0 oy
1,324 göst.
Aile kategorisinde tarafından
 5aylik çocuğma Bedua küfür ediyor bosancaz die post açtım artı teyzemgil geldi duzellti bosanmayin 2cocugnz var die  bana dedi eşyalarını hazırla çocukların bibebora kadar hazırladım geldi gözüme yumruk attı  biz nisanliken bu beni aldattı ben g zekaliyim gittim kabul ettim istedim keşke o zaman btrseydim slklk bende neyse ablası dün gece görüntülü aradı bunu 2ablasi bı kız baktım kızı eşimle tanistiriorlar Gorumcemgil Allah onları da binbeter etsin ben dedim ki ben seni kskaniom ailene değer veriom bi kuş olsak birini mi ayarlayacaklar dedim sen kendi ellerinle yaptın dedi karsma bana die bugün tlfnu kurcalarken gruba almışlar görümcem kızı eşmi kzla mesajlasiyor  memnun oldum falan daha yakından olur bilmem ne. Kız dedms  facedeki pylasimlar ne öyle flan hesap soruor sanki orda yazio beni soyluo deli oldu kskanio falan ben caktirmiorum boşanmak istiyorum kaldıramıyorum yeter artık 2cocugim var biri 1bck yaş digeri 5, ay  bosnsam onlara günahım gelior bana dio dilekçe ver yok dedim sen ver ben bosanmiom diye görümcem hep eşime kız knsturma peşinde ben nekdr mikrop bi aileye düştüm çok kötüyüm doluyum ağlamak istiorum

42 Cevaplar

+4 oy
tarafından
O mesajları falan kopyalayıp kendi teleofnuma at pazartesi ilk iş git o kanıtlarla dilekçe verip boşanma davası ac gotundeki boklu donuna kadar al ondan sonra sktr oluo gitsin hangi kızı istiyorsa onu alsın p.ç
tarafından
O görümceni varya zinaya teşvikten içeri artırırdım ben evli kardeşine kız bulacak tanıştıracak ha nasıl yemiş yüreği haşlama mı kızartma mı
(17,811 puan) tarafından
Kopyalamak ss almak ses kaydi almak bunlar suc canim yapma bence
tarafından
Bekar olsa sevgilisinin telefonundan kopyalasa siber suçlar kapsamına girer ama evlilik birliği içerisinde aldatmanın kanıtıdır
tarafından
Ben msjlari ekran çekip kendime attım ondansa sildim aileme danışıp  ne gerekiyorsa ypcm
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun yanlarına kalmaz inşallah
-Reklam-
+1 oy
(2,493 puan) tarafından
Kanım donarak okudum. Şuan şok halindeyim. Ne diyeceğim bilmiyorum.
tarafından
Kaçıp gideceğim ailenin yanına  kız kardeşimi cagrdm gel ağlamak istiyorum sarılmak istiyorum geleceğimi yktm
(2,493 puan) tarafından
Nolur gidin lütfen. Ben hala şok içindeyim. Allah'a havale edin onları gidin. Çocuklar için kal diyen olursa dinlemeyin. Çocuklarınız öyle bir ortamda bulunsa büyüse daha mı iyi? Allah mazlumun,haklının yanındadır.
+1 oy
tarafından
Eğer gerçekten dediğin gibi siz evliyken eşini başkalarıyla konuşturuyorlarsa Allah daha beterini onlara da yaşatsın inşallah. Başkada bişey diyemicem  bilmediğim için ama karı kocanın arasını açmaya çalışanlara Allah fırsat vermez inşallah. 
tarafından
Allh belalarını verecek btrcem ben
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Eğer görümcelerin evliyse umarım onların eşlerini de şöyle 3 5 10 kadınla tanıştırır başkaları. Sadece minik bir temenni☺☺☺☺
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Allah öyle gorumceye bin beterinj yaşatsın o.ruspo 
tarafından
Amin Allah ben BTR etsin khbeyi
(1,699 puan) tarafından
Burak gorumceyi kocaya küfür et o daha beter
(7,958 puan) tarafından
O ztn ş.erefsizligin bayrağını taşıyor
(7,958 puan) tarafından
Hahaa:))he kız arada kullan ben şerefsizler 8cin kullanıyorum bu cümleyi
tarafından
Sağol canlarım biterecm bunlardan bi cack olmz
0 oy
tarafından
Allaha havale et . Allah yardimcin olsun rabbim sana hayirli kapilar acsin . O nasil gorumce ya 
0 oy
tarafından
Ailen afkanda deil mi git yada kadin siginma evine adliyede ucretsiz avukat veriyolar tut ac bosanma davani donuna kadar al o meymenetsiz pisligin daha ne bekliyosun kizi koynuna sokmasini mi
tarafından
Çocuklarımı elimden alır ondan korkuorm ailem izmirde
(2,014 puan) tarafından
Çocukları elinden alamaz, yaş olarak küçük oldukları için anneye muhtaç durumunda çocuklar
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Neyi bekliyosun ki hala polisi ara kadınlar susmasın artık Allah rızası için ya yapmaması gereken bütün şeyleri yapmış bir saniye bile durma
0 oy
(416 puan) tarafından
Tuylerim urperdi okurken kendimi senin yerine koydum ne yapacagimi bilemedim. Rabbim yardımcın olsun o ınsanlara biraz vicdan versin
(416 puan) tarafından
Afedersin ama yuva diye pek bir sey kalmamis aranizda ama. O gorumcen bilmiyor mi yuva yikanin yuvasi olmaz. Yasadiklarin hafif seyler degil siddet vs. Ama belki çocuklarin icin susacaktin oturacaktın evinde. Ki asla oyle bir sey yapma. Ama gorumcenin baska bir kadinla tanistirmasi o ne demek Allah Muhammed aşkı için ya!!!!!!!
0 oy
tarafından

