0 oy
424 göst.
Aile kategorisinde (648 puan) tarafından
esimin instegram şifresi bende bes alti komedi sayfasi takip ediyo onun disinda kimseyi takip etmiyo profili falnda yok. bugun girdigimde acik sacik kadinlarin reklami cikiyo masaj icin numarasi olan kadinlarin resmi numarasi faln cikiyo reklam olarak. eşime bunlar niye cikiyo bunlarami baktin diyorum hayir bilmiyorum neden ciktigin kaldırıyorum yine cikiyo diyo. normalde googleden arama yaptıkların bile cikmazmi instegramda esim bunlara bakmiş olabilirmi. telefonunuda bende hic saklamaz sürekli elimdedir. ama yinede şüpheye düştüm.

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Instagram , tiktok algoritmasi neredeyse birebir aynidir . Neye bakarsanız o tarz reklami/kesfeti karşınıza çıkarır . Üzgünüm :ermm:

(14,013 puan) tarafından
Katılıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bakmıştır tabi.
0 oy
tarafından
Yok canım güvenlik ayarlarını degistirin eğer güvenlik ayarları her şeye serbeste öyle saçma sapan reklamlar geliyor kesfetten falan acayip şeyler çıkıyor 
(648 puan) tarafından
valla eğer öyleyse durduk yere kavga ettim adamin gunahini aldim demektir. ben neye bakarsan o cikiyo diyebiliyorum.
tarafından
Bende oyle saniyordum ama benim bile instagramimda cikinca anladım güvenlik zafiyeti olduğunu ona dikkat et eğer onu bile düzenlendiğinde çıkarsa o zaman esin bakıyordur
0 oy
tarafından
Banada çıkıyor valla adamın günahına girme canım onlar saçma sapan herkese çıkıyor 
(648 puan) tarafından
ben şuphelendim cnm sanada acik kadinlari. numara reklami cikoyomu. ben kac yil kullanıyorum hic cikmadi
tarafından
Çıkıyor açık saçık kadinlar numara falan varmı dikkat etmedim ama
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Neyle ilgili şeylere bakarsan o çıkıyor 

0 oy
(128 puan) tarafından
Begendigi gonderilere bak istersen, genelde begendigi gonderiler o tarz seylerse onlar cikiyo

Mesela benimki surekli futbol seylerini begeniyo hep onlarla alakali reklam cikiyo orayi bi kontrol et 
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Çok normal bana da çıkıyor ama bakmıyorum :D
0 oy
tarafından
Ben goggle de almak için bir ürün bakınca nereye girsem o reklam çıkıyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 63 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
27 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oflu61oflu (600 puan) tarafından soruldu

377,803 soru

11,307,850 cevap

34,738 kullanıcı

...