0 oy
320 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,056 puan) tarafından
Kizlar farklı bir çorba denemek istiyorum mercimek şehriye ve tarhana dışında sizin beğendiğiniz önereceğiz kolay çorba tariflerinize talibim :)))

14 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
Yoğurt çorbası var brokoli var cok var ne istersen :)
-Reklam-
0 oy
(15,546 puan) tarafından
Ezo gelin yap. 
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Bamya

Arabasi

SEbze

Mantar

Yayla corbasi
(1,056 puan) tarafından
Arabası nasıl oluyor canım
(118,484 puan) tarafından
Tavukla ve tavuk suyuyla yapiliyo bide hamurunu yapcan bol ekşi ve acili guzel bi corba
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Girar kuzukulak ciriş lahana ezogelin  tavuk un domates 
(1,056 puan) tarafından
Ezo gelin tarifini istesem yardımcı olur msunuzn youTube açamıyorum neden de girmiyor anlamadim
(15,370 puan) tarafından
Düzelir türkiye genelinde var nefis yemek tarifleri uygulamasını indir harika.tarifler var
(1,056 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Çok farklı değil ama ezogelin güzel oluyor ve bizim buranın arabaşı çorbası çok güzel olur kış aylarında onu deneyebilirsin.
(1,056 puan) tarafından
O nasıl oluyor canım arabasi çorbası ilkez duydum
(1,043 puan) tarafından
Bir tavuk hasliyorsun. Kişi sayısı azsa yarim haşla. Tavuğun suyuna yağda biraz salça kavurup ekliyorsun. Sonra un kavuruyorsun sade un birşey katmadan tavada kavur soğuduktan sonra eleyip az bir suyla aç çorbaya katarken topaklanmasın. Birazcik kıvamlı  bir çorba ama çok koyu değil.  Çorbaya normal kaynar su ekleyerek kıvamını ayarlayabilirsin. Sonra da tavuk etini didikleyip atıyorsun içine. Yerken limon sıkabilirsin çok güzel oluyor. Ben bol limonlu bol acılı yerim:) youtubeda videolari var ordan da bakabilirsin ama bazıları çok farklı şeyler katıyorlar aslı böyle çorbanın.
(1,056 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ekran aldım deneyecem
(1,043 puan) tarafından
Afiyet olsun simdiden:)
0 oy
(163 puan) tarafından

Brokoli çorbası

Mantar çorbası
Ben sebze çok sevmediğim için vitamin olsun diye içtim :) Ama eşim bayilmisti lezzetlerine canım bı bak belki denemek istersin
(1,056 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakacam cqnim
0 oy
tarafından

Anali kızlı çorbası :D

(1,056 puan) tarafından
O nasıl oluyor canım
0 oy
tarafından
10 dakikalik bi corba :) sehriye corbasi . 1 domatesi rendele kavur azcik da salca. 1 cay bardagi tel sehriye ekle biraz onu da kavur suyunu ekle . Tuzunu koy sehriye pisince 2 yemek kasigi unu suyla ac  corbayi karistira karistira ekle azicik fokurdasin nane ekle . Nane eklemezsen o corba hicbisey :)) ahim sahim bi corba sayilmaz ama gunu kurtarir 
(1,056 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sağol
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Ben kabak corbası yapıyorum bizimkiler begeniyor canım ama bilemem tabi sizi
(1,056 puan) tarafından
Sağol canım kabak çorbası ni 6 aylik olacak bebeğim ona da verebilir miyim
(10,567 puan) tarafından
Vallaha canım Dr degılım ben bılemem ki. Süt konuluyor içine 6 aylık bebek inek sütü içebiliyor mu?
0 oy
(3,748 puan) tarafından
Ezogelin çorbası 

Yayla çorbası 

Sebze çorbası 
(1,056 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(5,360 puan) tarafından
Kabak çorbası

Kabakları rendele kavur 

Unu yagla kavur Süt ve su ekle kavrulmuş Kabakları da ekel tamamdır al sana corba istersen dereotu Maydomoz da dograyıp koyabilirsin piştikten sonra
(1,056 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(510 puan) tarafından
Domates çorbası kabak çorbası lezzetli oluyor 
(1,056 puan) tarafından
Sağol canım
(510 puan) tarafından
Nefis yemek tarifleri uygulamasını indirip bakabilirsin canım ben ordan bakıp farklı şeyler deniyorum güzel oluyor deftere kayıt ve yorumları okuyup öyle yapıyorum genellikle tavsiye ederim
(1,056 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim indirecek canım
0 oy
tarafından
Çeşmi nigar (terbiyeli mercimek gbi içimi çok yumuşak)

Mantı çorbası

Yuvalama
(1,056 puan) tarafından
Sağol canim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 94 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
27 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (635 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 138 göst.
20 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

374,652 soru

11,206,034 cevap

34,507 kullanıcı

...