0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızım. 3 yaşına gircek hanımlar 2 yaşından sonra alistirmistim tuvalete altına kacirsada yine tuvalete gidiyoduk bezi bırakmıştık sonra bihafta önce amcası geldi eltim flan neyse kızım altına yapmaya başladı kakasını bile nie böyle olduki acaba sorunca kardesimde yapıo dio bn napayım nasıl davranayim hanımlar nie böle olduki

6 Cevaplar

0 oy
(3,708 puan) tarafından
Psikolojik büyük ihtimalle canım sen güzelce anlat ona abla olduğunu kardeşinin de onun gibi büyüyünce tuvalete gideceğini onu örnek alacağıni falan gibi 
-Reklam-
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Benim kız 19 aylıkken öğrendi bir haftada hiç kacirmedi altına 10 gündür kakasinida idrarinida altına kaçırıyor bazen söylüyor bazen kaçırıyor soğuklardan sır diyorlar bnende bilmiyorum şuan 26 aylik
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kardeşine fazla ilgi göstermiş olabilirsiniz. O altına kaka yapiyor daha çok seviliyor sanıyordur. Ona abla olduğunu kardeşinin ondan kucuk olduğunu tuvaletini söylemeyi bilmediğini, onun abla oldugu için o tuvalete gidip kendi başına yapabileceğini aşılamanız gerekiyor. Eger imkaninız varsa bebegin altını kızınızın olmadığı yerde değiştirmeye çalışın. Ama googledan pedagoji sayfalarından kardes kıskançlığını Cook detaylı bi şekilde arastirmanizi tavsiye ederim.
0 oy
tarafından
3 yaş sendromu olabilir kuzu
0 oy
tarafından
Normal canım çoğu çocukta olabiliyo o..kızma sakın yada sert cikma...dikkat çektiğini ilginin usstunde olduğunu fark edince hoşuna gidip daha çok yapar..kardeşini kiskaniyodur bir yandan...bak ablasi tuvalete nasıl gidiyo falan de konuş onunla..sen tuvalate yap ki kardesinde senden öğrendim falan biras cesaretlendir canım..
0 oy
(27,453 puan) tarafından

Psikolojik tır. Gecmezsse doktora götürün kesinlikle 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 302 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Silam (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 612 göst.
7 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Öykü'mün öykü sü (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 553 göst.

381,690 soru

11,426,096 cevap

34,985 kullanıcı

...