ay oldi ayaklanali ama hala.bagimsiz değil aşırı aşırı düşüyor dengesini çok.kaybediyor 18e kadar düzelmezse norolojiye gidicez ne olir bebegime dua edin kızlar sağ salim yürüsün artık doktora gitmemoze gerek kalmasın çok üzülüyorum cok
(1,331 puan) tarafından
Offf cocouk deyince akan sualr duruyor yaaa
Rabb'im tez vakkite acil sifer versin inşallah rabbim beterinden korusurn insalalhhhh inşallah peygamber efendimiz hatırına Rabb'im şifa versin inşallah
(398 puan) tarafından
Aminnnn Allah razı olsin cnm ins bende kısa zamanda yürüdü diye post açabilirim.burda
(1,331 puan) tarafından
Ayyy hadi inşallah ❤️ insalalhhh
0 oy
tarafından
Rabbım bütün hastalara şifa versin inşallah 

Bende bel fıtığı. Astım. Egzama. Migren. Alerji. Bırde obsesif kompulsif bozukluğu. Var canm

Lütfen bana da dua edin şuanda da hamıleyım 
(1,331 puan) tarafından
Ay kuzumm ya rabbim acil şifa versin inşallah rabbim sevdiği kullarina sıkıntı verir unutma üstelik bu baş ağrısı bile sebepsiz değildir umarım yaşadıklarımız gunahalrimiza kefalet olur insalalh
tarafından
İnşallah cnm Allah razı olsun ♥️
0 oy
(253 puan) tarafından
Epilepsi hastasiyim 9 yıldır tedavi görüyorum ama nafile Rabbim herkese şifa versin dermansız dert vermesin insallah
(1,331 puan) tarafından
Çok tehlikeli ya heleki yalnız evdeyken cocukluysan Rabb'im acil şifa versin inşallah ❤️
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Rabbım şifa versin inşallah canım 
(1,331 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah ❤️ bütün hastalara da insalah
0 oy
(969 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah sana..bizde korona virüs olduk 5.gun bugün 
(1,331 puan) tarafından
Alalh razı olsun inşallah ❤️ Rabb'im dizede şifa versin inşallah tez vakitte iyileşirsiniz umarım koaly atlatır sorun yaşamazsınız insallahhh
(969 puan) tarafından
Çok şükür iyiyiz hafif geçiyor
0 oy
(238 puan) tarafından
Benim midemde metaplazi yani hücre değişimi var.. Hamile olduğum icin ilaclarımı bıraktım doktorum cok kızdı ama bıraktım banada dua edin bebeğimi düşünüyorum sadece. 
(1,331 puan) tarafından
Yarabbim ya ne farklı kastaliklar var Rabb'im yar ve yardımcınız olsun inşallah hayirla doğumunu yaparsın inşallah bebeğin sağlıcakla büyür inslalah
(238 puan) tarafından
Bende duyunca ilk oyle demiştim :)) amiin inşallah canım cok sagol
(1,331 puan) tarafından
Rica ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 103 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kibarhanim (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 357 göst.
18 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu
+1 oy