Beddua etme dönüp dolaşıp seni bulur bizzat deneyimledim ben bunu hakkımda hayırlısı olsun Rabbim bana sabırlar versin Allah eşim olacak adamıda ıslah etsin de çünkü seni Allah görüyo eğer ailen sana sahip çıkıyosa hiç bekleme tamam yuva yıkmak çok kolay ama yuva kurmak çok zor olur senin için hiç kolay değil bu süreç sancılı olacak ancak Rabbim sana sabırlar versin eşin olacak adamada Ahlak terbiye versin 

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Yuva yıkanın yuvası olmaz Allaha havale et

Nereliler bunlar çok merak ettim 
tarafından
Urfalılar
0 oy
tarafından
O ablaya yazıklar olsun esimin yengesi 4 çocukla evi terk etti biz ser sefil olduk ağlamaktan eşim amcam öldü bizim icin dedi ama onun sucu buyuk dost tuttu kendine
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Çoğu kişi allaha havale et demişte allaha havale edip oturup kadınla birbirleriyle yakınlaşmasını beklemiceksin heralde. Git ailene anlat durumu, ve bu konuşmaları telefonuna kaydet mahkemede her türlü haklı çıkıp nafakanı alırsın 
0 oy
(462 puan) tarafından
Canim kanıt topla aldattığını ispat etmek için mahkemede sonrada ac davani rezil insanların içinde ömrünü  heba etme o dusunuyomu benim iki çocuğum var ne yapıyor diye bir dk bile katlanma artk bırak rezillikleri yanlarına mi kalacak Allah bunları yanlarına  koymaz ilahi adalete sığın gidecek baba kapın varsa hala ne diye cekiyosun
0 oy
tarafından
Allah onlarada yaşatsın inşallah Allah hem senin hem o çocukların ahını onlardan çıkaracak merak etme eşin adam olsaydı zaten böyle şeylerin olmasına müsade etmezdi lânet olsun onlara Rabbim yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Inşallah ayni şeyi o görümce dediğin mahlukatlarda yaşar. Kimseye kolay kolay bosan demem ama durmaz boşan bu hareketlerle seni o kadar çok aşağılamışlar ki asla affı olacak şeyler değil. Allah yardımcın olsun cnm
0 oy
(1,310 puan) tarafından
Bak yine elim ayağım titredi sinirden. Daha evlenmeden de seni aldatmış gitmiş evlenmişsin. Hadi onu da yaptın üzerine çocuk yapmışsın. Hadi 1. Çocuğu da yaptın bir de üzerine 2. Çocuğu yapmışsın. Ya ne deyim ki!!!!!! Ben çocuklara acıdım, onlara üzüldüm.... 

YAPACAĞIN TEK ŞEY BOŞANMAKKK.!!!!!!!!
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Fotograflarını al telefonun kullanırsın bunu tazminat davası acarsin 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben o  kardesleri yolarım  allhim  sana  yaşattıklarının 100 bin  mislini  yaşatsın inşallah onlara  o evde bir dk bile durma canım hemn davanı aç  o pislikten boşan
0 oy
(260 puan) tarafından
O görümceyin numarasını yada bi hesabını filan atsana bana ben ona göstereyim o.ruspuluğunun hesabını k.ahpeye bah hele yaa yemin ediyom yerinde olsam bi saniye bile durmam ama bu olanlarıda onların yanına bırakmam ! önce o koca olcak dümbüğee haddini bildiririm sonrada o k.ahpe görümcelereee ve en sonunda da o evli adamla görüşmeye çalışan s.ürtüğeee ! Hemen boşa onu ver çocuğunu ailene git hemen davanı aç böyle köpek bi babayla büyüyeceklerine babasız büyüsünler daha iyiii ulan ne pislik insanlar var bunları bi gebertmek gerekiyoo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 250 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 297 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 347 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,031 göst.