0 oy
1,302 göst.
Aile kategorisinde (854 puan) tarafından

image

Dün kontrolde 3 boyutlu bu resmini aldik. Bebem ayni babasi :D fazla duskunlukten minnak yavrum ayni babasina benzemis. Hayir yani en azindan bi yeri benzeseydi yahu bana :silly:Sizlerde durum nasildi ultrason fotograflarinda kime benzedi yavrulariniz? Ya da dogumdan sonra bu ultrason fotograflarina benziyorlarmiydi?

22 Cevaplar

+1 oy
(523 puan) tarafından

Ben adam gibi en son ayrintilida gordum :( 

(523 puan) tarafından
Valla benim 36. Haftam bitecek cocuk neye benziyor goremedim doktorlar dusuncesiz biraz monitoru cevirmiyorlar ki
(854 puan) tarafından
Devlete gidiyorsun sanirim canim. Onlar oyle maalesef :/
(523 puan) tarafından
Evet devlete gidiyorum islerine mani olmak da istemiyorum o yuzden karismiyorum. Neyse saglikli olsun da az kaldi dogacak zaten
(854 puan) tarafından
Aynen oyle Rabbim saglikla kavusmayi nasip etsin insallah
(523 puan) tarafından
Amin cumlemize insallah
-Reklam-
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Benım mınnos da babasının kopyası nasıl da hosuna gıdıyo babasının 
(854 puan) tarafından
Sorma bayiliyorlar. Gerci haklarıdır bizim gibi hissedemediklerinden cok gormuyorum yani :)
0 oy
tarafından

benim ponçiğim  sırtını  döndü  göstermedi canım 2 oldu gidiyoruz bakmaya göstermiyor kendini:angel:

(854 puan) tarafından
Ay hadi ya. Benim kiz cok şükür hic mahrum etmedi kendinden ya :)
tarafından
oy manşallah  çok minnoş gözüküyor:)
(854 puan) tarafından
Ahahahaha kocam duymasin :D minnos mu olduk simdi dicek :D
tarafından
aman duymasın bebiş ona benziyor ya  erkekse de kız sa da aslan gibi der ah bu erkekler yokmu:)
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Kizimin hic net ultrason resmi yok 2 yasinda suan diger kizima hamileyim 33+2 haftalik son kontrolde bu dr yuzunu cekmeyi basardi siyah beyazda olsa gene belli oluyor cok sevindim cerceve yapasim var :D
(854 puan) tarafından
Ahahahha ben de bütün gün elimde geziyorum evde :)
(3,151 puan) tarafından
Annelik bambaska gerçekten bende 2.hamilelik ama unutmusum 2 senede hemen cok heyecanliyom hemen dogsa da sevsem diyorum :D
(854 puan) tarafından
Kesinlikle ben de surekli oyleyim valla :)
(3,151 puan) tarafından
Allah sag salim kavustursun :)
0 oy
(290 puan) tarafından
Benim kız ultrasonda yüzünü hic göstermedi, doğum kanalına girerken 1 kere gördük yüzünü ve o açıdan hiç belli olmuyordu kime benzediği. Ama doğduğu zaman aynı babasıydı, bana benzeyen tek yanı benim gibi parmakları uzundu o kadar. Ama gün geçtikçe sarışin oluyor benim gibi. Yine de benden çok dedeme benziyor her geçen gün. Yine beni teğet geçti yani.
(854 puan) tarafından
Ay benim dedeme benzese valla keske sarisin mavi gözlü:) skntim yok gerci babasina da benzesin yakisiklidir kocam ama yakisikli kızı ne yapayim. Anasi gibi minnos olaydi iyiydi :D
(290 puan) tarafından
Aaa akraba olabilir miyiz :D  benim dedem de sarışın mavi gözlü çok yakışıklı bi adamdı ama ben anneme benzesin isterdim, annem yeşil gözlü.
(290 puan) tarafından
Hepsi teferruat tabi sağlıklı olsunlar bize yeter. Babalarına benzerlerse de benzesinler. Zaten babalarını beğenmesek evlenmezdik :D
(854 puan) tarafından
Aynen öyle. Dun aksam diyo ki sevmeseydin o kadar ben napiyim :D Allahim sağlıkla kavustursun insallah
(290 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(342 puan) tarafından
Ulturasyonları bilemm ama su hali aynı baba gören herkez aynı sennnn der babasına 3aya girdik daha 2kişi bana benzetti o kadar 
(854 puan) tarafından
Ayy benim de sonum oyle olacak galiba :)
0 oy
tarafından
35+6 haftalıgm bir kere görmedim yüzünü sağolsun oğluşum popo ve pipisini gösteriyor yarın kontrolüm var bakalım 
tarafından
Amin cnm inşallah hepimiz sağlıkla kavuşalım yavrularımıza
tarafından
Yiğidin mali meydanda gerek sena :D :D hahahah popişini yerim onun ya
tarafından
Ahha aynen Kız bnde öyle deidm geçen gün göster oğlum anneye diyorum artık :D sağol teyzesi ❤️❤️
tarafından
Rica ederim canım:)Sağ salim doğar gelirde şap şap döve döve sersin o popişini:)) altını acında bi işer üstüne boydan boya bi kakaya boyar seni bide güzel güler ona :)
tarafından
Ay inşallah cnm benim artık o evreye geçmek istşrum :)
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Uktrosun foto aynı babasıydı doğduğundada zayıfken babasına çok benziyodu şimdi kilo aldıkça ay bu anasının kopyası diyolar :) 
(854 puan) tarafından
Ay hadi insallah. Saglikla buyut canim :)
0 oy
(725 puan) tarafından

