0 oy
1,275 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
Biz alt üst oturuyoruz kızlar 3 yıl önce ayrı yemeye başladık herkes evinde yiyordu bazende birlikte yiyorduk bu yazdan berş kaynanam evinde yemek yapmıyor yukarı çıkıp akşama kadar oturuyor başımda yaşlı değil gezmeye gelince hep geziyor bazen kolaya kaçıyorum yemek olarak söyleniyor ama 3 çocuğum var ev sobalı yardımı bile yok çocuk ağlar sallamaz bile çok yoruldum eşimde hiç memnun değil önce mutluydu ama oda sıkıldı kaynanamın bekar kızo var 15 yaşında kayınbabam genç kadın evinde yemek yapmıyor kimseyi evine koymuyor hiç evine girip oturmayız bu durumdan nasıl kurtulabilirm hergün  akşam 5 olunca başlar ne pişiriyosun der tv karşısına geçer çocuklara çizgi film izletmez istediği kanala bakar eşim bir defa evinde yemek yap dedi ağladı saatlerce ben büyüttüm oğlum bans bakmıyor diye rezil etti bizi ama biz çok sıkıldık önce görümcem böyleydi benden çıkmuyordu onunla kavga ettim küstüm şimdi annesi böyle :(

28 Cevaplar

0 oy
(129 puan) tarafından
Annenlerde kal biraz eşinle birlikte uzaklaşmaya çalıs evden televizyonu boz açamasın cocuklar daha cok ses cıkarsın bası ağrısın duramasın sende temizlik yap oturma onun yanında yalnız kalsın cocuklarla odada  korona olmasa yemek saatleri git evden dicem ama merak etme illaki pes edicek
(530 puan) tarafından
Ailem yok ki olsa gelmem hiç
(129 puan) tarafından
Canımmm üzülme sakın Allah seni sınıyor cok kurtulmak iiçin dua et  bu durumdan rabbim kabul ediyor
(530 puan) tarafından
Çok ağır bu sınav ama :/isyan etmek istemiyorum ama çok zoruma gidiyor hem kimsesiz hem yükün ağır olması çom zor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla sende tersle at ne hakki var ses etmedikçe tepemize biniyolar  bende altli  üstlü oturuyorum bi defa çay  pasta börek yaptim geldi yedi afedersiniz ****** gibi bekledim beni asla çağırmadı kardeşleriyle oturdu beni çağırmadı.bende birdaha asla çağırmadım zaten şimdide kusuz  cok iyi kafam rahat asla sevmedim sevmicem  de bana değer vermeyene  günahımı  bile vermem o kadar 
(530 puan) tarafından
Ne güzel bu yüzsüz kavga etsen de küsmüyor
tarafından
Yat uyu o gelince isim var de hastayım de
(530 puan) tarafından
Çocuklarım olmasa yapardım ben doğum yaptığımda bile umursamadı çocuklarım aç kaldı bir tabak yemk getirmedi
0 oy
tarafından
Sende soyle anne yarin sana gelecez falan ben gitmem kolay kolay yemege ana kaynanam pasakli oldugu jcin o evde kimse kolay kolay yrmek yiyemiyor
(530 puan) tarafından
Benim evimde bişey yok der eve bişey almaz ki
tarafından
Cimri mi kaynanan canim keske tasinma sansin olsa ben direk biraz uzaga tasindim yuzunu gormuyeyim diye
(530 puan) tarafından
Keşke imkanımız olsa:(
0 oy
tarafından
Bizde aynıydık yeni evlendigimizide bile hiç rahat bırakmazlardı eşim de sesini çıkarmıyordu en son ben yeter artik diyip annemgile gittim bir iki ay orda kaldım orda doğum yaptım geldim hic yüz vermedim gelmiyorlar artık ama hep yukarı çağırıyorlar Allah yardımcın olsun zor 
(530 puan) tarafından
Keşke benim de gidecek bir annem olsaydı
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Eli ayagi tutuyor ne acayip insanlar var anlamiyorum .bu dünyaya baskalarinin hayatini mahfetmeye gelmisler sanki :ermm:

(530 puan) tarafından
Bilerek yapıyolar zaten kötü insanlar malesef
0 oy
tarafından
Bnde yiyorum cnm 5 aylık evliyim İlk zamanlar kötü davranıyodu ama şimdi iyi davranıyor belki de hamile olduğum için belki de
(530 puan) tarafından
İnşallah hep böyle devam eder
tarafından
İnşallah cnm ama hamilelikten sonra iyi davranmaya başladı arada kötü davranıyor ama bnim kaynanm şimdi iyi gorumceden çekiyorum bn o da komşunun oğluyla evli evler yakın ama Allah düşmanimin başına versin dicem onu bile diyemiyorum dusamnima üzülüyorum sen düşün görümce görmeyim ömrümce
(530 puan) tarafından
Bende çok çektim görümcelerimden 3 tane si ile kavga ettim ben düşün çok zor atlattım 1 yıldır görmüyorum hiçbirini çok şükür
0 oy
(4,671 puan) tarafından
Madem o televizyonu çocuklarına izletmiyor bi ayarını Boz tvnin o da izlemesin.
(530 puan) tarafından
Bilsem bir keşke nasıl bozabilirim
0 oy
(561 puan) tarafından
Ayyy yoluk gorumcemi anlatmış allah sabır versin canım seninki daha beter
(530 puan) tarafından
Amin canım çok beter hemde

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 318 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (556 puan) tarafından soruldu
0 oy