0 oy
383 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Baktımki bana sıra gelmeyecek azımsanmayacak bir bütçe ayırdım  kendime bu ay evde giymek için şık bişeyler almak istiyorum herşeyim deforme olmuş eve misafir gelse birine versem kafama atar dolabımı yenilmek istiyorum şöyle hem uygun yollu hem güvenilir hem kaliteli önerebileceğiniz site varmı? 

9 Cevaplar

0 oy
(1,794 puan) tarafından
LCW , DeFacto hem rahat hem uyguna biseyler bulabilirsin ;)
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Valla canm ben kendime internetten pek haz etmiyorum gidip canlı canlı beğeniyorum yoksa içime sinmiyo kiminin kalıbı dar kiminin bol kimisi resimdeki gibi olmuyo 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Modamızbirden yaparım hep alışverşimi. Defalarca yaptım hem uygun hem de göründüğü gibi geliyor. Ara sıra da fulladan yaparım.
(2,259 puan) tarafından
Postun sahibi ben değilim ama FullaModa güzel bende oradan yaparım arada sadece kalıpları biraz küçük bir de ilk defa Modamizbir'den alışveriş yaptım ama ben beğenmedim ya 2 tane eşofman takımı aldım incecik geldi bir de ilk giymeyle dikişleri açıldı iade ettim 2'sini de. Sen memnun musun Modamizbir'den ?
(2,493 puan) tarafından
Ben çok memnunum hem fulladan hem modamızbirden. Yalan söylemeyeyim eşofman tarzı bir şey almadım. Ama bluzları kazakları tam göründüğü gibi. Ben çok seviyorum. Kolay kolay da başka yerden alışveriş yapmam. Bana lcw,koton,defacto pahalı geliyor. Ordan bir tane şey almak varken diğer yerlerden üç ürün alabiliyorum.
0 oy
(790 puan) tarafından
1 yildir kendime bsey almiyorum :) eger yaza vrus biterse sadece kendime alcam sözüm var kendime
0 oy
(14,953 puan) tarafından
Ben de önceki gün aldım biraz bişeyler. Ben sweat eşofman altı tarzı aldım. Koton da fiyatlar uygundu. Netten aldım. Koronadan dolayı gidip göre göre alamıyoruz ki. Ne tarz şeyler almayı düşünüyorsunuz. Evde ne giymeyi seversiniz? Ona göre belki tavsiye verebilirim. 
tarafından
Kuzu biraz kadınımsı şeyler istiyorum ev giyimi derken eşorfman değilde tayt olabilir üzerine şık bluz olabilir
0 oy
(255 puan) tarafından
İnternetten giysi almayı tercih etmiyorum ben canım deneyerek almak daha iyi oluyo lcw DeFacto koton buralarda uygun şeyler bulabilirsin güzel şeyler var
0 oy
tarafından
LC waikiki trikolar falan çok güzel 

Pierre Cardin taytlari çok beğeniyorum rahat oluyor 

DeFacto tişörtlerini falan seviyorum 

Tesettürlüyum ama evde açık oldugun için bu siteler sefamervede var kapalı istersen 
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Lcw outlet kısmından alabilirsin uygun oluyor 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Lcw kesinlikle ben hep ordan aldım cok güzeller.

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 797 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,150 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 246 göst.
29 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevecen anne (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,984 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,920 soru

11,311,490 cevap

34,745 kullanıcı

...