0 oy
478 göst.
Aile kategorisinde (110 puan) tarafından
Kızlar ben kocamla hafta sonu yasakta çocuklar yüzünden çıldırdık 4 gün evde kalmasını düşünemiyorum :D kocam yokken evde çocuklarımla daha güzel vakit geçiriyorum herşeye karışır ikinci kaynanam diyorum hep sizinkide öylemidir  :)) :/

9 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Selde jandarma çalışır:D bizim ki yasakta olsa çalışıyor ama çalışmada da bir şeylere karismiyor
(12,931 puan) tarafından
Batıda maaş baya bir düşüyor Hakkımız da hayırlısı olsun
Doğuda neredesiniz
tarafından
Mardın merkezdeyız canım çok çok rahat tayın ıcın yazarsanzı mardını ekleyın evlıler genelde hep merkeze verıyorlar vala bakalım hatay falan hep torpıl yerıymıs mıllet oraya gıdıyor dogu maası verılıyor esım maraslı marasa yakın yerlerı sececez buralarda da bazı ılceler dogu maası verıyor ınsallah şansımıza denk gelır
(12,931 puan) tarafından
Ne kaar güzel merkezdesiniz biz Muşun ilcesindeyiz  :/
Hatay karışık olur  çok işler yoğun olur
(12,931 puan) tarafından
Bursaliyiz  artık yakın yer istiyoz 18 saat yol var çocukla zor oluyor
Inşaallah hakkınız da hakkimiz da hayırlısı olsun
tarafından
Bız yakınız her yere ya esım maraslı 5 saat ben adıymandayım 2 saat suruyor ya
Evet yorucu olur hatay ama ne yapalım maddıyat sıkıntımız cok var daha borc bıtmedı kı bırıkım yapalım
-Reklam-
0 oy
(14,023 puan) tarafından
Bende tam tersi 4 gün evdedir inşallah çalışmaz diye dua ediyorummmm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla ne emmeye geliyoz ne gömmeye :D yasak yasak dedil çıktı şimdi de kocadan dert yanıyoz ahahahah ama benimkinin izin belgesi var malesef çalışacak :((
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Bizim karantinamız bugun bitti. Benim eşimde bir çok şeye karışır ama çok güzel vakit geçirdik. Ama evde yokken daha  rahat temizlik yapıyorum. Öbür türlü biryandan yapıyorum bir yandan geri dagılıyordu :) 
0 oy
tarafından
Yasak sel doğal afet kar kış bayram yilbasi hiç farketmez hep çalışıyor. Keşke eşim evde olsa diye dua ediyorum bende. 
0 oy
(119,210 puan) tarafından
Huuuwww allah yardimcin olsun
0 oy
(3,750 puan) tarafından
4 gün yasak olsa bile bu millet boğazı tutamıyor keyfi dışarı market fırın bahanesi ile, çıktıkları için fırın ve markette çalışanlara izin olmuyo ne, anladım yasakdan 

Eşim markette çalışıyor hiç Bi yasak da evde olmadı tek pazar günleri oluyo oda kendi izin günü diye 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
4 gun ne yasagi warmis ki ozel sektor belgeyle calisir bence 
0 oy
tarafından
Benim kel horozda azıcık evde dursa keşke de bir işime yarasa ýa bir başıma bıhtım galiii camdan sarkıp çığlık atacam evde çok sıkılıyooommmm diye "D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 120 göst.
13 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim49 (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 145 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❣Eylül ün annesi❣ (1,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu

378,837 soru

11,339,500 cevap

34,803 kullanıcı

...