0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
Kızlar 2 gündür dusun dusun basim ağrıdı ben bundan 4 gun evvel hamileyim canim çekti 3 tane dondurma yedim ust uste baktim bana ara sıra ama nadir öksürük yapti öksürük geçti cumartesi baktim burnum tıkalı uyanınca hapsirdim burnum aktı grip oldum bugün gribim bitti cumartesi 2 yasinda kizim var onunla jelibon yedik yemek yedik patlıcan falan koku tat aliyodum ya simdi genzim tıkalı burnum acik ama ne koku ne bi tat 0 hiccccc yok saglik bakanlığını aradim adam ates var mi dedi hayir dedim agri sizi halsizlik öksürük hayir sadece daha yeni tat ve koku yok dedim covidle alakali bi yükseliş gözükmüyor ama yarını bekleyin evde maske takin bi aile hekimine başvurun dedi hamileyim 2 hafta sonra sezeryab dogumum var yani allahim insallah sabaha biseyim kalmasın nolur ya 

10 Cevaplar

0 oy
(7,174 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimde sadece burun tıkanıklığı ve koku almam yoktu eşimin iş yerinde çıkmıştı ona bulaşmış ondan da bana . Koku yoksa bence korona yüksek ihtimal ama korkma neden korkuyorsun benim 13 aylık kızım var o da diş cikartiyor zannettm testten önce ama o da kapmış iki gece 37 seyrinde ateşi oldu o müddet iştahsızlık yaşadı sonrasında geçti gitti. Bu zamana kadar çocuğunda bir belirti olmadıysa  korkmana gerek yok normal grip gibi bir şey işte benim eşim her sene illaki ateslenir hasta olur aynısı oldu yine grip gibi atlattı 
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım kötü düşünme Rabb'im şifa versin inşallah 
0 oy
(255 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah kötü düşünme
0 oy
(64 puan) tarafından
Bnde 37+3 ve galiba coronaym
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım lavanta yağı,kekik yağı,nane yağı hangisi varsa sıcak suya damlat buharına tut yüzünü iyi geliyor diyorlar özellikle kekik yağı 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Canim sadece tat ve koku da belirti bizim bir arkadaşın öyleydi başka bir şeyi yoktu. Ama inşallah değilsindir. Ama olursanda  içini ferah tut benim komsum da hamile oldu atlattı çok şükür 
0 oy
(9 puan) tarafından
Canm olsan bile sorun yok stres yapma ben de 38 de oldum sukur 10 gunr atlattım sezeryana girdim simdi 3 aylığız masallah . Sende dusune dusune başını agritma lutfen
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(772 puan) tarafından
Bende şuan pozitifim karantinadayım 33 haftalığım yaklaşık 1ay olacak belirtiler başlayalı geçen gün hastaneye yatırıp çıkarttılar bence sende bi test yaptırt doğumun yakınmış zaten ameliyat öncesi herkesden test istiyolar die biliyorum bu arada tat alman yok die yemekten vazgeçme sakın bağışıklığını yükseltmen lazım bu hastalık çok illet bişi yemek yemekten vazgeçme benimde yiyesim gelmiodu acıktığımı bile hissetmiodum nerdeyse eşim ağzıma zorla yemek sokcaktı çok şükür şuan iyiye gidiyorum inşallah sende tez zamanda kurtulursun canım bol vitamin al sıcak çaylar yap iç
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Geçmiş olsun Rabbim şifa versin canım 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 606 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 255 göst.
0 oy
0 cevap 58 göst.
16 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnnt_xxcvgn (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.

377,936 soru

11,312,414 cevap

34,745 kullanıcı

...