0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
Oğlum sürekli bu şekilde uyku gözünden aktığı haldee uyumuyor:( uykusu en fazla 40 dk. Çoğu zaman 15 20 dk uyuyor o kadar. Ne gündüz uykumuz var ne gece. Uykusunu hiç bir şekğlde alamıyor dinlenemiyor :( artık uykusuzluktan kendimde mahvoldum ne yapmam lazım nolur artık birşey söyleyin :( kansızdır o yüzdendir dediler sidefer aldım ferrum kan ilacı aldım kullanmak için bi medet bekliyorum onlardan anlayacağız :( niye biz böyleyiz uyku olması için ne yapmam lazım dermanım hiç kalmadı :(

13 Cevaplar

0 oy
(72 puan) tarafından
Fön sesi yada süpürge sesi dinlettiniz mi bence bir deneyin belki rahatlar
(1,011 puan) tarafından
Dinlettim onu da denedim yok bacım olmuyor. Dermanım hiç kalmadı ağlayacak haldeyim :( gece kendi kendine dönüp durmaktan uykuyu açıyor bidaha uyumuyor uyusada 15 dk. Gündüz desen aynı. Yoğurt yedir diyorlar bana mısın demiyor. Gazı vsrdır dediler gaz ilacı aldım bana mısın demiyor. Artık şaşırdım :(
(72 puan) tarafından
Aslında ablam anoson icirmisti bebeğime hem uyudu hemde gazını atmıştı senin çocuğa iyi gelir mi uygun olurmu bilmem ama benim kurtaricim oluyordu
(1,011 puan) tarafından
Anasonu duydum ama korktum . bebeği de uyuşturuyormudur ki diye. Şarapta mı rakı da mı ne kullanılıyor ya günah mı ki demeye başladım
-Reklam-
0 oy
(48,683 puan) tarafından
kendimi.okudum sanki bende oyleydim uyumayan bebek uyumuyo
(1,011 puan) tarafından
Peki ya sonra noldu şimdiki haliniz ne durumda :((
(48,683 puan) tarafından
bosver moralini bozmiyayim ☺️☺️☺️☺️
 eskiye gore bayagi toparladik hala deliksiz uyumaz gaz sancıları oluyor 27 aylik yanimiza geliyor. cok şükür sabahlamiyoruz emmeyi kestikten sonra duzene giriyo gaz olmasa uyuyacak sanki ama bilemiyorum gecenin bi körü kalkiyo anne kalk kurtar diyo aliyorum yanımıza dönüp duruyo zorla uyuyo
(1,011 puan) tarafından
Benim bebeğimde yanımızds uyuyor. Beşiğine imkAnı yok alıştıramadım ozaten ayrı bi dertte şuan uykusuzluktan onu filan unuttum:( önce uyku oturmadan beşiğe alıştırma hiç olmuyor . uğunurcasına bağırıyor çünkü. Sanırım bende bu sorunu çekeceğim sen 2 buçuk yaşındaki bebiş ile böyleysen :) Rabbim acılarını göstermesin önümüzden eksik etmesin evlatlarımıı yğne Rabbime bin şükür
(48,683 puan) tarafından
bir sıkıntısı vardir o kadar bagiriyosa canim benimkinin gaz sorunu var agri kesici ver bir gece dene dislero cikiyodur aminn rabbim acılarını gostermesin canim benim
(48,683 puan) tarafından
bizim uyku problemimiz var mesela uyutuyorum iyixe dalinca yerine aliyorum azicik gözünü aralasin yerinde yatmaz
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Gel omzumda ağla bende eşlik ederim canım 8 aylık inan ki her gün ağlıyorum bu sebepten 
(14,032 puan) tarafından
Aynen valla oğlumda hep huysuz kaynanam ikide bir bir yeri ağrıyor ağrı kesici verelim der durur hayır deyince de bozuluyor ya ben çocuğumu biliyorum zaten verilmesi gerekirse ben veririm alalı 3 4 ay oldu sadece bir kere verdim kaynanama kalsa şuan belki de bitmişti o şişe
(1,011 puan) tarafından
Benim kayınvalidem de öyle. Geçen gün bana şurup resmi atmış. Bu uyutuyormuş bebekleri tamsmen diye. Bende yok anne kullanmam ben yan etkilerini okusana faydasından çok zararı var olsun yapsın bana ysramazlık oğlumdan başka işim yok benim deyiverdim. Yoksa ilaç dediğin gibi vermeye kalkıyorlar sürekli. İlaçlarda çok masum bişey değil malesef işte. Rshst etmeyi bizde isteriz ama olsun
(14,032 puan) tarafından
Aman hiç gerek yok ya ilaçla çocuk uyutmak nedir bende gecende burda okudum kadının birisi veriyormuş çocuğuna sürekli ilaç uyusun diye. Bazen gündüz işi olunca falan da veriyormuş tövbe ya dedim resmen çocukları birseyler e bağımlı yapıyorlar
(1,011 puan) tarafından
Bizler yok veremeyiz. Boşver canım bugünleri yaşımız geçtiğinde istesekte bulamayacsğız. Evladımızdan daha değerli değil ne ev işi ne başka iş. Sağlıkları ilr oynamaya gerek yok biz rahat edeceğiz diye
