0 oy
516 göst.
Aile kategorisinde (4,700 puan) tarafından
Persembeden beri annemlerdeyim yarın evime geçecem saolsunlar burda oğlumu da sütten kestim baya yardımcı oluyorlar canım annemler :D

13 Cevaplar

0 oy
(5,134 puan) tarafından
Aile gibi yok canım rabbim eksikliklerini göstermesin
(4,700 puan) tarafından
Aminnn canım
-Reklam-
0 oy
(6,683 puan) tarafından
Bende annemlerdeyim persembe geldim aksam gidicem
(4,700 puan) tarafından
Valla 16 aylık oğlum var 2 aylık hamileyim o kadar rahatım ki yemek hazır oğlumla ilgileniyolar :))
(6,683 puan) tarafından
Aynen valla 2çocukda bende var birine kardesim birine babam bakiyo annem de yemek hazirliyo
(4,700 puan) tarafından
Bizde uzanıyoruz en azından ben şuan öyleyim :))
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Evde mi sütten kestin annenlerde daha da huysuzlanmadi mi
(4,700 puan) tarafından
Annemlerde canım yok benim aileme çok düşkün o yüzden onlar sayesinde oyalandi benim için de rahat oldu
0 oy
(969 puan) tarafından
Bende sütten kesmeyi düşünüyorum canım zor oldumu nasıl bir yol izledin kaç aylık bebeğin
(4,700 puan) tarafından
Sende o zaman çorba bulundurcan sürekli dolabında o uyanmadan kahvaltısini hazır edecen evet canım sabır taşı diyecen bizim burda 2-3 TL bişey siyah ufak taş ıslatıp sürünce acı bir tadı oluyo çocuk içemiyo çok kararlı olman lazım 2-3 gün sürekli ister çünkü benim oğlum ilk gün kendini paraladi ama sabır ve kararlılık gerekiyo ki tekrar başa sarma canım
(802 puan) tarafından
Benim oglanda hoc sut sevmezdi hatta agzina surmezdi ben sute cok az seker attim oyle bir ay alisti sonra seker atmadim sute alisti seyde yapabilirsin sütün icine bebe buskivisi koy belki sever tadini
(969 puan) tarafından
Allah razı olsun canım.. şuan karantinada yiz virüs olduğumuz için o bitsin ondan sonra basliycam ve dediğin gibi sürekli çorbasını hazır edeceğim inşallah istikrarlı olurum bide ben gurbetteyim eşim yorgun geliyor tek başıma yapabilir miyim
(969 puan) tarafından
Asliciikk.   Sana da çok teşekkür ederim şekerli şekilde veriyorum genelde ballı veriyorum içiyor ama belkide memeye güveniyor..karantinamiz bitsin bende basliycam istikrarli olucam inşallah başarabilirim
(4,700 puan) tarafından
İnşallah canım yaparsin ya ben hamileyim diye birilerine ihtiyaç duydum
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Kiz oda yasak degilmiydi ? Eşim gidelim dedi de ben polis çevirme olursa falan cezası var diyordum
(4,700 puan) tarafından
Valla ben hastaneye kontrole gittim Perşembe günü ordan da direk annemlere bıraktı annemlere de arabayla hastane 10 dakika falan zaten sıkıntı olmadı
(9,025 puan) tarafından
Yakinmis..Bizim ki yarim saat var
(4,700 puan) tarafından
Polis kontrol noktası yoksa çokta siknti olmaz diye düşünüyorum canım ya yinede bilemem
(9,025 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(924 puan) tarafından

Valla bende eşim şehir dışında calıştığı için annemlerdeyim bende geçerim inşallah yakın zamanda evime :angel:

(4,700 puan) tarafından
Evini mi özledin
(924 puan) tarafından
Valla özledim canım eşim yok 3 aydır
(4,700 puan) tarafından
Oda kötü ne iş yapıyor ki esin
(924 puan) tarafından
Kepçe operatörü
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Bende gitcektim kaynimlar pozitif cıktı  gitmedim bide bendede varsa oraya gitmesin babam  tansiyon hastasi:(
(4,700 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım valla bende eşimde hiç bir yere çıkmadığımizdan rahatız bu konuda
(2,840 puan) tarafından
Bizim  alt kattalar malesef   bizde biyere gitmiyoruzda ☺️
(4,700 puan) tarafından
O zaman sıkıntı :)))
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bende annemi özledim grip oldugum için gidemiyorum iyileşip gidicem aile gibisi yok 
(4,700 puan) tarafından
İnşallah çabucak iylesirsin :)
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Ay bende geçen hafta ordaydim evlendiğimden beri ilk defa 4 gün kaldım :D çok güzel yaa bide oğlum onlara Alissa daha güzel olurda 
(4,700 puan) tarafından
Valla ben 4 ayda kaldım :))benim oğlum eşimin tarafına hiç alışık değil oraya 2-3 gün kalmaya gittiğimizde pek dibimizden ayrilmz
(14,051 puan) tarafından
Keşke oğlum da öyle olsaaaa
(4,700 puan) tarafından
Çok sık gitmiyor musunuz biz haftada bir geliriz annemlere kayınvalidemler biraz daha uzak olduğu için ayda bir gideriz genelde o yüzden çok alışamiyo onlara
(14,051 puan) tarafından
Aslında 15 günde bir görüyor ama alissmiyor halasinı hafta da bir görüyor yine aynı her gün gelmesi lazım
0 oy
tarafından
Ay yasak olmasa bende annemlere giderdim bugün hava çok guzel
(4,700 puan) tarafından
Bizim bura kapalı hava
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Ne güzel işte. 

(4,700 puan) tarafından
Öyle valla
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Bnde cuma geldim annemlere ama cezası 3150tl imism bı tanidigimiza ceza kesmişler cnm :) tırstım vala
(4,700 puan) tarafından
Niçin kesmişler ki ailesine gitti diye mi
(6,858 puan) tarafından
Evt cnm.
(4,700 puan) tarafından
Hadi ya kötü olmuş

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 125 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Livaa37 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 279 göst.