0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (12,263 puan) tarafından

Şapkasını yaptım kafasını birleştirdim 

Gözleri ni vr saçını da gece yapicsm eksileri var daha bitmedi

image

10 Cevaplar

+1 oy
(13,324 puan) tarafından

Güzel olmuş:)

Anne emeği her zaman güzel olur ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Güzel olmuş kuzum ellerine sağlık ☺️
(12,263 puan) tarafından
Teşekkürler canım benim ☺️❣️
0 oy
(16,507 puan) tarafından

Senı ayakta alkışlıom :)

Devamkeeee güzel ilerlıon beybitom

(12,263 puan) tarafından
Teşekkürler bebeto ☺️❤️
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Azmine hayran kaldım canm maşallah ❤️
(12,263 puan) tarafından
Teşekkürler canım benim ❤️
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Aaa evet seye benziyor amigurimi bebekler varya onlara cok benzettim ben☺

Muthis olmus ellerine saglik abla
(2,765 puan) tarafından
Basligi cevapliyim dedim ama guzel olmus ya yaninada olsaydim bakar ogrenirdim bende yapardim
(12,263 puan) tarafından
İlk defa yapıyorum bende ;)) ama elim yatkındır öğretir dim senin gebelik nasıl gidiyor
(2,765 puan) tarafından
Gebelik migde agrisuyla gecip gidiyor haftaya muaynem var galiba benim suphelerime gore doktor bisey gordu ve bana soylemedi zaten usg fotosuda vermedi ayni ay icinde tekrar cagirdi muyaneyi bile kendi bilgisiyardan olusturdu  bu gittigimdede iyi sorun yok demezse baska doktora daha gozukcem o gun
(12,263 puan) tarafından
İnşallah birşey çıkmaz canım gönlünü ferah tut ❤️
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim
0 oy
(11,506 puan) tarafından

Güzel olmuş canım eline sağlık

0 oy
(4,831 puan) tarafından

Çok güzel bunu bitir oğluma tavşan yap:D

0 oy
(617 puan) tarafından

Ben bir garip keloglanıma benzemis siyah saç yaparsan safinazada benzer:D

0 oy
(25,223 puan) tarafından
Bana benziyo kız :D 
0 oy
tarafından
Benim hamarat balımmm ♥️ işin ivine örgü girince o şiş tığ ne bulursam kendime saplayasim geliyorsinirden beceremiyorum kiiiii hsgsgaggs şimdiden böyleyse bitince efsane olur eminim. Allah'ım bu arada orda küççük minnnakkk bir ayak gördümmm fotoğrafını sabote ediyorum anneğğ dercesine çıkmış bir ayak ahahahah yerimmm
(1,697 puan) tarafından
Yavrum. Napıyon ya özelden yazcaktım kapalıymış
tarafından
Ouhuhuu aşkım özeller maile düşüyor kocamda da mail hesabım var diye kapatmak zorunda kaldım ahhshaha iyi canımın içi sen nasılsın minnoş nasıl oldu ilaç tedavisine devam mı var mı bir gelişme kuzum benim
(1,697 puan) tarafından
Anladım balım. Nolsun ya sorma reyyanda hafif derecede serebral palsi yani beyin felci teşhisi kondu. Durumu iyiye gidiyor epilepsisi nerdeyse durdu. Ama fizik tedavi de yapıyoruz gelişimi çok geri ya :( oturamıyor kafasını daha yeni tutmaya başladı 8 aylık olmak üzere. Hayırlısı dedik geç olsun güç olmasın kafasında önümüze bakıyoruz..
(12,263 puan) tarafından
Kız sorma b behim ya çok pasaklı bir kızım var şeker yapışmış ayağına görmemişim bütün tozlar yapışmış şeker eee;)))☺️ fotoğraf i buraya yükledik ten sonra gördüm bütün pisligimiz ortaya çıktı ☺️☺️❣️
tarafından
Ah bitanem aman bak rabbim korudu fark etmeyedebilirdin ilerleyedebilirdi ne cabuk sekiz ay oldu ya doğumun sanki dün gibi rabbim şifa versin bitanem her duamda varsın inan epilepsinin geçmesine o kadar sevindim ki daha ilk post açtığında demiştim üzme kendini bak gecicek çabucak diye bu da gecicek inan hemencecik fizik tedavi de olumluymus oooohhh toplanıyor minik prensesim ♥️ ipekkozalagi ahahahah aşkım ne pasaklisi aşk olsun ya sen bide benim oğlanın çoraplarını gör ahhshsh yerim onun ayacimlariniii♥️

384,951 soru

11,513,598 cevap

35,174 kullanıcı

...