(14,032 puan) tarafından
Aynen ya zaten büyüyecekler ozleyecegiz bugünleri kapimizi çalsalar diye bekleyeceğiz
0 oy
(56 puan) tarafından
Hiç nazar duası okumadınmi 7ser kere cnm dun ben tlfndan actim nazwr duasi arapca olrak bebegmin ustne afif üflemem şükür dünden beri sakin uyuyo masllh diyem bi öyle dene istersen 
(1,011 puan) tarafından
Nazar duası değilde ayetel kürsü filan okumuştum sürekli başka dualardan. Abdest alıyım okuyum bi Allahım inşallah bizede faydası olur. Rabbim senin bebeğe de faydası olur
(56 puan) tarafından
Benimki çok rahtladim şükür kaferun duasını 7 defa oku felak nas vs dha var aklima gelmedi hepsini 7 defa oku üfle sonunda duasni et hem bebeğinin yuzne sür hem kendi3yuzne sür ellerni cnm
0 oy
(418 puan) tarafından
Yatırmadan önce karnını doyuruyor musun açlıktanda uyumaz birde bol, bol dua oku uyuturken 
(418 puan) tarafından
İşte çocukları doğar doğmaz sese alıştırmak lazım sonradan büyük sıkıntı oluyor
(1,011 puan) tarafından
Halbuki çok uğraştım canım alıştırıyım diye. Tv açtım evi filan süpürdüm sese alışsın diye. Ama eşim işe gidiyor saat 6 7 de geliyor. Geri kalan zamanda hep ben tek başıma evdeyim. Ses olmayınca evde sürekli sanırım o yüzden olmadı
(418 puan) tarafından
Anlıyorum seni böyle dönemler oluyor benimde oğlumun böyle bir dönemi oldu ama geldi geçti sen dediğimi yap gece mama ver biberonla uyku sırasında belki o zaman uyanmaz dene işte
(1,011 puan) tarafından
Denerim canım o dediğin aklımda. İnşallah bizede faydası olur. Tekrardan çok çok teşekkür ederim ilgin için ❤
(418 puan) tarafından
Rica ederim ne demek keşke faydam dokunsa
0 oy
(632 puan) tarafından
Ağrı si falanmi var acaba canim?benimki meşale agrisi olunca biliyorum.uyumuyor
(1,011 puan) tarafından
Pandemi yüzünden hastaneye de gidemiyorum korkumdan :( bi sıkıntısı var ondan mı diyorum bilemiyorumki . yarım saat uyudu şimdi yine uyandı zaten halbuki uykum var diye ağlıyordu :(
(632 puan) tarafından
Aynı benim oğlum oyleudi canim.aliyirdu beni unut diye bende uyuturdum zorla güclə yarım saat uyur oyanırdı.doktora götürdüm ilaç falan yazdı doktor .simdi gündüzlər uyuyor.gecelerde bazen uyur bazen uyumaz o zaman biliyorum ağrısı var.4 aylık benim oğlum.simdi iki gündü kucagimda uyur kalır yerine koyarsam həmən kalkar
(1,011 puan) tarafından
Sıkıntısı neymiş canım doktor bişey söyledi mi. İlaç ne yazmıştı birde acaba
(632 puan) tarafından
D vitamini azmış.yuksek dozalı də verdi.bide kalsium ilaci.sinirleri oyanikmis.
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Benim oğlumda da öyleydi 9 aylıkken. Daha fazla dayanamadık uyku eğitimine başladık. Ondan sonra düzeldi cok şükür.
(1,011 puan) tarafından
Nasıl başladınız canım. Hep duyuyorum ama cesaret edip yapamadım. Boşa emek mi veririm yalanmı ki onlar acabs diye
(4,668 puan) tarafından
İmkanin varsa bi danışandan yardım alabilirsin canım. Yalan değil valla biz yaptık oldu.
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Kuzenim dedi 9 ay atağı varmış 
(1,011 puan) tarafından
9ay atağı evet düşünğyorum o da aklıma geliyor canım ama biz 7 aydır böyleyiz. Hiç değişmedikki. Son 2 3 aydır iyice böyle oldı
0 oy
(416 puan) tarafından
Esma-ül-hüsna dinletmeni tavsiye ederim 
(1,011 puan) tarafından
Kendim abdestsiz olsam sıkıntı olue mu ki acaba canım. Abdestsiz durumda filanda dinlese.
(416 puan) tarafından
Bilemedim ki bebegin icin bir sıkıntı olmaz bence ama sen abdestsiz dinlemis olursun yani
(1,011 puan) tarafından
Rahat edemem en iyisi bende abdestimi alıyım içüm rahst olur hemde. İnşallahhhhh faydası olur csnım ya inşallahh. Allah razı olsun
(416 puan) tarafından
Tesbihat esmaul husna yaziyor youtube da. Benim kiz masallah cok sakinleşiyor o ilahide. Hep de onunla uyuturum
(1,011 puan) tarafından
Yaaa maşallah kuzuya. Yarın hemen sabahtan deneyeceğim inşallahhhhh
0 oy
(405 puan) tarafından

