0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (2,579 puan) tarafından
Yasak var eşiyle vakit geçirenler ne güzel beraber biseyler yaapnlar var tabi kanser edende var akşam geliyor o da full maç keske bizde biseyler yapabilsek ise gider işten gelir full maç izler uyumadan maç haberleri izler yatar alalhtan başka bişey değil ama yinede darlandim

11 Cevaplar

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Benimkide aşırı köpek hastası yedi yirmi dört onalra bakar onları takip eder 
(2,579 puan) tarafından
Ayy neler çıkıyor su erkeklerin ne değişik değişik hobileri çıkıyor bugün sayfada hep eşlerin tuhaf hobileri çıkıyor post acacacm simdi
(1,331 puan) tarafından
Sbjsjs aç bakalim
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Benim eşimde yatmadan önce maç haberlerine bakar o da çok sever maçı ama abartmaz evdeyiz zaten oda evde olduğu zamanlar beştaş oynarız beraber yada film izleriz eğlenmek isteyene eğlence çok bacım eşinin fişini cek bence 
(2,579 puan) tarafından
Neler yaptım neler olmuyor
0 oy
(177 puan) tarafından
Ayy ayy yanimdada ne oldu sankj saat 1 de zar zor kahvalti yapabildik anca ewi supurdm al aksam oldu bile o warken hc bisey yapamiyrm su yasak bitsede ise gitse yarini 4 gozle bekliyrm esimi cok seviyrm ama 3 gundur ewde birbirimizi yedik temizlik yapicm engel oluyr yemek yapacam yapamiyrm surekli yanina cagiriyr bebek zatn ayri hi dert her dakika agliyr ahh ahh nerde su coronasiz gunler ozledim be 
0 oy
(206 puan) tarafından
Benim esimde işi gereği 7/24 PC başında. Alıştım artık çocuklarla vakit geçiyor :)
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım gönül ferahlığı versın 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Bizde bugün temizlikten başka bir sey yapmadık temizlik yapmasaydık sıkılırdık ikimizde m.al gibi telefonla oynardık 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Kahvaltı yapr İşe gider gelir açsa yemk yer toksa çay ister sonra you tubedn traktör videosu izler dururz snra uyurz sabh yine aynı rutin 
(2,579 puan) tarafından
Niye traktor
(4,067 puan) tarafından
Çiftçilk ile uğraşıyorzda ondan
0 oy
(424 puan) tarafından
Benim eşim yasak da olsa calisiyo bebegim küçük daha 3 aylık keşke eve biraz erken gelse diye 4 gozle bekliyorum 
0 oy
(7,922 puan) tarafından
Bizimde eve gelir full tlfun yatana kdr dün aksamda tartıştık bıktım artık
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Kötü alışkanlığı olmasında canım ne yapacan birgun kafaya dang etmesini  bekleyecen biz 1 buçuk yıldır evliyiz cümbür cemaat piknikler hariç daha beraber bi yere çıkmadık o gün bende dedim artık hiç beraber bi yere gitmiyoruz falan oda bende düşündüm bi kaç defa ama işten fırsat olmadi diyo 
0 oy
(667 puan) tarafından
Benimde eşim belgesel ve telefon hastasi 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 388 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 241 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Yeliz45 (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde cennet_kokulularim (6 puan) tarafından soruldu

378,167 soru

11,318,378 cevap

34,765 kullanıcı

...