0 oy
667 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Kizlar gaipten ses mi duyuyom ben acaba ya lahosa mi sayiliyom ben hala beni korkutuyolar midir? Bir yardimci olur musunuz bilen duyan 

10 Cevaplar

0 oy
(1,426 puan) tarafından
Nas il seseler duyuyorsun mutlaka sukreli aytek kursi oku sonrs bebeğin beşiğinden mutlaka cevşen olsun sürekli okuyabilir sen kur-an oku yada aç telefondan çalsın 
(505 puan) tarafından
Cnm bn surekli dua okuyom bide yanliz cikmiom boyere 8 yasnda oglum var esimde isten gelince lavaboya gitsem yanliz birakmio
(1,426 puan) tarafından
Valla kuzum önce allah sığınıyoruz her zaman ki gibi çok şükür bende doğum yaptım hiç sorun yaşamadım kızım yaşına girdi ama bizim burda derler çocuk yaşına girene kadar anne lohusa sayılır diye bide evde tek kalma olayı diyorlar da her zamanda kimi bulacan yanına sen önce allaha sığın dediklerimi yap geçmezse bi hocaya sorun onunla geçmiş olsun kuzum ya üzüldüm insan korkar allahın izniyle bir şey olmaz belkide uyku haliyle o şekilde hatırlıyor sun bide asi ri da yoruluyoruz uyku yok ondan da olabilir
(263 puan) tarafından
Evet canim beynim bana oyun oynamis da olbir. Esim devamli okuyan biri ben okuyamasam da daha bi kac saat once bile evde bagira bagira yasin okudu. Yani boyle kotu olaylarin olma ihtimali yok kuran okunan evde. O yuzden sacmaladim insallah. Allah razi olsun senden de canim
(1,426 puan) tarafından
Sende de allah razı olsun kuzum bebişin sağlıkla büyüt iyi geceler:)
(263 puan) tarafından
Sagolasin canim sen de insallah iyi geceler
-Reklam-
0 oy
(505 puan) tarafından
Lohusayim suan korktum k8z nasi duyyon
(505 puan) tarafından
Olsun korkayim cnm merak ettim 25 gunlugum bnde :)
(263 puan) tarafından
Canim bebegim uyanmisti onu emzircektm demin. Ama cok sıkıştım bir lavaboya gideyim dedim. Lavaboda bir kadin sesi nefes alip veriuordu ya dedim alttan mi geliyo komsudan mi nerden ama bildiginiz ses duyuluyor yani dinledim epey bi yukseldi sonra kosarak odaya geldim. Deliricem neydi neydi diye esime de anlattim o da epey korktu. Daha onceden de mutfak penceremizden bir kadinin bana baktigini hissettim ama goz yanilmadi da olabilir bu sonucta insan bazen uydurabiliyo kafadan bu arada ev 3. Kat yani. Ama bu nefes olayi beni baya korkuttu
(263 puan) tarafından
Ya icimde ne zamandir bir kadinin beni takip ettigi gibi bir his var. Yani bebek dogduktan sonradan beri. Bu gece bu yasasigim da ustune tuz biber oldu. Insallah beynim sacmaliyodur ins oyle bisiy yoktur
(505 puan) tarafından
Cnm kimse yokmu yaninda bnm annem kaldii 25 gun du, gitti sagolsun dua oku bol bol
(263 puan) tarafından
Bi kocam var canim. 40 cikana kdr bir ara annem bir ara kaynanam vardi. Gerci 40 gunu tamamlamadik ama yani vardi. Smdi 2.5 aylik oldu bebegimiz gerek de gormedik yani aslinda bu geceye kdr hic ama hic korkmadim belki de beynim oyun oynuyor iste
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Canim sen kendini korkutuyosun simdi beynine yerlesmis o duygu ve gecmemis bende lohusayken gece banyo  yapmistim bilmiyodum esime dedim sen azcik bak bebege ben yikanayim demistim o gece oturma odamda tv ışığında  uyuyoduk bebegimle  esimde yatak odasinda uyuyodu biri geldi sanki ayagima oturdu zor kalktim besmele  cektim esim zannettim sonrada dedimki körmu sanki tv isiginda gelsinde neden ayagima otursun  dedim koştur kostur  gittim  esimi uyandirdim yanima geldi hep beraber uyuduk sonra ayrilmadik ☺️
(1,772 puan) tarafından
Gece duşa girme gibi hatayı ben de yaptım lohusayken rüyamda kadının biri üstüme üstüme geliyordu bağırarak uyandım eşim de korktu
(2,727 puan) tarafından
Benimde  ayaklarima bi ağırlık  oturdu ay bilmiyodum yapmıştım  bende
(263 puan) tarafından
Valla kizlar dusa da girmedm ama oluyo demekki boyle dikkat etmek lazim daha cok okucam artik
0 oy
tarafından
