0 oy
757 göst.
Diğer kategorisinde (2,479 puan) tarafından
20+3 haftalık gebeyim ishal olmuşum bugün ama bişey farkettim köpük vardı hep başına böyle bişey gelen var mı tekrardan özür dilerim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal canim ara ara olmaya başlayacak artık ama soğuk aldığını düşünüyorum havalar carpmistir yada başına güneş geçmiştir. Doktor değilim.ama tecrübe konuşuyor güneş geçmesi direk ishal yapar :)
(2,479 puan) tarafından
Gerçektenmi ilk defa duydum
tarafından
Öyle canim aşırı  sıcak gunes insanı direk ishal eder ama okudum dışarı cikmamissin yediklerinden olmuştur
(2,479 puan) tarafından
Aynen canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Arkadasin dedigi gibi başına  guneş  gecmistir yada yedigin birseyden mideyi bozmuşsundur cok uzun surerse doktora  git sıvı kaybina sebep olur bol sivi tuket canım gecmiş olsun 
(2,479 puan) tarafından
Günde 3 litre su tüketiyorum canım süt dışardanmı kaldı acaba bilmiyorum ki bozuk süt miğdeyi  bozar derlerya çünkü dışarı çıkmadım hiç
(1,060 puan) tarafından
Evet süt  acikta kalirsa mideyi bozar yada birseyi sevmeyerek yersende mideyi bozar  muz patates haşlamasi tüket  gecirir  inşallah  iyilesene kadar süt icme ishalken süt iyi olmaz  bol sıvi tuketmeye devam et  ki sıvi kaybi olmasin
(2,479 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(200 puan) tarafından
Sıcaklardan olabilir kuzum gündüz güneşi cok carpar  aslında bu aralar salgın cevremdekilern yüzde doksanında ishal var bu günlerde
(2,479 puan) tarafından
Ay hiç sorma sinir etti beni bugün o hiç haberim yok işi oldumu olmadımı bilmiyorum bir kere aradı oda bişey sordu kapattı
(200 puan) tarafından
Dün dua istedikten snra baya  aklım kaldı ya sende rabbim yar ve yardımcınız  olsun cnm
(2,479 puan) tarafından
Amin canım inşallah dün geceden beri kendi derdime düştüm kız kapı zili çaldı 1’i geçiyordu gece sürekli tıkırdılar geldi korkudan çocuğumu düşürecektim nerdeyse 2 saat önce kameraya baktım ki bizim alt komşuymuş gözünden yeni ameliyat olmuş  elim değmiş olabilir dedi
 o tıkırtılarda onun evinden geliyormuş adam özürdiledi bişeyde diyemedim ama insan biraz dikkat eder ya hadi zile yanlışlıkla bastın kapı çarpmak nedir gecenin 1 buçuğunda 3’e kadar geldi sesleri
(200 puan) tarafından
Kız allah korusun cocugu tut düşürme sakın komsunda biraz anlayışsızmış yani neyse daha dikkatli olsun bari yoksa bilerek calmış olabilir mi acaba
(2,479 puan) tarafından
yani İnşallah öyle değildir geldi oda bizimle baktı arkadaşı galiba yöneticinin Yakup beyle karşılaştık onlar yoktu evde gece filan dedi tam benim dediğim dakika geldi baktım o giriyor içeri özür filan diledi farketmedin mi yanlış biyere bastığını dedim bilmiyorum ben katarakt ameliyatı oldum yanlış basmış ta olabilirim dedi valla çok korktum bir an alttan bişey gidiyor gibi oldu çok şükür bişey yokmuş
0 oy
(224 puan) tarafından
Üşütmüşsündür bende öule oluyor çünküü 
0 oy
(834 puan) tarafından
Canım benim geldi. Afedersin yemyeşil köpüktü hep. Bu gıda zehirlenmesinden oluyormuş. Ben anlanamıştım acile gittim doktor duphalac şurup vermiş normal sindirim sistemi için ilaç vermiş yani. Almadım. Ertesi gün öğlene geçti zaten vücut kendi kendini tamir ediyomuş. Yediğin bişey barsaklarını mideni bozmuş olabilir. Bol su iç. Ben tankerden su içer gibi içmiştim hemen geçti çok  şükür. Ama onun ağrusunu unutmamm sadece yeşilsu ve köpüktü ama karın bölgem yumruk yemişim gibi ağrıdıydı hep. Allah yardımcın olsun 
(2,479 puan) tarafından
Sarıydı canım benim çok sancım olmadı sütten şüpheleniyorum canım tadı bir değişik gelmişti
0 oy
(725 puan) tarafından
Sıcak havadan olabilir, ya da yediğin bireyden dir 
0 oy
tarafından
Olabilir canm benm endiselenme 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 118 göst.
0 oy
4 cevap 194 göst.
0 oy