0 oy
541 göst.
Aile kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Cok mu zor oluyor. Bu duruma alısmam zor mu. Cocugun psikolojisini etkiliyor mu? Etkilenmesin diye ne yapmam gerekiyor. Nasıl Bı surec bekliyor. Ben calısıyorum annem bakıyor bebegıme bebegı mahkeme kararı bana verır demi. Anneye kac yasına kadar veriyorlar. Tehditler alırım falanlar. Mahkeme vermez demi korkuyorum. Buarada bebegım 6 aylık 

9 Cevaplar

0 oy
(2,874 puan) tarafından
Küçük olduğu için sana verirler Allah yardımcın olsun canım
(1,037 puan) tarafından
Amın canım tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Aynı evde olursan etkilenmez ben iki çocukla boşanmıştım o evden gitti ben hiç düzenimi bozmadım valla 
(1,037 puan) tarafından
Evimiz kıra kendi kalıyor. Kendi gitmedi gıtte demedim annemlerde kalıyoruz burda herkes cok seviyor ilgileniyor ınsallah buyuyunce etkılenmez
(1,262 puan) tarafından
Orayı benimsediyse bebeğin hiç korkma canım rabbim yardımcın olsun
(1,037 puan) tarafından
6 aylık ama onlara benden cok alıstı amın canım saol
0 oy
(945 puan) tarafından
Canım benim annem babam ben 3 yaşındayken ayrıldılar, çocuğun etkilenmemesi diye bir durum yok malesef. Boşanacaksanız bununla birlikte bir çok sorun da gelecek çocuğunuzun psikolojisiyle alakalı. Şuan bebek 6 aylık anneye ihtiyacı olduğundan sana verirler diye düşünüyorum, tehdit ediliyorsan eğer bunu avukatına bildir mutlaka canım. Şunu da belirteyim ki çocuk belli bir yaşa geldimi tekrar velayet davası açılırsa, çocuğa da fikrini soruyor psikologlar. Umarım hakkınızda hayırlısı olur, geçmiş olsun 
(1,037 puan) tarafından
Amin canım saol en cok korktugum sey psıkolojısının bozulması. Baba sevgisi gbı olmaz ama ailem onunla cok ılgılenıo
(945 puan) tarafından
Ne olursa olsun canım, anne baba sevgisinin yerini hiç bişey dolduruyor inan buna
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Bak bacım calısmazsan dahi istemiyorum demedikce cocugu babaya vermiyor mahkeme hele ki seninki daha sütlü. Emin ol kucukken ayrılmak daha rahat. 
(1,037 puan) tarafından
Oyle demi olmuyor anlasamıyoruz aldatma sıddet falan yok ama ikimizde mutsuzuz. İlgi alaka sevgi yok. Kavga ediyoruz evde deılız10 gun cocugunu sormuyor bıle. Bu hep bole hıcbı zamn bızı umursamadı. Ama tehdit etti o cocugu sana bırakmam diye.
(1,037 puan) tarafından
Sırf ona minnet etmeyim diye su vırusten korka korka calısıyorum cocugumu opmuyorum cok yanasmıyorum Allah korusun olursam bulastrmayım DİE. Hergun Bı kısı  vıruslu cıkıo
(10,877 puan) tarafından
Valla istediği kadar etsin inşallah mesaj olarak filan etmiştir tehdidi. Onları ver mahkemeye delil olarak yada yoksa elinde belge filan gene de soyle mahkemede bak neler oluyor.
(1,037 puan) tarafından
Yok cok uyanık mesajda bıse yok. Evde heryerı sinirlenince kırar diker. Ben mesajda hep sayarım ama o asla mesaj yazmaz. 10 gun oldu ses seda yok. Bende artık kullanır diye hıcbıse yazmm
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Oğlum 20 günlüktü boşandığımda.. Şuan 23 aylık olmak üzere.. Annem dedem ve abimle kalıyorum.. Burada herkes çok seviyor oğlumu ve çok da güzel ilgileniyorlar.. Bu zamana kadar babasını hiç görmedi.. O yüzden sorun yaşamadık.. Ama oğluma baba figürü olabilecek abim ve dedem var o yüzden çok büyük sorunlar yaşayacağımı düşünmüyorum.. Zaten oğlum da büyüdüğü zaman neyin ne olduğunu anlayacak.. Baba yı sormaya başladığında da psikolojik destek almayı düşünüyorum ki bir uzman beni yönlendirsin nasıl açıklayacağım konusunda.. 
(1,690 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim.. Bizler anneyiz ve güçlü olmak zorundayız.. Yıkıldığım pes etme noktasına geldiğim çok zamanlar oldu ama oğluma baktıkça hep dik durmam gerektiğini anladım ki o da annesine bakarak güçlü bir adam olsun büyüdüğünde..
(4,853 puan) tarafından
İnşallah kolay değil elbette olmuştur ama...
Bazi şeylerde olmayinca olmuyor dua et ki ailen arkanda
(1,690 puan) tarafından
Çok şükür Allah onların yokluğunu göstermesin..
(4,853 puan) tarafından
Amin kuzum Amin. Allah sanada guc kuvvet versin
(1,690 puan) tarafından
Çok sağol Allah razı olsun canım benim
0 oy
tarafından
6 aylık daha annenin evinde düzen kur ona. Bebeği her şekilde sana verirler 
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Mutsuz bir yuva da büyümesindense baba sevgisinden eksik büyümesini tercih ederim keşke benim annem de 18 yıl çekmek yerine senin gibi ben küçükken bosansaydi büyüdükçe herseyi gördüm 24 yaşındayım hala daha aklımda hepsi emin ol çocuğun ve sen böyle daha çok huzur bulacaksınız sen mutlu olursan bebeğin de mutlu olur senden alamazlar merak etme. Elbette alışması zor ama zararın neresinden dönersen kârdir
(1,037 puan) tarafından
Benim için de cok zor Bı durum ama guclu olmak zorundayım
(14,030 puan) tarafından
Annesin güçlü olmak zorundasın çok zor bir durum biliyorum annem de çok çektiği halde yine de zor toparlandı ama mecburdu çünkü 2 çocuğu vardı sende öylesin temiz bir sayfa açıp ayaklarının üstünde durman gerekiyor önüne bakman gerekiyor elbet bu günler bitecek sen çocuğunlâ huzurla uyuyacaksin arkanda bırakacaksın
(1,037 puan) tarafından
Psıkolojım bozuldu artık. Ama dısarı ya asla belli etmiyorum allahtan arkamda annem var cok sukur Allah onun eksıklıgını vermesin. Mutsuzsan bosan ölene kadar yanındayım ben sanada kızına da bakarım dıo.
(14,030 puan) tarafından
Ne kadar şanslısın Allah razı olsun annenden ailesi arkasında olmadığı için neler çekiyor kadınlar
0 oy
tarafından

