0 oy
481 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,331 puan) tarafından
Kizlar ya mesela sakız çiğnediginde çıkan ses saatin tik tak sesi salatalık yerken çıkan ses ve bunun gibi ufak tefek sinir bozucu sesler bu sesleri duyduğumda Cook hircinlasiyorum içten içe varmı ben gibi olan ve takıntısı olan tabi birde cümlelerin ve televizyon da gördüğüm yazıların kelimelerin harflerini sayma gibi bı takıntım var

21 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Benim de aklımda bişe olsa onu bulana kadar araştıtırım yoksa başım agrır :)) örnek Bi ünlü ismini bilmiyorum daha önceden Bi dizi de görmüşümdür o diziyi bulmam lazım 
(1,331 puan) tarafından
:¢ snjs hepimiz bı degisigiz
(10,486 puan) tarafından
Hahaah aynı ben ya :)))
(3,078 puan) tarafından
Hahaha :) aynn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende merdiven sayarım çıkarken inerken kaldırmda mesela Pembe gri dosenmisse sadece bir renge basarak yürüyorum renk uyumuna çok takarım giyinirken falan saat sesini bende sevmem ama diger seslere çok takık değilim 
(1,331 puan) tarafından
Ayy ne tuhafiz ya
0 oy
tarafından
Ruh hastası kulübümüze hoş geldin tatlım ")) benzer şeydir bende de var mezararliktan geçerken mezar taşı sayarım plakaları sayarım saçma sapan şeylere takındım var mesela tuvalet ve banyo kapısı açık olursa asla uyuyamam ve benzeri benzeri ve de benzeri şeyler "))
(1,331 puan) tarafından
Snksksnsjs bnmde var plaka sayma ezberleme
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Benim öyle takıntılarım yok da sakıza kardeşimin var asla yanında çiğnetmez bağırmaya başlar

(1,331 puan) tarafından
Offff bnd oyleyim ya çok sinir oluyorum agalmak istiyorum şuan kız kardeşim dibimde delingibi çiğniyor valla
0 oy
(48,620 puan) tarafından
senin yaninda çit cit cekirdek yiyesim geldi ☺️
(1,331 puan) tarafından
Kız kardeşime gece tokat atmisligim var yastık firlatmisligim var bzjs sen bilirsn
(48,620 puan) tarafından
siper alirim ☺️
(1,331 puan) tarafından
Bsjsjsj kardeşimin uykusu çok ağır olduğundan hiç fark etmedi kafasını kaldırdı uyku haliyle bannabakiyodu sdc onun damagini emme aliskanli var cnk
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bekarken yatıya gittiğim bir arkadaşım vardı yatacağımda saatin sesine.uyuyamaz pilini çıkarıtrdım aklıma geld.i

Şimdide kendi evimizde klimanın sesine uyuyamıyorum şu sıralar
(1,331 puan) tarafından
Hiç düşünme yoksa takarsaan yakıyorum valla
0 oy
(3,274 puan) tarafından
bacım onlar ufak tefek ses değil baya sınır bozucu sesler ben de öyleyim malesef :(
(1,331 puan) tarafından
Evet yaaaa
0 oy
(760 puan) tarafından
Öyle seslere bende dayanamıyorum ara sıra eşim yapar beni sinirlendirmek için deliye dönürem:d
(1,331 puan) tarafından
Evet ya istemsizce deli oluyorum ve hircinlasiyorummmm agalmk dayak atamk istiyorum resmen ve şuan kardeism dibinde sakız çiğniyor ama çok fena ayaklarımı sıkıyorum şu yazıyı yazana kadar bile çok zorlanıyorum suan
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Aaa ayni ben yemin ediyorum çıldırıyorum psikoloğa gitmelisin diyor bana herkes
(1,331 puan) tarafından
Ofbnd deli oluyor um misoponia hastalığı diye biliyorum bundurumu
(4,288 puan) tarafından
Benim daha aşırı desem yeridir düğün salonunda bole olsam o sesi duyabiliyorum bole tirnagin kenarına dokunup eti çıkarmaya calisir gibi yapanlardan dudaklarinin olu derilerini yerken ki sesler biseyi surterken çıkarken ki falan sesler maf ediyor beni gecen minibüse bindik orda bölümü açılır oturma yerliydi demirleri ole bi ses çıkarıyordu ki aglayacaktim mideme vurdu o ses bulunmaya başladı dusun 9 ay hamilelik yaşadım 1 kere bile kusmadim o ses beni o raddeye kadar getiriyor
0 oy
(10,486 puan) tarafından
Bende eşim çekirdek yerken sakız çiğnerken başka odaya geçerim 

