0 oy
612 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Kızlar eşiniz doğum hediyesi ne aldı ?

Yada siz ne istedniz ?

Ocak ilk haftası doğum yapcam nasipse. Hiç aklımda böyle bişy yoktu akşam eşim sna doğum hediyesi ne almamı istersn ben bişeye karr veremedim dedi bnde cevapsz kaldım hiç düşnmemştim şaşrdım bişey beklentm yoktu açıkcası ne blim çk önem vermm hediye işine 

31 Cevaplar

+1 oy
(266 puan) tarafından
Paça çorbası aldı 
(4,067 puan) tarafından
Tavuk syu olsun lütfen :)
(266 puan) tarafından
Aynen ama ben doğum da çıkana kadar odamı süsleyip bana güler almasını isterdim
(4,067 puan) tarafından
Malum pandemi var böyle bişy istemm açıkcası
(266 puan) tarafından
İşte bu korona yaktı bizi
(4,067 puan) tarafından
Kesnlkle
-Reklam-
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bende istemiştim ama parasızlık işte ama normalde parası olsa özel günlerde alır biseyler muhakk
(4,067 puan) tarafından
Normlde bende önem vermiyorm çikoltdan başka bi hedye almdığı için sorması banda garp geldi
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Hangi dogum hediyesi be canım. Benden istemesinde. 
(1,331 puan) tarafından
Bsjsjsjdjjekekeje
(4,067 puan) tarafından
Doğru şubtta da eşmn doğum gnü var bnu hiç düşünmemştim :)
(10,972 puan) tarafından
Ben görmedim vallaha. Hatta kayınvalidem tembihlemişti kızımda dogum hediyesi ne istersin diye sorduğunda elini korkak alıstırma ya kalın bilezik iste ya set iste kızım demişti. Tabi ne soran oldu ne teklif eden. Bunda da olmayacağına yuzde Bir bucuk milyon eminim.
0 oy
(48,695 puan) tarafından
ben kolye alirsjn bana diye takiliyodum unuttum almadida zaten cicek bile almadi dur gidip doviym bi ☺️
(4,067 puan) tarafından
Kullanmıcm bişeye asla para verp almaz :)
(48,695 puan) tarafından
biz cicek sevmiyoruz bende sevmiyorum ama abim almis hatirasi var anlami var kendisi almadi ☺️☺️
tarafından
Benimkide ayın ortasına denk geldi sezaryen olacaktım para yoktu ailemin yaptırdığı tuğra kolyemi satıp doğumu fln ödedim ilaçları aldım gerisi onda kaldı bi çiçek almıştı en azından onu akıl etmiş yoksa daha çok döverdim ☺️
(48,695 puan) tarafından
normalde alir cicek ozel gunlerde bdn alma derim verilen paraya yazik
tarafından
Yok benimki 45 liraya çiçek sepetinden istemişti normalde para vermez çiçek soluyor diye o zaman alması mutlu etti zaten kolye gitmiş diye üzülüyordum bari hediye alınca moralim biraz düzeldi ☺️
0 oy
(31 puan) tarafından
Yanmda olsn yetr. 2 doğummda da çiçek aldı içnden geçenleri yazmş bir kağıda çok güzldi :)
(4,067 puan) tarafından
Yaaa çk romantk bizimki çick almak içn praya kıyamaz kullancn bişy iste der
(31 puan) tarafından
Valla aldığı çiçekelri duvaarlara stm hepsi kurudu süs  :D  Hem hediye ne istiyn denrmi anam bacm ne alcksa alsn içnden ne geçiyosa onu yapsn.
(4,067 puan) tarafından
Karr verememş bişye ne blim sürekli almdığı içn garibim bilemiyo tabi :)
(31 puan) tarafından
5 taş al de snde :D
0 oy
(310 puan) tarafından
Doğum hediyem biraz geç kaldı doğumdan 6 ay sonra robot süpürge aldı
(4,067 puan) tarafından
Bnde balkonuma 2 kaplı bi bakliyt dolabı istiyorm aslnda onu mu söylesm acba
(310 puan) tarafından
Neden olmasın
(4,067 puan) tarafından
Aynn dur onu sraym ben bi
0 oy
tarafından

Ne doğum hediyesi :angel:parasızlıktan tuğra mı satıp doğuma gittim canım keşke onu satmasaydı da hediye istemezdim :ermm:

(4,067 puan) tarafından
Özeldemi doğm yaptınz  üzüldm :(
tarafından
Evet canım devlet hastanesi Eyüp Devlet Hastanesi yani bizim burda o zaman arkası yıkıldığı için doğumhane kapalıydı sancım çoktu sezaryen olacaktım diğer devlet hastaneleri de son ayda almıyor takipli hasta olmadığı için bizde güya devlette olur diye rahattık aniden bebek sıkışınca sezaryen olacaktım para yoktu özele gidecektik mecbur kolyemi sattım 3900 e  1600 doğuma gitti ama zaten para çabuk gidiyor ilaçtı eve gelince masraftı fln derken para gitti güya kalanı yüzük yapacaktık oda bebek hastaydı hastanelere git gel bitti malesef..
(4,067 puan) tarafından
Pra zaten ele geçtmi hiç durmyo çk üzüldm sizn adınza Allah inşallh dha iyilerni nasp edr
tarafından
Amin inşallah canım hep alcam diyor ama malesef alamıyor bebek hastayken diğer yüzükleri de sattım hastane masrafları filmleri fln için bi alyansım kaldı malesef ☺️ ama ilerde borcum biterse hepsini alcam diyor inşallah alır.
0 oy
(264 puan) tarafından
Ben baget yüzük istemiştim o ara sıkışıktık ama 8 ay sonra durumu düzelince almıştı <3
(4,067 puan) tarafından
Sevindm sizn adınza takı takmyı sevn brisi değilm hiç ya :)
0 oy
tarafından

benim blendr setim dandikti ses felan geliyodu tost makinami da sevmiyodum

Esim ne alayım dedi bende korkmaz dan blandir ve tost makinesi istedim aldi sagolsun. Zaten hamile oldugumu öğrendiğinde kocaman bi aranjman göndermişti eve de <3 3 tane hediye aldım bence :ermm:

(4,067 puan) tarafından
Evt ihtyaçlarmzı almak dha mantıklı bncde
tarafından
aynen yani senin de sevmediğin bisey varsa onu aldirabirsin simdi 2. Hamileyim sag salim çıkarsam hali ve koltuk yıkama makinesi aldırcam :)
(4,067 puan) tarafından
Yeni evliyiz herşy yeni memnunm ya ne blim
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Ben istemedim ama 5 taş yüzük ile altın isimli plaka kolye aldı
(4,067 puan) tarafından
Güle gle kullann :)
0 oy
(206 puan) tarafından
Beşi birlik birleşimi olan kafa altın kolye aldı. :)
(4,067 puan) tarafından
Harkaymş keşke takmayı sevn brisi olsam da takı aldrtsam ama hiç sevmiyorm
(206 puan) tarafından
Bende normalde takı takan biri değilim. Ama inan çok sade ve şık duruyor.
0 oy
tarafından
Beştaş doğum hediyesi olarak aldı 

Kız olduğunu öğrenince de ceyrekli bileklik almıştı
(4,067 puan) tarafından
Ne güzl olan bişeyi istemiyorm açıkcası takmıyrmda boş boş dryo
tarafından
Bende takmiyorum ki öylece duruyor bütün takilarim
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Bende ocakta doğum yapıcam bilezik istedim alırsa :D

(4,067 puan) tarafından
Wwaaooww iyimş inşallh alır o zamn istedğniz bişeyse
(3,527 puan) tarafından
İnşallah canım bakalım
0 oy
(879 puan) tarafından
Ben istemedim ama çoktan beri istediğim beştas yüzük vardı onu aldı bide çiçek getirdi 
(4,067 puan) tarafından
Ne güzl :)
(879 puan) tarafından
Sağol canım :)
0 oy
(4,493 puan) tarafından
valla canım bende ocak ayının ilk haftası doğum yapacagım nasipse banada sordu eşim istemem felan dedim bilezik almış yatırım amaçlı koydum kenara =)) 
(4,067 puan) tarafından
Hmm yatırm içn evt güzl fikr :)
0 oy
(9,238 puan) tarafından
Çeyrek bileklik aldı
(4,067 puan) tarafından
Güle gle kullann :)
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canm bnimde 10 gun sonra dogumum var esim dusunup tasiniyordu. O da bana sordu. Sunu alayim diyor bunu alayim diyor. Bende gerek gormyorum. Aslnda baget yuzuge hevesim vardi altin da dustu alalim diyo dogum hediyesidiye. Bnde zaten evden de cikmiyoruz. Oyle gosteriisi de sevmem paylasim vs. Yapmam yani. Aslinda bnde dusundukce maddi degil manevi bir hediye bekledigimi anladim. Ve esimden SMA hastasi bebege bagista bulunmasini istedim. En azindan anlamli bir hediyemiz olucak kizimla  benim icin :) sende manevi bisey isterssn yapabilirsin
(4,067 puan) tarafından
Aaaa evt olablr manevi bi hedye istyeblirim bi ara doğm gnümde şiir yazıp okumasnı istemiştim bnda da farklı bişey düşüneblirim
tarafından
Cok hoş düşüncelisiniz mşallah Rabbim mükafatini versin
(5,949 puan) tarafından
Ayy çok   güzel  bir şey  yapmışsınız
(1,326 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkürler. Bayadir istiyordum onlara yardim etmek . maddiyat sıkısik olunca dogumu beklemistim. En azindan o dusunceyle yapmis oluruz dedim ..Allahim dhaa cok versin dhaa cok yapalim.inşallah
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben istemedim  pırlanta  5 taş  almıştı  bana  sorsaydı  robot  süpürge  isterdim:)))))
(4,067 puan) tarafından
:) ne güzl süpürgyi de bi arya sıkıştrr aldrtırsn ya :)
(5,949 puan) tarafından
Şuan  sıkışığız düzelince alırım dedi ama ne zamn olur   bilmiyorum:)
(4,067 puan) tarafından
Allah hayrlısyla tez zamnda nasp edr inşallh
(5,949 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Benim eşim de sordu ben bir buket çiçek ve oglumuzun ve bizim isimlerimiz yazan kolyelerden istedim nasip.olursa inşallah
(4,067 puan) tarafından
İnşallh nasp olr :)
0 oy
(598 puan) tarafından
Benim Ocak başı doğum ben dedim altın al:D

İlgili bir soru bulunamadı

380,246 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...