Benim de oluyor canım ama benim dusa tek lavoboya gidince asırı korkuyorum ve gecee zıplayarak uyanıyorum koruntu musakamı takınca gectı bir Dr sureklı dua oku cok zor bilirim :(
(263 puan) tarafından
Ay evet canim demk ki oluyo bu lahosalarda. Artik daha cok okucam canim
tarafından
Cok oku canım cok cunku cok kotu oluyor yasayamayan bilmez
0 oy
tarafından
Lohusa iken herzaman okuman gerek lohusalarda oluyor gerçek olmasa bile şeytan vesvese veriyor seni içten korkutuyor aklını oraya vermemeye çalış yoksa beyinen sürekli gördüğünü ve duyduğunu hissedersin. 
(263 puan) tarafından
Aynen canim hala lahosa sayiliyrm o yuzden daha cok dikkat edicem artk
0 oy
(124 puan) tarafından
Kizlar tabi dikkat edilmesi gerek ama unutmayin vucuttan yogun kan kaybi yasiyoruz bide annelerimizn dedigi lohusa tek olmasin bulasirlar ederler bilinc altimiz la birlesince bi karmasaya girioz inanin korkana daha cok oluyor neden beyin zayif aninda oynuyorr ve lohusasin donemden ciktin kan demir kaybettin bundan daha zayif anin mi var ac bakalim bi bakara ayeti eve dinlet uvv sytan giremio eve seytan bu sekikde Rabbimden ve merhametinden daha buyuk kim var de ona sigin inan bunlar gidecek 
(263 puan) tarafından
Cok cok haklisin canim benim daha cok okumakta cok fayda var. Tesekkr ederm canim
(124 puan) tarafından
Rica ederim kuzum
(124 puan) tarafından
Bak bir hocaya gittik biz kardesim devamli bisler goruom diodu annem sesler duyuyom diodu saglam bir hocaya gittik bayada meshur bi hoca hoca hepimize bisi yapti ufledi annemle kardesimin nefesi gitti hoca siz napionuz hic birnizde bisi yokki psikoliniz bozulmus sizin dedi :D  ve o hoca buraya gelen yuzde 90 ninda 85 i psikolojiden kaynakli kendini doldurmus korkutmus insanlar geri kaln 5 ide buyu bulasmis insanlar dedi istatistige bak  . Inan psikolojik evinde yasin okunmus kiz kim girip seni korkutabilir sakin hocanin dedigi vesvese seytan bildigin vesvese verip seni korkutur guler kendine eglence arar dedi sakin oyununa gelme
0 oy
tarafından
Bebeğim ikibuçuk aylik bende senin gibiyim yani bi mutfağa gitsem iş yapmaya bebegim uyurken sanki biri bana bakiyor beni takip ediyor gibi geliyor bi korku düşüyor icime sureklu dua okuyorum  
(263 puan) tarafından
Ya oyle ehvamlarim.okdr yoktu korkmuyodm.inan ki bi kadin var diyodm ama icimden de diyodm aman salliyosun boyle bisi yook. O yuzden fazla korkmuyodm canim smdi boyle bisi yasayinca ilk defa korktm
0 oy
(110 puan) tarafından
Evini sirkeli su ile silip temizle 
(263 puan) tarafından
Tamam canim bunu da yaparm tskkr ederm
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ay Allah korusun .Bende lohusaligimi yeni atlattim doğum yaptım iki ay önce. Bi gece sabaha karşı bebwgimi emzirip koydum gözüm yari acik yari kapalı odanin kapisi da açıktı kapidan iki oglan cocugu yüzleri yok. Sirt üstü yatiyodum biri kollarimin üstüne çöktü korkup kemdime geldim ruyami diye. Sonra tekrar gozum dalar gibi oldu gene ayni şey bu dwfa daha zor uyandim ve bidaha uyamadim sabaha kadar
(263 puan) tarafından
Ah canim vallahi korku filmi gibi insan cok koruyor gercekten demek ki cok okumak lazim
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Kur'an-ı Kerim olan eve girmez üç harfliler Ayetel Kürsi ve nas suresi oku bol bol kendini korkutma canım vesvese yapma 
(263 puan) tarafından
Daha yatmadan once eşim bagira bagira yasin okudu evde ben de anlamadm nasil.byle oldgnu demek ki beynim bana oyun oynuyo canim bol bol okucam artik daha cok okucam
(1,042 puan) tarafından
Olabilir canım yeni doğum yapan kadınlarda oluyor korkutuyorlarmis genelde vesvese yapma estağfurullah çek hep evde bide ses gelince kendini iyi hissetmen için Allah'tan başka kimseden korkmuyorum de surekli

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 283 göst.
0 oy
4 cevap 107 göst.
0 oy
2 cevap 172 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 331 göst.

380,141 soru

11,379,920 cevap