Fıstık fındık sesi falan 
(1,331 puan) tarafından
Ayyyyy hiç sormaaaa
(10,486 puan) tarafından
Nefret ederim öyle
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Sakiz sesinden cekirdek hatir hutur birseyler yenmesi benimde tahammulumu zorluyor annem biz kucukken kutur kutur seker yerdi ozaman bile yeme boyle derdim hâlâ unutmamis seker yerken gozume bakar☺☺☺
(1,331 puan) tarafından
Bsjsjsj iyi bare seni anlayan var
(4,237 puan) tarafından
Anlar cok sukur esimde ogrendi artik ☺☺
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Yemek yerken şapırdatarak yiyenlere hic tahammülüm yok ayni yerde kalamam
(1,331 puan) tarafından
Kesinliklee bnd sınır oluyor agzona vurasim geliyor
0 oy
tarafından

Sakiz sesine sinir oluyorum hele kayinvalidem bi sakiz cigner cat cat 60 yasinda kadinsin ya . Deli oluyorum sakiz cigneme şekline ;)

(1,331 puan) tarafından
Snksjsbsnje
0 oy
tarafından
Eşimde var cips cekirdek falan aliyor kendisi yer hart hurt ben yeyince gözlerini pörtletir bende kizarim gider kuser cocuk gibi yatar cekiniyorum artik birsey yerken ses çikacak die bunu kendisinede syledim ye askim nolacak dior beraber yerken bisey olmuyor o yerken yemem lazim:)) cok skici bisey ben saate falan rahatsiz olurum yami uyuyamam bulundugum yerde uyurken oda
(1,331 puan) tarafından
Aynnn öyle bnd oyleyim
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Benimde takintim gıcırtı olmicak gircirtidan nefret ederim dis gicirtandan hele aman Allah'ım bı de yolda arabayla giderken beyaz çizgilere arabanın tekeri değmeyecek 
(1,206 puan) tarafından
Bı kere eşimle köye gidiyorduk ben kendimi k kadar kaptirmisim ki tekere eşim tam beyaz çizgiye degiyordu bı anda hopla dedim tabi eşim de anlamadı noldu niye hopliyoruz dedi ben koptum :)))
Benim kardeşim gece uyurken çok dış gicirtadirdi hergun sabah kavga ederdik
(1,331 puan) tarafından
Evet ya bnd kardeşime gece tokat atmisligim var hala da vicdan azabı çekiyorum:D
(1,206 puan) tarafından
Kız niye tokat attin
(1,331 puan) tarafından
Ağız gicirtatiyor şu bnd artık dayanamadım agliyodum sinirden tutamadım kendimi
(1,206 puan) tarafından
Kız Allah seni ne yapmasın:)
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Var var olmamı hani şu ayak basınca halılarda iz çıkıyorya olcak ya benimde oturma odamda ki halı öyle günde belki 5 10 defa onu elimle bi yöne düzeltiyorum eşim bana tip tip bakıyo o sırada diyorum ben obsesif konfosip mi ne varya ondan olmim sakın diyorum:D:D daha böyle bikaç acayıp takıntım da var :D

0 oy
tarafından
Ses hassasiyeti canım bu bir hastalikmis bende öyleyim şapırtı vs dayanamam 
(1,331 puan) tarafından
Evet canım misoponia
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Bende köpük sesine sinir olurum hani beyaz eşyanın falan dışına sarılan beyaz şey ay çok kötü bi ses içimi gıcıklıyo sanki bi de böyle  bi yere tırnak geçirilmesi onun dışında çok küçük seslere falan bende takığım yani 
(1,331 puan) tarafından
Desene yanlniz drgilmisim
(1,296 puan) tarafından
Değilsin valla
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bende de aynısı var misoponia diye bi hastalıkmış bu ve çözümü yok. Karşındaki insanı öldürmeyi düşünmeye kadar gidiyormuş bazen hislerin. Ben mesela eşimle aynı yerde çerez, salatalık, elma böyle sert yiyecekler yemem. Çünkü aşırı sinirim bozuluyor ağlayacak dereceye geliyorum 
(1,331 puan) tarafından
Ayyyyy evet ya bo ara eşimin boğazına bıçağı dayanamk geldi içimden , bı ara gecenin vakti kardeşime tokat attım istemsizce terlik fırlatım çünkü damagini emme alışkanlığı var,,, annemde bı ara babaanneme okdr sinir olmustuki sakız çiğnerken ..... Karimisin sen demişti :D malesef
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ablam da böyle biri uyurken saatin pilini falan çıkarır ve cekilmez birisi bana göre. Mümkün olduğunca bir araya gelmemeye çalışıyorum.. kendi siniri bozuluyor bizimkini de bozuyor. Hiç çekemem öyle insanları. 
(1,331 puan) tarafından
Vala elimizde değil malesef bizim ixinde çekilmez ve sinir bozucu bibdurumda
(7,118 puan) tarafından
Ona da  dedim en iyisi destek almak bence.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 149 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 301 göst.
0 oy
17 cevap 424 göst.
8 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 631 göst.

379,089 soru