0 oy
2,040 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar en iyi pisik kremi sudocrem mi bepanthol mü? Birde en iyi memnun kaldiginiz ıslak mendil hangisi?

32 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ben hep sudocrem kullaniyom islak mendilde slepyy aliom 
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından

Mustela diyorum :))

Sudocremde iyi molfix izotonik sulu cok memnunuz 
tarafından
Tşk cnm
0 oy
tarafından
Sudocrem bize iyi gelen 
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Sudocremi kullanmadım ama bepanthol kullanıyorum çok etkili
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Sudocrem kullanıyorum çok memnunum ıslak mendil iyi degil canım ama primanın iyi yine digerlerine göre 
tarafından
Tşk cnm
0 oy
(3,213 puan) tarafından
C şıkkı Mustela diyorum. Islak mendil de sleepy limon kekik ve sirkeli olan
tarafından
Tşk cnm
0 oy
tarafından
Kiz valla bepantol sihirli resmen sürüyorum 2. Bez açtığımda  resmen  yalan olmuş  
tarafından
Tşk cnm
(2,444 puan) tarafından
Aynen valla bezini değiştirirken sürüyorum bidahaki açmamda pişik namına bişey kalmıyo. Muazzam. Bi de acıyı anında alıyo.
tarafından
He valla
0 oy
(223 puan) tarafından
Mustelaa canim 
0 oy
(7,410 puan) tarafından
ben krem olarak hametani tek gecerim canim. islak mendilde sleepy sensitivite kullaniyorum dogdugunan beri.tavsiye ederim.
tarafından
Tşk cnm
0 oy
(508 puan) tarafından
Iki kremi de kullandım bepanthol daha yağlı sudocream daha mat gibi ama sudocream tek geçer yani kesinlikle harika bi krem pisigi de iyileştiriyor. Islak menzilde molfix izotonik sulu mendil in kokusu çok guzelll ben bayılıyorum sleepy baby turco da kullandım onlarda güzel ama kökü olarak molfix izotonik sulu mendil kesinlikle 
tarafından
Tşk cnm
0 oy
(4,944 puan) tarafından

Arko krem :D muhteşem bsey

0 oy
(590 puan) tarafından
Mustele cok guxel ama pahali bepantol surekli surmem gerekir sudecrm iceri iyi degil diyolar ama en uygun ve icerik temiz hameten var sari veya mavi kutulu ve cok uygun ben ondan kullaniyorum herseye iyi geliyyor kizim dusuyodu hemen onu suruyodum geciriyodu pisigi hemen geciriyor zaten 
tarafından
Tşk cnm
0 oy
(119,218 puan) tarafından
Sudocrem bemce
0 oy
(196 puan) tarafından
Ben bepanthol kullanıyorum memnunum hiç pişik olmadı kizim Prima premium care kullanıyorum bir de bez olarak hiç sorun yaşamadım çok sukur
tarafından
Tşk cnm
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hematan kullanıyorum hiç pişik olmadı altını her açtığımda mutlaka sürüyorum mendilde sleepy kullanıyorum ikisinden de memnunum
tarafından
Tşk cnm
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Doğduğunda sudoc rem ile başladık başladık ama ek gıdaya geçince çok ağır pişik oldu hicbir krem etki etmedi doktor hame zin g diye bir krem var onu verdi bende onu kullanıyorum şip diye geçiriyor hemen
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Ben en cok bepantol beğendim bebegım Bı aylık pişik oldu bnde bepantol kullandım bu arada islak mendilerini suda durulayın kullanıyorum islak mendili de yakıyo cocugu 
0 oy
(1,233 puan) tarafından

Ben en cok bepantol beğendim bebegım Bı aylık pişik oldu bnde bepantol kullandım bu arada islak mendilerini suda durulayın kullanıyorum islak mendili de yakıyo cocugu :)

tarafından
Tşk cnm
0 oy
tarafından
Unibaby islak mendil kullanıyorum.ama yikiyorum zaten önceden sudocrem kullanıyordum  oğlum  bir ara agir mantar gecirdi doktor  ondan sonra hep.hametan pomad alin dedi cildiye doktoru, cocuk doktorumuzda evet hametan sudocreme gore içeriği  daha temiz  dedi 
0 oy
(102 puan) tarafından
Sudoooooooo....

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 422 göst.
11 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 137 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 290 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 455 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu

378,902 soru

11,341,417 cevap

34,808 kullanıcı

...