0 oy
428 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar az kaldı doģumuma. Oğluma poyraz ve Eymen isimlerini buldum. Ikisi de yaramaz oluyor diyorlar. Hadi yorumları alayım kızlar. Kuzey ismi de vardı aklimda ama bilemedim. Kızımın adı da Elif bu arada.

22 Cevaplar

+2 oy
(16,489 puan) tarafından
Kuzey çok güzel 

Kankamın oğlu kuzey 

Çok tatlı maşallahı var 
(119,126 puan) tarafından
Uaaa sagol teyxesiii
-Reklam-
+1 oy
(1,331 puan) tarafından
Baran eymeni seviyorum ben
+1 oy
(119,126 puan) tarafından
Askim.kuzey koy ben koydum baby boyum cok tatli sende kuzey koy senib bebeginde tatli olsun ☺️
(16,489 puan) tarafından
Benım yoruma bak :)
+1 oy
(758 puan) tarafından
oglum eymen zeki ve hareketliiii 
+1 oy
(4,237 puan) tarafından
Oglum eymen cok zekî hareketli ve de akilli uslu bebek 
tarafından
Benim oğlum da öyle çok zeki çok çabuk kavruyo herşeyi konuşmamız gec kaldık biraz ama oda benim hatam diyerek benim minnoş bir oğlusun var
0 oy
tarafından
İsimlerin karakterle alakalı olduğunu düşünmüyorum bence Poyraz
0 oy
tarafından

Canim tabiki  cem :)

0 oy
tarafından
Ömer isimleri çok uslu oluyor soyliyim hem güzelde isim 
(6,053 puan) tarafından
Hahah walla annelerine sabir wersin Allah ☺☺kahkaha attimmm Allahimmmm tam firlama ☺☺☺☺☺
(48,494 puan) tarafından
anlatilmaz yasanir derler ya oyle bi firlama cok sevimli ama sevdirmiyo sipam büyüdü bir senedir görmüyorum nerdeyse
(6,053 puan) tarafından
Allah im guzel omur guzel baht wersin yarin o delikanli olur anlatiniza inanmaz
(48,494 puan) tarafından
amin canim haha bak sipaydi koca essek oldu artik firlamam benim 10yasina girecek martta ☺️
(6,053 puan) tarafından
Oo masAllah ona ☺❤❤
0 oy
tarafından
Benimde kızımın ismi elif şuan 10 haftalık hamileyim erkek olursa Eymen düşünüyorum:)) 

Kız olursa Berra
(48,494 puan) tarafından
elifler cok.kibarcik oluyor hanim hanimcik ♥️
tarafından
Hanımaga gibi davranıyor evin içinde hiç ismi gibi değil:))))
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Miran Eymen

Ali Eymen 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Poyraz cok yaramaz Kiz ama eymen ismi benimde.hosuma gidiyo 
0 oy
tarafından
Artik her yerdr eymen poyraz var. Ama illa ikisimden biri olacaksa eymen olsun cunku poyraz isimli bir çocuk tanıyorum gercekten poyraz gibiydi çocuk .
0 oy
tarafından
Kuzenimin oğlu var Eymen gerçektende yaramaz 

Ama çok güzel isim bence
0 oy
(430 puan) tarafından
Canm benm oğlumda çınar yağız çınar yaranaz oluyor yağız uslu oluyo dediler ben kimseyi dinlemedim ama oğlum çok uysal maşallah benm oğluma isimle bir alakası yok cnm istediğini koy
0 oy
(32 puan) tarafından
Aslında Kuzey ismi de hoşuma gidiyor ama kizimın ismi Elif olunca ona uygun olsun diye Eymen mi olsun diyorum ne zormuş ya 3 günüm kaldı ortada isim yok kafam karışık
tarafından
Sen yine de Eymen koy isim konusu cok onemli dinen öbür tarafta sorgusu olacak bize ne poyrazın ne kuzeyin bi anlamı yok hem kizin da elifmiş isimleri de uyumlu olur canım yaramazlik konusu da Allahim herkese ayri bi fitrat verir isimle alakasi yok
0 oy
tarafından
Canım Türkiye nin yüzde doksanı eymen oldu zaten e oyle olunca bir cogu da yaramazdır tabi :))
0 oy
(660 puan) tarafından

6 yasında nur topu gbi oglusum var çok laf soz dinler ama hareketli kıpır kıpır <3

0 oy
(2,590 puan) tarafından
Eymen guzel bence eliflede uyumlu :)
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Eymen Ali oğlumun adı. 13 aylık anamı ağlatıyor. Birdaha çocuk getiremem sanırım:) 
0 oy
tarafından
Oğlum un ismi yusuf eymen valla hiç yerinde durduğu yok yani ben isme bağlamıyorum yapısı neyse odur

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 91 göst.
29 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 364 göst.
17 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Melekkk (9,961 puan) tarafından soruldu

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı