0 oy
1,169 göst.
Diğer kategorisinde (10,411 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Merhaba hanımlar geçen perşembe mevlüdümüzüde verdik çok şükür oda aradan çıktı beklediğimden daha kalabalık oldu ama kuru kkalabalıkk:angel:

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Allah kabul etsin yaaa yeirm ben bunu saçlara bak Allahım şampuan reklamlarında  oynayan artsler gibi:D noldu cnm niye kuru kalabalik dedin 

(10,411 puan) tarafından
Ayy evet ya saçları çok güzell ama yarın kesicez hiçte istemiyorum kesmeyi ama mecbur. Kimse bi hediye getirmedi;);););)
tarafından
Aaaa nasıl eli kolu boş geldiler cnm hayret yaa bebek mevludu dememismiydin
(10,411 puan) tarafından
Herkeste biliyodu bebek mevlüdü olduğunu
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hayirli olsun masallah kuzuya. Ama misafirleriniz hakkinda bu sekilde konusmaniz hos degil bence. Zaten siz demissiniz kiyafet getirmeyin diye. 
(10,411 puan) tarafından
Amin canım yannış bişeymi söyledim farkında olmadan evet ben dedim kıyafet getirmeyin diye 2.oğlumda gelen bütün kıyafetleri ben kaynanama verdim hiçbirini giydirmedim bile bundada boşuna almasınlar dedim
(10,411 puan) tarafından
Bi beklentimde yoktu ama ne bileyim biraz değişik oldum
tarafından
Iste onlarin adeti para degil de kiyafet getirmekse istemedi diyip getirmemislerdir.
(10,411 puan) tarafından
Bu adet değilki gelenek ben 9 senedir bunların içindeyim bilitorum bildiklerini ama olsun önemli değil
0 oy
(55 puan) tarafından
Kiru kalabalik derken hediyesiz mi  gelmisler :D
(10,411 puan) tarafından
Evet aynenn öyle
(55 puan) tarafından
Ne ayip paran yoksa bile bir zibin bir corap al hic yoktan iyidir
(55 puan) tarafından
Saclar cok guzel masallah :)
0 oy
tarafından

İyi cnm hayırlı olsun. Sağlıkla büyüsün bebiş. Maşallah yaa Allah im esirgesin dadlu sey<3

0 oy
tarafından
Allah'ım yerim seni maşallah :) en büyük korkum boş gelinmesi :D
(10,411 puan) tarafından
Ben zaten kimse kıyafet getirmesin demiştim bunlarda hiç bişey getirmediler ayoll
tarafından
Hahahahaha içime otururdu benim ya desem bile getirsinler banane ciddiye almasinlar öyle hemen :)
0 oy
(70 puan) tarafından
Hayirli olsun canim. Bebeginiz cok tatli Masallah). 1 sey sora bilirmiyim? Siz Azerisiz? Muhammed Emin adindan dolayi soruyorum
(70 puan) tarafından
Muhammed Emin Resulzadeyi duydunuz mu? Azerbaycan Cumhuriyetinin yaraticisi.. cok tarihi bir wahsiyyet.. nasil anlatsam sizde Ataturk nasilsa bizdede o oyle biri.. ben o yuzden oyle sandimki Azerisiniz onun adini verdiniz
tarafından
Gülüm yaratmak allaha mahsustur ayrıca bizde Muhammed emin kainatın efendisine aittir ondan esinlenilerek koyarız son peygamber olan hz.muhammedin adıdır
(10,411 puan) tarafından
Hayır canım ben PEYGAMBER EFENDİMİZİN adını verdim bu arada yaratmak ALLAH'A mahsutur  insanlar için yaratmak cümlesini kurmasak çok iyi olur
(70 puan) tarafından
Ha ola bilir lafi yalnis secmis ola bilirim
tarafından
Olabilir cnm müslüman kardeşini uyarmakla mükelleftir o yüzden dedim sakın yanlış anlama
0 oy
tarafından

ay birşey  takan olmadımı kuzum olsun boşver bebişin iyi olsunda çok yakışıklı manşallah  sübhanallah :angel:

(10,411 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yok hiç üzülmedim hatta ben dedimki kimse kıyafet getirmesin ana anacın bjnlarda hiçbişey getirmediler
tarafından
onlarda  dünden razıymış
0 oy
(553 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım bende temmuzda yapcam inşallah
(10,411 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım RABBİM sanada nasip etsin
(553 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Allah'ım ya rabbim bu nasıl tatlılık böyle saçlara bakk ☺☺❤❤masalllahhhh
(10,411 puan) tarafından
Teşekkür ederim teyzesi ❤❣❤❣
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Masllh yavruya ya benim kizda erkk tipli bunlari benim kzia gydrsn kimse anlmaz kiz oldugunu 
(10,411 puan) tarafından
Hahahaha kız gittik mevlüt takımı almaya  eşim dediki kırk senede geçse ben bu takımları oğluma giydirmem ne yaptıysam ikna edemedim bende bunları aldım eşim pembe gömleği seçti ben mavi alıcaktım yok dedi herşeyi mavi buda pembe olsun dedi
(1,151 puan) tarafından
Illaki mavi olcak degil ya kizda oglanda ayni renk giyiyolar
0 oy
(2,189 puan) tarafından

Allah kabul etsin canim masallah cok tatli <3

Ayiptir ama elleri de bos gelmemeleri lazimdi

(10,411 puan) tarafından
Ya bi beklentim yoktu ama herkesmi boş gelir benim kız kardaşim çocuklarının mevlüdünden gelenlerle 2 bilezik almıştı yani
(2,189 puan) tarafından
Yani olmasi gereken o. Kalabalığı göre değişir ama el bos asla gelmemeleri lazimdi cok ayip etmisler anlaşıp mi geldiler naptilar
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim kusura bakma ama cok gukdum hakkini helal et. Benim suannbukundugum mahallede oyle. Cok meraklilar bide benim ev yeni surekli bir gelio gezme cabasindalar ama gezdirmiyorum artik cunku kizlari falan gelincede getirio gezdirmeye calisiyorlar. Bunun disinda da evet hayirli olsuna gelip bos gelenlerden :) ister istemez bir beklenti oluyor ben parasinda kiyafetinde de degilim. Bircogunun bahcesi hayvani falan var. Gelirken yumurta meyve sebzede olabilir :)
0 oy
(373 puan) tarafından
oy masAllah  Allah nazrlardan korusun çok tatli :)
(10,411 puan) tarafından
Amin ALLAH razı olsun teyzesi❣❣❣
0 oy
tarafından

Allahım saçlara bak ya Maşallah Maşallah <3 saçların darısı benim oğluma inşallah :D

(10,411 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yarın kel halinide paylaşıcam:(:(:((:(:( saçlarını kesmeyide hiç istemiyorum
tarafından
Olsun kökü onda geri çıkar maşallah ♥️
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Maşallah cnm Allah kabul etsin
(10,411 puan) tarafından
Amin canım ALLAH razı olsun ❤❤❤
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım ama annesi bak sen bunu buraya koyuyorsun gel teyze beni ye diyor ya maşallah rabbim nazarlardan korusun inşallah bu çok şeker ya çok tatlı var ya şimdi elimde olacak o ağzını burnunu pat pat vurarak severim yerim bunu ben☺♥♥♥
(1,887 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canım benim ben doğum yaptım 4 buçuk aylık kızım var teyzesi :)
(10,411 puan) tarafından
Allah bağışlasın hep istemişimdir bi kızımın olmasını ama nasipte yokmuş
(1,887 puan) tarafından
Amin canım hayırlısı belki ilerde olur bende oğlum olmasını çok istyrm nasip inşallah
(10,411 puan) tarafından
3 oğlum var RABBİM bağışlasın İNŞAALLAH 4.yü hiç sanmıyorum RABBİM olmayanlara versin İNŞAALLAH
(1,887 puan) tarafından
Ooo ne güzel maşallah canım rabbim evlatlrını sana bağışlasın inşllh 3 tane gelinin olur kızın gibi
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Maşallah kaç aylık bu tosbik :)<3

(1,204 puan) tarafından
:) şimdi 7 8 kilo vardır. Benim oğlum 4 aylık 6 kilo sağlıklı olsunlarda sorun degil
(10,411 puan) tarafından
Şimdiki kilosunu bilmiyorum ayın 27 sinde aşısı var o zaman öğrenirim
(10,411 puan) tarafından
Yok o kadar değil benim şekerim vardı şekerden dolayı çok şişmişti 10 günde yoğun bakımda kaldı 1 kilo verdi
(10,411 puan) tarafından
Aldığım hastane çıkışları küçük geldi doktor giydirmeyin dedi eşim gitti evden büyükleri getirdi şimdi hastane çıkışlarını giyebiliyo
(1,204 puan) tarafından
Zaten bebekler doğduğunda şiş doğuyor sonra zayifliyorlar
0 oy
(144 puan) tarafından

sadece yuzunu gorseydim kac yasinda derdim masallah delikanli gibi duruyor:D

(10,411 puan) tarafından
Babasının kopyası paşam biraz iri doğdu ondan
0 oy
(588 puan) tarafından
Kac aylikken yaptın canim
(10,411 puan) tarafından
Şimdi 58 günlük 2 gün önce mevlüt verdim