0 oy
1,328 göst.
Aile kategorisinde tarafından
 5aylik çocuğma Bedua küfür ediyor bosancaz die post açtım artı teyzemgil geldi duzellti bosanmayin 2cocugnz var die  bana dedi eşyalarını hazırla çocukların bibebora kadar hazırladım geldi gözüme yumruk attı  biz nisanliken bu beni aldattı ben g zekaliyim gittim kabul ettim istedim keşke o zaman btrseydim slklk bende neyse ablası dün gece görüntülü aradı bunu 2ablasi bı kız baktım kızı eşimle tanistiriorlar Gorumcemgil Allah onları da binbeter etsin ben dedim ki ben seni kskaniom ailene değer veriom bi kuş olsak birini mi ayarlayacaklar dedim sen kendi ellerinle yaptın dedi karsma bana die bugün tlfnu kurcalarken gruba almışlar görümcem kızı eşmi kzla mesajlasiyor  memnun oldum falan daha yakından olur bilmem ne. Kız dedms  facedeki pylasimlar ne öyle flan hesap soruor sanki orda yazio beni soyluo deli oldu kskanio falan ben caktirmiorum boşanmak istiyorum kaldıramıyorum yeter artık 2cocugim var biri 1bck yaş digeri 5, ay  bosnsam onlara günahım gelior bana dio dilekçe ver yok dedim sen ver ben bosanmiom diye görümcem hep eşime kız knsturma peşinde ben nekdr mikrop bi aileye düştüm çok kötüyüm doluyum ağlamak istiorum

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
pardon da boşanmayıp ne yapacaksın? evli görünüyorsun ama kocanın yemediği halt yok. tüm konuşmaları ekran görüntüsü al kaydet. sonra da git boşanma davası aç.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boyle beddua eden insanlar post acmasin  ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 255 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 310 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,137 puan) tarafından soruldu
0 oy