0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
7 aylık oldu ama korkuyorum ezeriz diye. Kaçıncı ayda artık ezilmez kesinlikle babası ve benle yatabilir 

15 Cevaplar

0 oy
(578 puan) tarafından
Biz 4 kişi yatiyoruz ben eşim 3 yaşında kızım 3 aylık kızım büyük kızımda hep benimle yattı hatta dosumde yattı bu da sürekli yanımda 
(1,262 puan) tarafından
Aynı bizim gibi ya ❤️ 24 aylık oglum 5 aylık kızım eşim ben yatak odasının hakkını veriyoruz ☺️
(578 puan) tarafından
Aynen canım kalkar emzirim ben asla yatark değil sıkıntı olmadı şükür inşallah da olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence hiiic yatirma. O strese gircegine birak yataginda sag salim yatsin. Ben cok korkarim kyle seylerden. Kayinvalidem de hakkimi helal etmem yaninda yatirirsan dedi.  Unku kendisinin 4 aylik bebegi memeden bogulmus ölmüş. Hala ocucgun acisini ceker. 13 tane dogurmus 10 tanesi kalmis. Hep esime sorar oglum o ckcugun gunahina girdim mi diye. Ama o zamanin sartlarinda is cokmus. Gece yarisi yatar sabah namazinda kalkar legenlerle camasir yikar ekmek oisirir dik falan diye anlatir eziyette girmusncok. Ondan ben cok kormarim gerek yik saglikla uyusun yataginda
(220 puan) tarafından
Ya çok korktum. Kaynanana Allah sabır versin o bebeğe çok üzüldüm :(((
tarafından
Aynenn 50 sene gecti hala unutamadim der. O yuzden gerek yok yavrum saglikla yatsin yataginda
(48,668 puan) tarafından
ne büyük aci bir dizide gostermisti izlemesi bile korkunc yaşatmasin rabbim kimseye
0 oy
tarafından
Biz babayı gönderdik mecbur :) 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Kızım 12 ayında hiç yatirmadim.bizle 

Alismamasin diye .

Bide korktum ilk başlarda.

0 oy
tarafından
Ben ezmekten çok yataktan düşer diye korkup hiç yanıma almadım. Şu an 2 yaşında ve iyiki de almamışım. Gece düşse bir şey olsa kendimi suçlardım 
0 oy
tarafından
Ben dogdugundan berı beraber yatıyorum ama dıken ustunde bızım köyumuzdede 2 bebek öldu annesı ezmıs uykusunda nefessız kalıp olmusler 
0 oy
tarafından
17 aylık ama hiç yatırmadım. Ilk başlarda korktum sonradan o kendi yatağına alıştı bende oda rahat edemiyoruz
0 oy
(814 puan) tarafından
7 aylık bebek ezilirmi cnm ya ben bayadir oglumla yatiyorum 6. Aylik falandi sanirim 
0 oy
(485 puan) tarafından

Valla biz benimkini ezmiyoruz ama o bizi fena tepikliyo aramızda yatiyo 6 aylık bı beni bı babasını n kafasına kafasına saçımı cekiyo her sabah öyle uyanıyorum acıtıyoda valla yatakları ayırdım artık rajat birakmiyodu sıpa<3:Dbence sende hiç yatırma:)

0 oy
tarafından
17 aylık bi kere bile yanımda uyumadı hep beşiği istedi :) bence alıştırma yanına
0 oy
tarafından
Doğduğundan beri yanımızda yatıyor
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Hic yatrmadim canm yataklarinda idalarinda yatiyo minnaklarim alismasinlar oyle arada bi olur ama surekli cociklarla yatilmamali bnce nacizane fikrim
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Bebisinin en guvenli yeri kendi beşiği veya kendi yatagi canim hic yatirma hem alistirma hem riske girme korka korka yatmakdansa birak kendi yerinde yatsin yavrun 
0 oy
(48,668 puan) tarafından
hic alistirma büyüdükçe zorlasiyo annem hep tembihlerdi ilk dogdugunda gece uykunu ac oyle emzir diye kucağından dusmesin uyuklama derdi yanina alma derdi. bizimle uyur dalsin diye beklerdim yerine alirdim yasindan sonra rahatliyo insan ama suan 27 aylik hala ayağına koluna zarar vericez diye korkuyoruz gece yanimiza geliyo

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
8 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 95 göst.
22 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 239 göst.
1 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bahtsizbedevi06 (373 puan) tarafından soruldu

379,664 soru

11,365,131 cevap

34,842 kullanıcı

...