Eşimin yengesi 4 çocuğunu alıp 21 yıllık evini 4 çuvala sığdırdı çöp gibi :'( çok zor biz ailecek yıkıldk en küçüğü 12 yaşın da büyüğü 19 inan belli bi yaştan sonra boşanmak daha zor çocuklar babamız oldu diyo ise giricekmis 2 çocuğu da çalışıyordu zaten orda da ise giricek mış boşanıcaklar çok zor ateş düştüğü yeri yakıyo 

(1,037 puan) tarafından
Buyukken bosanmak cok zor
0 oy
tarafından
Yedi yaşına kadar kesinlikle her şekilde annede kalır .ben biri kucağımda biri hamile iken boşandım yıllar önce.bi gün bile pişman olmadım
tarafından
On sene sonra tekrar evlendim.benim iki oğlum vardı bekar biriyle düğünle evlendim
(2,874 puan) tarafından
Maşallah sana ya resimde baya küçük duruyorsun da ondan sordum :-)
tarafından
Benim şuan ki yaşım 35
(2,874 puan) tarafından
Oo 25 gibisin maşallah:-)
(1,037 puan) tarafından
Masallah canım ınsallah cok mutlu olursun. Evlendıgın kişi Cocuklarına karsı nasil

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 294 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde .SU. (4,973 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 344 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde 1prensesannessiii (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 173 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.