0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (327 puan) tarafından
Merhaba anneler yardiminiza ihtiyacım var 10 gun once doğum yaptim cok fazla terliyorum nasil gecer bu durum siz neler ywpyiniz

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zamanla geçer :)
(327 puan) tarafından
:) dedim daha hizli nasil atlatirim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kıyafetinde terini kurutma duş al ama sakin üşütme lohusa sitmasi tutmasın Allah muhafiza
(327 puan) tarafından
Sagol canim teşekkür  edrim yorum icin
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bende ayniydim canım ama çok saglikyimis terlemen kendi kendine gecicektir kısa süre sonra
(327 puan) tarafından
Insallah cok uzun sürmez cok sagol canim yorum icin
(1,331 puan) tarafından
Rica ederim bnd 1 ay önce doğum yaptım 2 hafta surdu
(327 puan) tarafından
Ne kadar güzel az surmus maşallah
0 oy
(10,074 puan) tarafından
Çok guzel kilo ödem attiriyo kiz ohh bol bol su iç terlide kalma
(327 puan) tarafından
Evet orasida oyle canim sagol yorum icin
(10,074 puan) tarafından
Ben dogum yapali 3 ay oldu hala deli gibi terliyorum emziriyorum gunde en az 4 ltre su iciyorum ona ragmen kucuk tuvalete cikmam çok çok az. Çok su ic vucudun susuz kalmasin bol süt olsun
(327 puan) tarafından
Su icmek gerek sanırım bolca cok rahstsiz ediyor o yuzden sordum sagolun ALLAH yardım etsin hepimize
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Hayatımda bu kadar terledigimi bilmem bir de değişik bir ter enselerimden beri tuhaf bir terleme il 40 gün çok yoğun oldu 3 aylık olduk ama hala atabilmis değilim evde eşim polarla geziyor ben tişörtle  şu gibi oluyorum yine de 
(327 puan) tarafından
Evet vallahi ilk dogumumda öyleydi buda terle geçiyor bilmiyorum ki napacagiz ALLAH yardim etsin hepimize
0 oy
(16,506 puan) tarafından
40 güne kadar devam etti bnm 
0 oy
(2,861 puan) tarafından
1 ay sürdü o bende .. önce dert ettim her gün yıkanıyorum diye :D ama baktım öyle 10 kilo gitmiş oh ne güzel:D
0 oy
(119,461 puan) tarafından
En iyi sey zaman bacikom
0 oy
tarafından
Ah bana olmadı ama keşke bilsem de yardm etsem. Zaten lohusasin birde yeni bir bebek ev iş derken o ter cok fena olmalı. Allah yardmcin olsun inşallah hemen geçer
0 oy
tarafından
Biraz daha dayan cnm.az kalmış bende 34 gun once dogum yaptm ilk zmanlar dedigin gibi bunaliyodum artik ama su 1 haftadir iyiyim o terlemeler azaldı artik yine oluyor ama bunaltmiyor en azindan
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Zamanla geçiyor canım az daha dayan ama hemen duş al üşütme
0 oy
(2,792 puan) tarafından

1 ay oldu benimki hala devam ediyo :getlost:

0 oy
(1,523 puan) tarafından
Cnm 34 gün oldu bnde ayniyum
0 oy
tarafından
Yazın ortasında dogum yaptım birde beni düşün baya terlıyordım 40 ım cıktıgında 20 kılo vermıştım:))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 157 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 118 göst.
0 oy
10 cevap 5,036 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 374 göst.

381,017 soru