Ben hiç görmedim :(

(854 puan) tarafından
Hadi ya :( gorursun insallah canim :)
(725 puan) tarafından
Doğdu doğacak :) ehh bizede sürpriz olur diyelim :) ❤️
(854 puan) tarafından
Saglikla kavus insallah canim ♡
(725 puan) tarafından
Allah razı olsun ❤️ teşekkür ederim :)
0 oy
(1,422 puan) tarafından

En son 25 haftaliken gordum canim hic kimseye benzemiodu bize benzemio bari halaya teyzeye benzese onada raziyim ama kimse birine benzetemedi :D 32 haftalikken gidicez bakalim heyecanla bekliorum :angel: once saglik tabi ama esime benzesin cok isterim 

(854 puan) tarafından
Valla ben de cok sikayetci degilim ama bana da benzese fena olmaz :) saglikla gelsin insallah
(1,422 puan) tarafından
Ins canim bi sonrakide sana benzesin :)
0 oy
tarafından
Benim kız ultrasonda eşime benzetmiştik doğduğunda ise aynı ben :)))
(854 puan) tarafından
Ay süper umitlendim :)
0 oy
(806 puan) tarafından

Valla aynı durum bende de var 30 haftalık olduk ilk defa geçen gün yüzünü gösterdi herseyi mi babasına benzer ben çekeyim ben tasiyayim ama sana benzesin kızımız dedim tabi onunda hoşuna gidiyo nasıl seviniyor :ermm:

(854 puan) tarafından
Ahahahaha gitmez mi :) hep cok sevmekten oluyor ya saglikla gelsinler insallah :)
(806 puan) tarafından
Aynen öyle :)) amin canm inşallah
0 oy
tarafından
Ultrasonda ikiz gibi küçük amcası yani baba tarafı doğdu aynı ben :))))
(854 puan) tarafından
Masallah saglikla buyut umutlaniyorum valla :)
tarafından
Sagol sende sağlıkla al kucagina ınşallah benzer illa merak etme:)
(854 puan) tarafından
Amiin insallah ♡
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Esime benziyodu ultrasmdada dogdugunda hepsi bna benzetti cekikk gozlulugunu filn simdi tum baba oldu 
(854 puan) tarafından
Masallah saglikla buyut insallah :)
(1,151 puan) tarafından
Amin hepmizn yavrsnu insallh en onmli saglik
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bole net yuz fotofrafi yokki kizimin :)) hem babasina benzedginide nerden anladn :)
(854 puan) tarafından
Valla aynisi ya gozlerinin catikligi burnu agzi ayni ya nasil benzetemem :D
(2,351 puan) tarafından
Hahaha hadi baklm hayrlisi :)
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben babasına benzesin diye cok dua ettim :) ama ultrason fotoğraflarını görenler ve doktorum da dahil herkes bana benzetiyo :) en azından babası gibi sarısın renkli gözlü olur inşallah :)
(854 puan) tarafından
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin canim. Gonlune gore versin insallah :)
(636 puan) tarafından
Amin inşallah hepimize nasip olur :)
0 oy
(2,181 puan) tarafından
ben o kadar duskun de degilim ama gen meselesi iste babasina cekti yavrum :D asiri benziyo ya ayrintilida gormustum zaten gozleri bile kucuk babasi gibi :D simdiden evde kaldi yavrumm :D
(854 puan) tarafından
Ahahahahah ay Merve :) benim kizimin da talibi çok dün hepsine babasina benzedigini bildirdim hala almak istiyorlar mi diye :D Allah bahtini güzel etsin hepsinin ♡
(2,181 puan) tarafından
amin amin bize cok lazim :D eminim cok guzeldir canm Allah hayirla kucagimiza almayi nasip etsin :)
0 oy
tarafından

Ultrason resmkeriyle anlamadık ama doğduğu ilk günlerde aynı bendi şimdi de babasının kopyası :D<3

(854 puan) tarafından
Masallah saglikla buyut canim. Benimkinin boyi posu benzese de yeter :)
0 oy
(772 puan) tarafından
Walla ultrasonunu bilmem ama her gören eşime benzetio bende mutlu oluyorum :) eee uykusuz gecelerde az mı baktım eşimi izledim fln :)) bu arada eşlerden  kim kimi daha çok sewerse çocuk ona benzermiş öyle diyolar
(854 puan) tarafından
Evet evet kesinlikle doğru bence de. Bende hep asiri sevgi vardi hala da öyle :) ama azicikta bana benzese :)
(772 puan) tarafından
Zamanla çok değişio canım
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Ultrasonda bizimki de ayni babasiydi dr bile seni andiracak galiba dedi esime.  Ama dogunca ayak parmaklarina kadar ayni ben :) ama burnu ayni degismedi babasinin burnu. :)
(854 puan) tarafından
Neyse allahtan babasinin da burnu güzel :) ona da raziyim yani :) saglikla buyut canim :)
(1,567 puan) tarafından
Aynen benim esimin burnu da cok guzeldir dua etmistim burnu babasina benzesin diye cok sukur benzedi :)) amin canim cumlemiz insallah. Allah sag saglim hayirlisi sagliklisi kucagina almayi nasip etsin insallah sana da tum hamislere de. :)

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 374 göst.
0 oy
13 cevap 339 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 274 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kuzeybebesi (657 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu