0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben çok gereksiz yere kavgalar etmişim o yüzden çok pişmanım. İnşallah birdaha olmaz

Sizin varmı pişmanlıklar

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Esimi bı konuda surat astm hklydm ama o buna dayanamadi çok agladi onu aglattgm icin pismanim birde nisanlyken kumustum kursa gdyodm görüşmek istemedm kursun ilerde kosede beni gorMeye gelmis aglams yine onada çok pismanm gitmedime
tarafından
Ayyy çok kötü ya bende erkeklerin ağlamasına dayanamıyorum
tarafından
Evet hala suclanrm aklım geldkce
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Var valla ilk başta herşeyin en uygun fiyatlı olanlarını alirdim gereksiz gördüklerimi falan almazdim esinde herkes öyle alıştı şimdi bisy alacak olsam varya diyo bazen   oyuzden keşke ilk başta harvurup harman savursaydim diyorum 
tarafından
Hahaahut kız boşver sen en iyisini yapmışsın
(6,823 puan) tarafından
Sana + veriyorum
(402 puan) tarafından
Aynen bnde çok tuttum lu davranırım keşke eşyalarımı dahil herşeyin en iyisini alsaymışım acımasaydım
tarafından
Herşeyin en iyisini aldım ama eve aldım kendime hiç bisy almadim deli gibi bidaha aklım olsa yapmazdım birde çok utanırım para istemeye ozmanlar şimdi öyle değil tabiki ama ozmanda utanmasalar herşey aldirsaydm diyorum
(402 puan) tarafından
Bn eve eşya alınacaken bile en uygunu a baktım herşeye de öyle şimdi ki aklım olsa altın Bile istemedik bizz onlar taktı istediği kdr
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bende aynı şekilde boş yere kavgalar etmişim onun pişmanlığı var birde bukdr ipleri eline verdiğine pişmanım ve şuan ev yaptık keşke baştan yapsaymisiz onun pişmanlığı var
tarafından
Aynen bizde yeni ev yaptık
Rabbım huzur versin inşallah yeni evlerimizde. Ve inşallah bir daha o gereksiz kavgaları yapmayız
0 oy
tarafından
Var evlenmkkkk
tarafından
Aynen çok hemde bklm nasıl olcak
tarafından
İnşallah düzelirsinz bu akşam banada haber ver❤️
tarafından
TM cnm ,:*
(262 puan) tarafından
Ay nasil 5 gün  küs kalıyosunuz ya biz en buyük kavgamizda bile 1-2saat sonra hic o kavga olmamis gibiyiz  :D
tarafından
Bizim konu başka canm ufak tefek değil ki  çocuğa beddua ediordu bende yapma dedim aglior kız 5sylik oda agladisa kiziot aglamasn flan rahat edemio adam evde ses olmasn sonta birbirimize girdik annem İzmir'de ben biraz kafa dinleyecem dedi dilekçe verirsin kafa dinleyecek sen boşan dedi  öyle aileler birbirimizi duzellti yumruk gözüme attı falan öyle knsmyrz
0 oy
tarafından
Evlenmeden önce birkaç kez üzmüştüm onu çok fena hemde şimdi evliyiz sürekli helallik isterim. :) kıyamıyorum çünkü 
0 oy
(660 puan) tarafından

Bazı konularda eşimi dinledgime pışmanım:angel:

tarafından
Hadi ya
Rabbim pişmanlık vermesin inşallah
(660 puan) tarafından
Amin cnm inslh
0 oy
(7,942 puan) tarafından
Düşünmeden cvplasam yok düşünsem var:))
tarafından
Düşün bakim  ne çıkacak :)
0 oy
tarafından

Var keske daha once evlenseymısım sevseymısım garibim benı 5 sene platonik sevdi hıc istemedim :D

tarafından
Ayyy yazık nasıl dayanmış o kadar
tarafından
Valla hıc pes etmedi canım alacam senı dedı ve aldı da:)
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Aynı sizin gibi düşünüyorum 

Ben bide evden giderdim 

Sonra kendim geri dönerdim 

:D hey gidi çılgınlıklar 

tarafından
Shshshs inşallah bir daha o günler gelmez
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Aşırı sinirli bir insandım. Onu sebepsiz yere kırdım ve üzdüm de. Bu pişmanlığım hep vardır.. Allah yukarıda tek kelime kötü sözünü hareketini görmedim bende de vicdan kaldı böyle hep.
tarafından
Aynen valla
0 oy
tarafından
Evt hemde çok.. şimdi kavga ettik daha .. artık bıktım cidden bıktım . Yoruldum .. 
tarafından
Kıyamam canım ya üzülme ne olur dua et inşallah düzelir sen sadece sabret ve Dua et. Gerçekten erkekler çok zor değişirler hatta yıllar sürer ama değişicek sen sabret
tarafından
Can çıkar huy çıkmaz kuzu değişmiyor . Kırıcı şeyler söylüyor ağrıma gidiyor.. yıprandım artık evlendim evleneli huzur yok . İnan evlilikten zerre kadar birşey anlamadım
tarafından
Severekmi yoksa görücü usulümü evlilik ayrı yaşıyorsunuz kaynanayla
tarafından
Görücü usulü .  Kaynanam yok ölmüş ama eşim yeterince bana kaynanalik yapiyor bnce ..
tarafından
Gerçekten de çok zor eşlerin herşeye karışması çok iyi bilirim
0 oy
tarafından
Çok var da anlatmam :D
tarafından
Hadi ya
Bari bir kaç tanesini bizimle paylaş
0 oy
(1,431 puan) tarafından

Çok şükür pişmanlığım yok İNŞALLAH hiç olmaz da canım, hatta bazen düşünüyorum keşke daha önce tanıyıp evlenseymişim ama Rabbim böyle uygun gördü yine de çok şükür  :)

0 oy
(1,908 puan) tarafından
Hiç-bir pişmanlığım yok sukur hicbir şeyi düşünmeden yapmam veya konuşmam aslaaa ölçer tartar oyle konuşurum evlilikte saygı sartt

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 477 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,462 göst.
7 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 793 göst.
8 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,486 soru

11,360,337 cevap