0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar gün içinde 1 2 sefer emiyor geri kalan hep mama sütüm az 10 cc çıktı sadece napayim akıl verin 3 aylık daha 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Daha sık emzirmen gerekiyor. Emzirmedikçe sütün azalması normal 
tarafından
Canım sütüm doğumdan beri yok gibi az emiyor beni bırakacak memem reddi yaşıyorum snairim
tarafından
Bi yolunu bulup emzir yapacak bir şey yok benim oğlumda da olmuştu zorla emziriyordum öyle öyle sütüm çoğaldı. Bi de 1 hafta yoğun bakımda kaldı o ara sütüm gitmesin diye hastanede sağıyordum o pompalar kuvvetli oluyor diye, sonra eve geldik 1 hafta emmedi sütüm gitmeye başladı ki bu böyle olmayacak dedim zorla emzirdim baya ağladı ama sonunda emdi şükür
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Elle sagmada zaten süt az cikar pompayla elin bir değil.Emdikten sonra aglamiyosa demek ki doyuyor boşuna bebeğine mama verme
tarafından
Pompa da da 20 cc zor çıkıyor
(6,203 puan) tarafından
Bebek emmezse sütün kesilir.Emdikten sonra aglamiyosa doymustur
0 oy
(69 puan) tarafından
Uyku aninda emdirebilirsin canim uykuluyken gayet guzel emiyolar elle sagim da sutunuzun 3 1 i anca gelir tavsiyem elektrikli pompa al canim benim oglumda mememi cok reddederdi surekli sagdim bazen emdi 10. Aya kadar sonra mamaya devam ettim tavsiyem lansinoh al canim letgodan uygun fiyata alabilirsin cekim gucu gayet iyi bol bol sagarsan sutunude artirirsin
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Elle sagmayla sutu anlayamazsinki zaten cok az cikar
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Canım benim tek gohusu var diğerinde iki gebeligimde de süt hiç olmadi az önce sıktım 50 çıktı ama bebeğim boş da olsa emziriyorum emdik sıra süt çıkar Bossa olsa önce hemzir hermzn ben öyle yapıyorum önce emziriyorum boş olanı sonra diğer gohusumu veriyrium emdik sıra süt aşağı iniyor ve sabhatn beri iki bardak su içtim sadc
0 oy
tarafından
EDS yöntemi araştır. Bebeğin seni emerken hem doyucak hemde sütün articak inşallah. Birde maltana iç acayip süt yapıo
0 oy
(196 puan) tarafından
Sürekli emzirmeye çalış mama vermemeye çalış alışmasını istiyorsan çok zor ama sürekli emzir biberona alismasin daha fazla, eğer emmeyecekse bile artık emin olursan süt sağma makinesi al sağ sütünü 2 3 saatte bir o zamanda artar ben 6 ay boyunca sadece anne sütü verdim sagarak çok zor oluyor ama ne yapayım emmedi bebeğim çok uğraştım emmedi sende uğraş belki emer benimki hiç tutmuyordu 
0 oy
tarafından
Aynı durumu yaşıyorum ikibuçuk aylik meme reddi maaalesef mamayı daha çok istiyor 
tarafından
Ya nolacak bilmiyroum sürekli mama da vermek istemiyorum anne sütü alsın istiyorum etrafımda çok insan kaynanam da dahil. Yemiyrlsun ki sütün olsun diyor iyice pskoljim bozuluyor
tarafından
Stres dahada azaltıyor zorlayınca hiç emmek istemiyor bugün sadece birkez emdi artık eds uugulamayi düşünüyorum sende ıstersen uygula

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 77 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde gonul_42gmail.com (15 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 133 göst.
16 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 348 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde Buse korkmaz (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 616 göst.
2 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı

...