0 oy
489 göst.
Aile kategorisinde (723 puan) tarafından
Eşim son günlerde bisi demeden beni azarliyo.yemek yiyoduk patatesli kıymalı bi tarif vardı onu denemistim bugün 2 kaşık aldı yemedi tv ye dalmıştı bende yemiyosun ya yemekten dedim yiyom ya tv ye dalmıştım uzun zamandır yemiyodum dedi yaptığım yemekten yeni yemekten yemiyon ama dedim yiyoz ya allah allah ya diye köpek gibi azarladı..  kaç gündür bisi demeden böle napcam bilmiyom..  bisi dedigimde yok anlamadım..

15 Cevaplar

+1 oy
(2,066 puan) tarafından
Belki birseye sinirlinidir canimm erkek milleti bu takma kafana 
(723 puan) tarafından
1 haftadır mi sınırlı olcak son zmnlarda hep böle anlamadim
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
E sende de var çocuk mu bu kendi yer :))))
0 oy
tarafından
Bişey kizmista sınırını senden çıkarıyor gibi
tarafından
Yakın zamanda yada önceden yaşadığınız bişey varsa ondan olabilir
(723 puan) tarafından
Aramızda bisi de olmadı tartismiyozda yeni disardan geldik ama anlamiyorm yeni gülüp duruyodu tartismadikta
tarafından
Belki dışarda seni kiskanmıştır belli etmemistir şimdi hırs cikariyordur ne kurdum ben;)
(723 puan) tarafından
Manyak :)) hiç sanmiyom şuan ama kaç gündür böle anlamadım. Ne yaparsa yapsn kuzum ya çok onemsemicem o zmn anlar belki
tarafından
Aynen öyle yap kaçan kovalnir kuzu her zaman ise yaramıştır
0 oy
(13,839 puan) tarafından

Sen öyle anlıyor olmayasın canım 

Art arda sorduysan anlık ters cevap vermiştir 
(723 puan) tarafından
Sanmıyorum. Sadece bu konuda değil son zmnlarda hep azarliyo ufak seylerden bagiriyo
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Kendi haline bırak biraz  sende biliyorsun görüyorsun yemiyor üstüne düşme hiç zor zamanlardan geçiyoruz insanlar iyi değil herkes geçim derdine düşmüş
(723 puan) tarafından
Bundan sonra karışmam zaten artık
(4,697 puan) tarafından
Tavırda alma biraz sessizleş o senin yanına gelsin
(723 puan) tarafından
Artık muhattap olmak istemiyorum çünkü yapıp yapıp yanıma geliyo ben köle degilm ki üzüp üzüp sarilcsk bariscaz konuscaz bu kadar basit olmamalı kalp kırmak..
(4,697 puan) tarafından
Canım haklısın ama dışarısı hiç kolay değil valla yolda yürümek bile zorlaştı geçen haberlerde gördüm bir kadını hiç tanımadığı bir kişi metronun altına atmış kadın öldü düşün insanlar bu korona yüzünden ne hale geldi eşlerimiz bu manyaklarla dışarda çalışıyor geçen biri eşime belamı arıyorum abi beni döv demiş yalvarmis yolda yürürken düşün ya çok zor artık hayat
(723 puan) tarafından
Oha o ne öle tövbe yarabbim dov beni demiş ha ağır derecede piskolojisi bozuk bence o kişinin
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Belki bi sıkıntısı var acilamiyor sana üstüne gitme yemek isterse ister çocuk değil ya 
0 oy
(11,038 puan) tarafından
İşle ilgili bir problem. Vardır canım oyle oluyorlar genelde ya da  odenecek bir borcun gunu yaklasıyordur
(723 puan) tarafından
Olablr kuzum ama insan gibi açık açık konuşsun ya bu ne allah aşkına böle
(11,038 puan) tarafından
Yaw Allah askına kuzum konusurmu onlar oyle seyi incileri dokulur pasaların. Benimkide asla demez bu konuları.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ağzına terlikle vur canım.Yersiz yere sesini yükselten , bağıran erkeklerden hiç hoşlanmıyorum , babamda öyleydi.Çok şükür kocam öyle değil.
(723 puan) tarafından
Walla anlamıyorum kzuum eşimde hiç böyle yapmazdı ya anlamiyorum şu bi haftadır falan böle.disardan yeni geldik bi dolastik geldik cikmiyoduk çok. Yemek yiyoz köpek gibi azarliyo yani .bisi olsa anlıcamda
(7,935 puan) tarafından
Sakinleştiyse bir kahve yap kendinede onada karşına al konuş ’kocacım sen böyle biri değildin son günlerde çok sinirlisin bağrıyorsun seni üzen geren  bir şey mi var 'diye sor kuzum
0 oy
tarafından

Yoktur canım bişey evdeyken eşim her yanimdan gittiginde soruyo dum nereye  gidiyon diye en sonunda tuvalete gelcen mı dedi adam :D yani tekrarla mı aynı şeyi yerse yesin. Başka neyde böyle tepki veriyo

(723 puan) tarafından
Bundan sonra demem zaten. Ne bileyim şuan tam hatirlamiyom ama sesini çok yukseltir oldu herşeye azarlar oldu iste
tarafından
Yanına otur başka şeylerden konuş sonra  sakin bi dille neden böyle yaptığını işin le ilgili bi sıkıntın mı var diye sor
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Belki bi sıkıntısı vardır üstüne düşme 
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Canım  sende  sürekli ye  diye  tutturmuşsun  bence  ona sinirlenmiş  gibi duruyor  bebek  değil ya yerse  yer  yemezse yemez  zorla  yediremzsin ya 
0 oy
tarafından
Bebim eşimde aynı çocuk gibi azalıyor devamlı bir daha bana bu şekilde davranırsan sonu hiç iyi olmayacak gözümü döndereceksin dedim tamam dikkat edicem dedi bakalım inşallah sende icin de tutma söyle azarlama beni ben bunu kabul edemiyorum de umarım hatasını anlar 
(723 puan) tarafından
Kaç kere dicem kuzum demedim mi sürekli azarliyosn beni diyorum sen beni azarlayıp duruyodn iyiydi ben diyince kötü oluyo zaten diyo kavga ederken sınır olup bende azalıyordum onu .onunla kiyasliyo gecmis geçmişte kaldı eski azarladigim ne alaka yani.. şimdi oturmus ders clsyo atama için hazirlaniyodu da tv acıktı bende kapatcam yan odaya geccem umursamicam bende
tarafından
Bırak o zaman kendi haline bir süre karışma hiç bir şeyine herkes bu ara zaten pimi çekilmiş bomba kimin elinde patlayacagimiz belli değil en iyisi çok yüz göz olmamak
0 oy
(163 puan) tarafından
Canım erkekler genelde dışarda birşeyi kafasına takınca böyle oluyor istersen konuşmayı dene yada biraz kendi haline bırak. Malum bugünlerin derdi geçim sıkıntısı belki kafasına taktığı bişey vardır üstüne alınma bence 

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 277 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sevda18 (68 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 577 göst.
0 oy
9 cevap 494 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,226 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
13 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsr05 (5 puan) tarafından soruldu

397,093 soru

11,876,670 cevap

35,990 kullanıcı

...