0 oy
738 göst.
Diğer kategorisinde (536 puan) tarafından
Eşiniz bebeğinizi ilk kucağına aldığında ağladı mı ilk sözü ne oldu 

46 Cevaplar

0 oy
(453 puan) tarafından
Evet ağladı gördüğü zmn ağlwdi
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Görmedim ilk gördüğü anı ameliyattaydım hala ama bana dediği kızı çıkardılar sen yoksun sana bişey olsa ben ne yapacam diye düşündüm dedi sonra bizim kimse gelemedi doğuma pandemi den dolayı kızımın genzine süt kaçtı aldılar götürdüler o zaman ağlamıştı bizim kimsemiz yok size bişey olsa ben ne yapacam diye 
0 oy
tarafından
Yok aglamafi ama çok mutlu heyecanlıydı sırf bizi görmek için koşa koşa gelirdi izin saatini kaçırmamak için
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hiç  bilmiyorum  görmedim  sezaryen genel  anestezi oldum  benden önce  götürmüşler di  göremedim
0 oy
tarafından

Eşim oğlumu benden önce gördü yoğun bakım da görmüştü çok küçük dedi bir sürü makinaya bağlı demişti :'( 1 gün sonra beraber gitmiştik görmeye ağlamıştık çok küçük dedim hemşire de tosun gibi sizin ki daha küçükleri var dedi 2 kilocukdu yavrum :'(

0 oy
tarafından
Ağlamadı zaten bebeği götürdüler ben yarım saat sonra gittim mutluydu ama
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Eşim normalde çok sert katı biridir daha hiç ağladığını yasa gözünün dolduğunu dahi bilmezdim kızımı ilk kucağına aldığında yüzünde bi gülümseme gözler kıpkırmızı dolu dolu resmi var tabi o sırada beni ameliyathanede dikiyorlardı ben şahit olmadım o anlara :)
0 oy
tarafından
Alamadı :))))
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Önce bana baktı beni görünce ağladı hatta ben acil sezeryana alınmıştım çocuk doğunca cagirmsilar camdan bakmak için gitmemiş karım gelsin önce demiş zorla annem götürmüş oda gelecek bak diye ama ağladı mi bilmiyom:)
0 oy
tarafından
Kucağına verdik kollarini uzatmış up uzun cocugu yaklastiramiyo kendine ayy Lütfiye bu çok minik nası sevcem ben oğlumu dedi bide ağladı
0 oy
(13,102 puan) tarafından

Kapıda kizimin sesini duyduğu anda herkes ağlamış eşimde:)

0 oy
tarafından
Dogumhanede bebeği ilk benim göğsüme koydular eşimde bebeğin üstüne kapanıp ikimize sarılıp ağladı sadece aşkım çok çok güzel diyip durdu doğuma girmişti eşim çok fenalaştı doğuran benim fenalık geçiren eşim oldu:-):-):-):-)
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bizim acil sezeryan olmuştu ikimizde çok şaşkındık zaten neyse ameliyattan çıktım bebeği 15 dk gözleme aldılar sonra getirdiler eşimle ikimiz esmeriz kara kara çocuklarımız olur diyorduk hep bebeği bi getirdiler bembeyaz eşimle birbirimize bakıp aa bu beyaz diye şaşırmıştık gozleri doldu ağlamadı galiba :D
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Aglamsı oldu da aglamadi. Ilk dogumumda beni görünce ağladı ama cok korkmus :)
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Doğuma eşimde.girdi heyecandan.bayilcakti resmen bebek çıktı adamın kralı geldi çekilin diye bağırmıştı com mutlu bir andı....
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Benim kocamda bu kime benziyor dedi kucağına alınca aglamadi tersine çok mutlu oldu ama bikac geçti yoğun bakıma alınca oğlumu eşim oturup agladi sabaha kadar 
0 oy
(658 puan) tarafından

Valla bilmiyorum ki sezeryan doğum yapmıştım dikilmekle uğraşıyordum o an :D

0 oy
(141 puan) tarafından

Benimkinin gözleri doldu hicbirsey tek kelime konuşamadı bende üstüne gitmedim iki güne alıştı bana benziyor bu dedi :D

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Bebeğimiz tüp bebek bide doğumda hiç kimsesi yoktu eşimin ama bütün aylem ordaydı dogumdan çıktım annem ağlıyo eşim kapıda ellerinde cicekle geldi sonra bebeği getirdiler eşim kapida oturup ağladı annem yanina gidince ıyiki siz varsınız demiş:(((
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Ben onsuz doğuma girmiştim 1 saatlik yol geldi gelene kadar doğum bitmişti kaç kez çağırmıştır doğum olmamıştı annem sonuncusu da geldiğinde bebeğini direk kucağına alacaksın demişti eşime ben girdim doğurdum öyle çağırdı eşimi geldiğinde beni görmüyordu bebeğin heyecanından kızmıştım onu ben doğurdum bende ilgi istiyom diye :)

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 332 göst.
26 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,765 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 677 göst.