0 oy
487 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Bebegimm 18 aylik uyumuyor herseye agliyor yaa tek kelimeme bilee uykusu oldugu halde de uyumuyorr of off :(

8 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Uyumayanlarda yine biz:)) 
(6 puan) tarafından
Uykuu kactiii :)
-Reklam-
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Dellenen dellenene bacım ne olacak bu garilerin halleri

(6 puan) tarafından
En cok biz kadinlar cekiyoruz en cok sabiirli olan insanlariz. Bu haldeyken kocami dovesim geliyor resmen butun sinirlerim alt ust bilmiyorm noluck ::)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz yemin ederim şuan benimkide ayakta babasini gordu uyumak istemiyo 1 haftadir boyle dün oturdum agladim ayakta salliom bide gorsen bacaklarimin ustune basamaz oldum bazen diom boyle cocukmu olur diye
(6 puan) tarafından
Ah ahh sabahin 6sindsn uyandiricam karariyimm gece uyusun diyee of yarabbimm
(6 puan) tarafından
Ah ahh sabahin 6sindsn uyandiricam kararliyimm gece uyusun diyee of yarabbimm
(6 puan) tarafından
Bak dogru dedinn ne yapsam yaranamiyorum galiba bilmiyorm ya allah affetsin dusuncelerimi ama cok yoruluyoruz uzuluyoruz kahroluyoruz buyuse dert buyumese dert
0 oy
tarafından
Hanımlar  bebekleriniz  uyumadığı zaman siz dışındaki  biri sallasın  gercekten bende ose yariyor bebegim uyuyor hemencik 
(6 puan) tarafından
Kimm var ki kimsee yok kocam desen uyumus sabah 7 buckta uyaniyor diyee erken uyuyor kaldim tekk
tarafından
Kiyamm ya Aah yardımcınız  olsun kardeşim
(6 puan) tarafından
Amin allah razi olsun canm.
0 oy
tarafından
Ya sanki onlarda biliyor bu illetin var olduğunu valla onlarda evde kala kala bir hal oldu kizim dışarıyı görmeden çok seviyor çıkınca biraz mutlu oluyor 
(6 puan) tarafından
Heleki hava soguk oturma odasindan disari cikamiyor mutfk vs gitse soguk hasta olur diye korkuyor insn benim oglumda cok cok seviyorr eve gecince bile agliyor gecmek istemiyor bile dusun artk
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Benimki uyuyor bes dakika sonra ciglik cigliga agliyor yatak odasini terk ettim slona kactim esim rahatsiz olmasin diyee 
0 oy
(670 puan) tarafından
9 buçukta yatağa koydum 10 dk önce uyudu 

İlgili bir soru bulunamadı

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...