0 oy
739 göst.
Diğer kategorisinde (536 puan) tarafından
Eşiniz bebeğinizi ilk kucağına aldığında ağladı mı ilk sözü ne oldu 

46 Cevaplar

0 oy
(7,935 puan) tarafından
ben ameliyata girerken ağladı
-Reklam-
0 oy
(3,701 puan) tarafından
O an yanında yokdum bilmiyorum ki ikincide iyi Bi sevdi babam babam diye
0 oy
(783 puan) tarafından

Bebek haberini aldı hüngür hüngür ağladı. Doktor kontrollerine hep goturuyorum terapiye gider gibi oluyir adam. Doğduğunda ağlar ama ne kadar ağlar o anki psikolojisine bagli:D

0 oy
tarafından
Ya bir tek benim koca mı öküzmüş okudukca zaten küsüm iyice küstüm adama ben suyum bitti diye muayneye gitmiştim sezeryana aldılar ne doğuma girdi ne birşey oğlum doğdu odaya getirmişler benim dikişlerim atılınca bi baktım kapıda kimse yok bi şok geçirdim zaten. Sonra neyse odaya çıktım tansiyonum düşmüş bayılmışım kocam olcak öküz de bırakmış beni bebeği gitmiş kebap almış kendine birde odaya geldi kebapla ben orda baygınım o ayak ucumda kebap yemeye çalışıyo
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Benimki ağlamadi zaten bebeğimi odaya 2 saat sonra getirdiler midesini yıkadılar. Odaya gelince emzirirken geldi yanıma bakiyo inceliyor çocuğu çok tatlı bu yaa diyor:D ben de dedim ki herhalde yani ben dogurdum:D sonra benim dikişlerim çok ağrıyor diye emzirirken annem tutuyordu gücüm yoktu tutmaya emzirme bittikten sonra annem eşime vermeye çalışıyor eşim kaçıyor odada anne tutamam çok küçük bişey olur falan en sonda köşeye sıkıştı annem verdi bıraktı kucağına al tut senin çocuğun alışırsın dedi:D sonra zaten alıştı cocuğu sadece memeden memeye veriyordu bana:D

0 oy
(1,012 puan) tarafından
Kızım doğdu sesini duyunca ağlamış dışarda doğdu doğdu diye sevinmiş gözümüz aydın hayatım dediydi çıkınca da doğumdan 

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 332 göst.
26 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,795 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 188 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 687 göst.