0 oy
593 göst.
Diğer kategorisinde (6,820 puan) tarafından
Esim pazartesk pozitif cikmisti ben negatif 3 gundur agrilarim mide bulantim vardi dun test verdim pozitif cikti dun aksam oglum oylr bir kustu ki ates kusma hepsi bir aradaydi ambulansi aradik geldikler gittik anne baba pozitifse yuksek ihtimal pozitifdir dediler test yapamiyoruz cok kucuk drdiler ilac sadece calpol ve kusmasini engellemek icin ilac verdiler ilacinida alamiyoruz yasak var karantinadayiz kimsede gitmiyor almaya allah kimseyi kimsenin eline birakmasin lutfen oglum icin dua edin kizlar eden etmeyen herkesten allah razi oldun yavrum hic birsey yemiyor zaten cok zayifti iyice eriyip bitcek 

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Cnm polisi arayın haber edin onlar gelip alırlar el mahkum dene ya da bir akrabanız daha rica et alır kapının önüne koysunlar 
(6,820 puan) tarafından
Esime soyleyim arasin canim dua et lutfen cabuk atlasin
tarafından
Rabbim yardımcinz olsun tez vakitte şifa versin
Bende yeni atlattım cnm limonta yap ver meyve ver sularından ver cnm cooook geçmiş olsun birde bagisikli sisteminin güçlü olması için vitaminler var onlarda da alabilirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benim kızım da pozitifti inan ki bizden daha kolay atlattı. Calpol veriyordum ateşi yükselince. İlacı aldırmaya çalış bir şekilde . Çok Gcemis olsun
(6,820 puan) tarafından
Test yapmislarmiydi kac aylik kizin birde yemesi nasildi
tarafından
2 3 gün önce iştahsızlık başlamıştı . Evet test yaptılar
0 oy
tarafından
Canım polisi ara getirsin saglık bakanlıgını ara yönlendirir Allahım şifa versin en hafif şekişde kısa zamanda atlatın inşallah
(6,820 puan) tarafından
Amin canim cok saol esime soyleyim arasin bi bakalim
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ayy kiyamam Allah esirgesin tez zamanda atlatsin insAllah yavrum keske cocuklara hic bulasmiyor olsa 
(6,820 puan) tarafından
Keske canim keske yemin ederim bitti 2 gunde hastanede 2 saat kaldik coxugu tutamadim beni yere indir diye agladi tam 2 saat boyunca xok zor keske o olmasaydida ben 1 ay cekseydim
(6,053 puan) tarafından
Kurban olurum ben ona rabbim yardimciniz olsun o melek rabbim ona kolaylik wersin hemencik sag salim atlatsin insAllah
(6,820 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Şaka gibiler nasıl test yapamıyorlarmış. Benim çocuğum 5 aylıkken 2 kez öksürüyor diye zorla yaptılar.  Hemde polisi arayın gelip ilgileniyorlar yaparlar işinizi. Allah yardımcınız olsun inşallah iyi olursunuz en kısa zamanda tabi edicez dua müslümanın müslümana duası kabul olur. 
(6,820 puan) tarafından
Valla bilmiyorum cok sinirledndim dun zaten ilgi alaka sfır
(1,206 puan) tarafından
Evet yapmıyorlar anne baba pozitif olduğu için gerek duyulmuyor çünkü büyük ihtimalle bebek de pozitif eee bebeğe zaten ilaç verilmiyor sadece ateş düşürücü veriliyor niye yapılsın ben doğru buluyorum sadece annede veya sadece babada olsa evet niye test yapmıyorlar diyebilirsiniz ama ikisi de pozitif olunca niye yapılsın
Rabb'im Şafii ismiyle şifa versin bir an önce sağlığına kavussun inşallah canım
0 oy
(250 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canm  polisi arayın biz pozitif olduğumuz icin çıkamıyoruz deyin alanda yok deyin onlar gelip alır
(6,820 puan) tarafından
Aldrdik cnim saol
0 oy
(48,629 puan) tarafından
cok gecmis olsun canim eczaneyi arayın getirsinler kapiya yada 112yi arayin onlar getirsin 
(6,820 puan) tarafından
Aldrdik cnim bi arkadasa
(48,629 puan) tarafından
gecmis olsun canim insallah hemen atlatir
0 oy
(176 puan) tarafından
Yaa Allaah şifa versin rabbim yardımcınız olsun kıyamam yavrucagina yaa 156 acil çağrı merkezini de arayabilirsin ilaç için mutlaka aldır canım 
(6,820 puan) tarafından
Aldrdik cnim
(176 puan) tarafından
Iyi barı canım inşallah hemen atlatirsiniz
0 oy
(1,265 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
korkma canım  ben once coronaya yakalandim esim de ve. cocugumda birsey yoktu. 1ay sonra esim yakalandi kızıma bulastirdi .ates 39 3 gördük kusma halsizlik biesey yetmiyordu 1haftada atlartik ilaclari aldir ates cikmadan ver ki ates çıkmasın 
(6,820 puan) tarafından
Bizimkide 39.2 cnim ustunu soyduk suan iyi eline tursi fln verdik yiyorr
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Canım polisi ara onlar getirir hiç mi komşu yok orda ya gidip alsın kapıya bıraksın biri ne biçim insanlar bugun size yarın onlara... Yogurt yedir cocuguna cnm mide bulantısı o engeller offf Allah şifa versin 
(6,820 puan) tarafından
Yediririm cnim saol
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ayy cok uzuldum ya minicik daha insallah hemen atlatir cok gecmis olsun
(6,820 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah 
(6,820 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canim nerde oturuyosunuz komsunuz falan alamaz mi. Yoksa haftasonu yasagina denk geldiginden mi alinamiyor suanda. Bncede polisi arayin gidin nobetci eczaneden alin. Rabbim tezzamnda sifa versin inşallah
(6,820 puan) tarafından
Evet canim yasaktandi birde karantinadayiz ama esimin arkadasi aldi sağolsun
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Cok geçmiş olsun. 155 'den yardim isteyin.

(6,820 puan) tarafından
Aldirdik saol
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ayy kiyamam  canimmm inslallau bir an once çocuğun iyileşir atlatır  sizde canım  inslalah atlatirisiniz
(6,820 puan) tarafından
Amin cok saol
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Genelde bebeklere de test yapyolar cnm ya..bnce polisi ara kimsen yoksa..onlar alsin ilaci nolcak..cok gecmis olsun ins.rahatca atlatrsiniz ozellikle de bebek..
(6,820 puan) tarafından
Saol canim insallah bian ince kurtuluruz
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Rabbım şifa versin inşallah canım 
(6,820 puan) tarafından
Amin amin cok saol
0 oy
(790 puan) tarafından
Emziriyomuydun cnm
(6,820 puan) tarafından
Evet emiyorr