0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar robot supurge alıp memnun kalan var mi markası ne çok tereddüt teyim küçük çocuğum var vakitim hiç yok

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canm bende senin gibi almayi dusunuyordum baya yorum felan okudum. Esyan cok fazla degil evin genişse iyi oluyormus ama dip kose olmuyormus.haftada bir kendin supurmen gerekmis. Ben vazgectim o yuzden 
(100 puan) tarafından
Tam istediğim özellik işte 140 m2 evim eşyam çok yok halılar hala tüy çıkarıyor ve yol üstü evim her yer toz arkamı dönüyorum yine toz e kıllar dökülüyor çok zorlaniyorum supurge yapmaktan da nefret ediyorum
tarafından
E o zaman tam senlik canm.benimki surekli yerlede olunca heryere hali sermek zorunda kaldim hastalanacak diye.ama sana uygunmus.en azindan evin temiz görünür
-Reklam-
+1 oy
(130 puan) tarafından
Biz aldık önce evi normal makinayla temizledim ve sildim ertesi günü calıstırdım cıkan toza inanamadım ben memnunum sadece dipleri alamıyo ama ev hep temiz
(100 puan) tarafından
Yaa  markası modeli ne canim
(130 puan) tarafından
Xiomia mop canım daha pahalılarıda var ama ben cok memnun kaldım hamileyim ve sürekli ev temizleyemiyorum o koltuk altını yatak altı heryere giriyor
(100 puan) tarafından
Teşekkürler canim
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Bilgim yok ama bence hiç bir işe yaramıyor dur. Temizlik açısından tam temiz yapamaz diye düşünüyorum

(100 puan) tarafından
Kılları tozları toplasa yeter kızım her şeyi ağzına atıyor ağzı hep kıl içinde her gün süpürüyorum ona rağmen
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Kiz o kadar para verme ne gerek var uyusuk uyusuk yapiyo zaten
(100 puan) tarafından
Çalışan anneyim hiç vaktim yok ben yokken geceleri supurge benim işimi çok kolaylastiracak
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Evet ben kullanıyorum çok memnunum. Aklına takılan bir şey varsa sorabilirsin 
(100 puan) tarafından
Tam olarak modelo xiomi canım.mop pro 2 in 1 mi?
(3,552 puan) tarafından
Xiaomi vacuum mop pro canım 2sini görmedim hiç
(100 puan) tarafından
Eviniz kaç m2 peki çok soru sordum ama kusura bakma
(3,552 puan) tarafından
Estağfurullah 140 m2. Tek seferde supuremiyor genelde oda oda supurtuyoruz
(100 puan) tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
tarafından
Az bekle o kadar para vermeye değmez 1 2 seneye kalmaz normal supurlerle aynı fiyata düşer o zaman alırsın. Ben çok iyi temizlediğini düşünmüyorum 
tarafından
Arkdaşım aldı cook övüyor iyi diye ama daha görmedim. Ihtiyacin varsa al cnm
(100 puan) tarafından
Aldiği markayı biliyor musun canim
tarafından
Malesef hiç sormadım göstermişti ama hatırlamıyorum
(100 puan) tarafından
Teşekkürler canım
tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bende xiaomi mi vacum mop pro var hem silip hem süpürüyo hemde ikisini aynı anda yapıyo. düşük tehlikem vardı başlarda temizlik falan hiçbişey yapamıyodum halen dikkat ediyorım siye eşim aldı saolsun ama çok memnunum bu arada pro olanları daha iyi hafıza özelliği var ve pat küt etrafa çarpmıyo pro olmayanlar bence çöp. ama şöyle bi durum var haftada bi yada 2 kez kıyı bucak silip süpürmek gerekiyo sonra hergün bu robota temizlet sildir mis gibi
(5,220 puan) tarafından
bak yukarda biriai daha yazmış oda benmkinin aynısı telefondan yolluyosun istediğin odaya temizliyo geliyo yerine kademeleri falan var süpürme ve çekiş hızı falan var youtubeye yaz bak daha net anlarsın videolardan. sonrada bize dua edersin ben arada üretene dua ediyorım hala =)
(100 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ya aklımdan baya  bir soru işaretini sildiniz
(5,220 puan) tarafından
varsa başka sormak istediğin sorabilirsin
(100 puan) tarafından
Yok çok teşekürler
(5,220 puan) tarafından
rica ederim
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Hastasıyım kendisinin. Baya iyi süpürüyo dip köşe olayı da doğru değil bence. Uzun süre evde değildim eve geldim eşyalar valizler sanki taşınıyomusum gibi bi hafta yerleşemedim her gun ev süpürüp onu calistirdim sanki hic supurmemisim gibi toz cikariyodu nerden nasil buluyo bilmiyorum. Evim büyük değil eşyam cok yok tv sehpasi iste koltuk masa sehpa ivir zivirim cok yok 3 4 aydir kullaniyorum 
(100 puan) tarafından
Markası modeli ne peki tam olarak
(1,572 puan) tarafından
Xiomi mi robot vacuum mop. Bunu gomenler oluyo ama ben memnunum yani:d
(100 puan) tarafından
Teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 107 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Balevlat (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.