0 oy
452 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kizlar ben iki dogum yaptım esime dogum sonrasi bi haller oluyo nedense degisiyo benle hic ilgilenmiyo uzak duruyo bana ters davranıyor yatakta uzak duruyo iki dogumumdada nerdyse bu durum 6 7 ay suruyo sonra duzeliyoruz yavas yavas ama bu ikinci dogumdan sonra cok kotu olduk ayrilma esigine geldik gecenlerde esimin cocukluk arkadasinn çocuğu oldu 8 sene sonra tup bebekle ha arkadaşı kotu ayak ama eside benim cok yakin arkadasim baci gibiyiz falan bana bebek gorneye geldiklerinde sadece cocuklarima basit bi takim aldılar en yakin arkadas olarak dha guzel biseyler beklerdim ama benim esimde bana sormadan danismadan gecen hafta ordayken gidio bebegn koluna altin isimlik yaptirmis 2 milyara benim cok agrima cok zoruma gitti bn nedenini sordum oda 8 sene sonra ne zorlukladla cocuk sahibi oldular mutlu olsunlar dedi bn cok kirildim.. Sebebi ise  

Ben 5 bucuk yillik evliyim ve bugüne kadar kendisinden bitane ankestra firin mutfak masasi  istedimm almadı hicc dogumlarda yanimfa olmadi destsk olmadi bebekleidm kuveze girdi beni sucladi bi dogum hediye ve bir cicek dahi almadii ona karsi herseyde dortdortlik biriyimm bn ağzımdan istedim hediye almadi tlfnum kirdi sifir istedim layik gormedi ikinci el aldı vee bana deger vermeyip guzel seylere layik görmeyip gidip elin cocuguna ele altin aliyi ve bana mutlu olsunlar diyo :((  beni bir kere mutlu etmedii :(((

10 Cevaplar

+1 oy
(1,331 puan) tarafından
Valla dondum kaldım Rabb'im hideyet verisn eşine inşallah akıl fikir versin inşallah ne diyum Allah yardımcın olsun inşallah
(25 puan) tarafından
Aminn aminn insallah sagol :((
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Geçmişte bı vefa borcu falan vardır aralarında belki 
(25 puan) tarafından
Hayırr yok gitti o arkadaşına kendi parasıyla  2 dükkan actii benim habefim yok  biri ni batırdı arkadasi icki icer kotu seylere yatırır parasini ve bana dediki ben ne versem alsam arkadasima bana ödemez vermez diyo :(( arkadasina dukkan acarken bile bizim dükkanimiz dedi kandirdi esim beni  ve ben bisey isteyince para yok diyo basinn etinj bile yesem almazz :((
tarafından
Çok üzücü gerçekten canım inşallah hatasını anlar en kısa zamanda
(25 puan) tarafından
Insallah anlar ama cok söylüyorum hatasinu yuzune vuruyorum ama o kafazina göre davranıyor :(
(489 puan) tarafından
Evlenirken maddi anlamda sana karşı nasildi???
+1 oy
(306 puan) tarafından
Bu erkeklerde evde eş hariç herkese ilgi gösterme manyaklığını hiç anlamadım anlamayacğaımda heralde.. Valla bnde anlamıyorum neden böyle oluyor cnım 
(25 puan) tarafından
Bende anlamıyorum :((
0 oy
tarafından

Kendini elaleme iyi gösterip ailesine yapmayan erkekler ayrı bir sinir bozucu zaten :ermm:

0 oy
tarafından
Rabbim eşine akıl fikir versin 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Dünyada ne insanlar.var yaa inana.sasirarak okudum yazını insan önce karısını mutlu eder ikitane evlat vermiş sana elim karısının neyini mutlu etcen
0 oy
tarafından
Okurken şok oldum bana bunları yapmayıp kardeşine yapsa kıyamet kopar kaldiki arkadaşı bu devirde çok samimiyet iyi değil 
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Mutlu olsunlar diyor, beni bir kere mutlu etmedi.. bu cümle beni çok üzdü.. 
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Degişik bi kocan var bacim allah sana sabir versin
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Dışarıya gösteriş yapıyor kendini iyi göstermeye çalışıyor allah sabır versin canım zor bu erkekler le uğraşmak

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 466 göst.
0 oy
12 cevap 379 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 470 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.

381,026 soru