Kelin dermanı olsa kendi başına sürermiş bacım :O

(1,011 puan) tarafından
Oyy oyy :( Allahım acılarını göstermesin evlatlsrımızın inşallsh düzelirler
(405 puan) tarafından
Amin sağlıklı olsunlarda cankm napalim artık
0 oy
(4,983 puan) tarafından

Sana daha önce yazdım mi hatırlamıyorum hacamat uyku düzenine şifadır ben Oğlum da hiç uyku problemi yaşamadım o yüzden siz böyle yazınca falan hayretle okuyorum 

Hem size hem bebeklerinde yazık :pouty:

(1,011 puan) tarafından
O nasıl canım kime havçczmat yapılacak. Detaylı yzzabilir misin acaba
(4,983 puan) tarafından
Bebeğe yapılıyor ben oğluma yaptırdım hamd olsun çok fayda gördüm nerde yaşıyorsun
(1,011 puan) tarafından
Konyadayım ben
(4,983 puan) tarafından
Konyada ehli olup yapan çoktur eminim bir araştırmanı tavsiye ederim
0 oy
(216 puan) tarafından

Cnm uyku eğitimi çaresi bende baslamadim suan diş leri çıkıyor 2 gecede 2 tane patlattı 1 ay skinti yapıyor bir diş. (Bu arada diş problemi de olabilir )

Bende basliycam uyku egitimine uyandiklarinda nasıl uyuyacaklarini bilmedikleri için ve uykular olduğu için agliyorlar. Online eğitim verenlerde durumun varsa onu deneyebilirsin. Bende basliycam yakın zamanda 

Bu Araf benim.kızımda 10 aylık sabaha kadar uğraşıyorum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 225 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 265 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 73 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ceylanrabia (316 puan) tarafından soruldu
0 oy